Regulamin działu: Aby zostać adminem pamiętaj o zastosowaniu się do wzoru!
Aby zostać adminem nie trzeba płacić żadnych składek, ani też nie można go kupić!
Aby zostać adminem nie trzeba płacić żadnych składek, ani też nie można go kupić!
Kod: Zaznacz cały
[b]Ile grasz w cs[/b]-
[b]Nick[/b]-
[b]Ile grasz na Reksiu[/b]-
[b]Doświadczenie w adminowaniu(jeśli brak nie pisz nic)[/b]-
[b]Dlaczego Ty?[/b]-
[b]SteamID[/b]-
[b]Wiek[/b]-
[b]Linki do swoich statystyk gametracker.com z naszego serwera:[/b]-
[b]O sobie[/b]-| Podobne wątki | Statistics | Ostatni post |
|---|---|---|
|
SLOT
przez You no N, 4 mar 2012, 18:02 w Podania |
10 Odpowiedzi 1196 Wyświetlone |
przez enron
N, 11 mar 2012, 10:36 |
|
Slot
przez Hedstajl Pn, 25 paź 2010, 21:25 w Podania |
5 Odpowiedzi 1563 Wyświetlone |
przez Hedstajl
Pn, 25 paź 2010, 22:42 |
|
Slot
przez JKing N, 23 cze 2013, 19:38 w Podania |
8 Odpowiedzi 1115 Wyświetlone |
przez Sru
Pn, 24 cze 2013, 00:09 |
|
Slot
przez *Dr_No N, 3 mar 2013, 14:58 w Podania |
7 Odpowiedzi 1155 Wyświetlone |
przez enron
Pn, 4 mar 2013, 17:40 |
|
Slot
przez Smok3r Wt, 5 lut 2013, 16:17 w Problemy i propozycje |
1 Odpowiedzi 1306 Wyświetlone |
przez enron
Wt, 5 lut 2013, 16:41 |
|
slot
przez prowariat So, 2 lip 2011, 13:30 w Podania |
9 Odpowiedzi 1746 Wyświetlone |
przez enron
So, 2 lip 2011, 22:07 |
|
Slot
przez koog So, 17 lis 2012, 20:23 w Podania |
13 Odpowiedzi 1620 Wyświetlone |
przez enron
Pt, 23 lis 2012, 16:57 |
|
slot
przez kubera#7 N, 11 gru 2011, 20:14 w Podania |
12 Odpowiedzi 2173 Wyświetlone |
przez enron
Wt, 13 gru 2011, 19:34 |
|
slot:)
przez koog So, 22 wrz 2012, 10:24 w Podania |
13 Odpowiedzi 1452 Wyświetlone |
przez enron
N, 23 wrz 2012, 10:50 |
|
Slot
przez Kubera Pn, 2 sty 2012, 10:10 w Podania |
5 Odpowiedzi 1054 Wyświetlone |
przez HardPlayer
Pn, 2 sty 2012, 19:01 |
Kto przegląda forum
Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników