testr[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/strony.php on line 100: Undefined variable: mc
Serwer - Forum Reksio-CS.pl
  • Serwery CS

serwer cs

serwer cs

Co cechuje Reksia FFA?

Podejściem do gry. Podirytowani obecną sytuacją w CS 1.6 odpowiadamy starą sprawdzoną bronią, Reksiem FFA. Serwer, którego korzenie sięgają 2006 roku od tamtego czasu funkcjonuje w niemal niezmienionej formie. Żadnych klas, pokemonów, zombiaków, klawiszy i więźniów(gitów czy frajerów). Tylko najpotrzebniejsze funkcje nie ingerujące w grę. Bo wszakże chcąc zagrać w COD'a odpalimy raczej Call of duty a nie marny serwer do CS 1.6. Dynamiczna rozgrywka, gra zespołowa, brak niepotrzebnie ingerujących dodatków. To cechy naszego serwera

To co mozna, jak ku%*a nic nie mozna?

Cieszyć się z gry w... Counter Strike. Jako administracja od zawsze wychodziliśmy z założenia że serwer powinien służyć do gry a nie do zabawy. Jeśli masz ochotę pozabijać Zombie to zainstaluj sobie Left4Dead lub zagraj na jakimś słabym serwerze, Reksio nie jest dla Ciebie.

Czemu wlasciwie Reksio FFA a nie inny?

Serwer istnieje od 2006 roku, z małymi zmianami kadrowymi, acz z tym samym założeniem. Serwer służy do gry. Do tego wykwalifikowana kadra adminów. Nigdy nie można było dostać tu admina za pieniądze. Serwer utrzymujemy z własnych środków pozyskanych z działania forum, serwer nie jest także sponsorowany dzięki czemu przez ponad 8 lat udało nam się utrzymać ciągłość działania.

Podsumujmy

Chcesz hodować pokemony, zabijać zombiaki lub tłuc się w celi grając w grę o jasno określonym profilu? Odsyłamy Cię do wyszukiwarki serwerów bo Reksio nie jest dla Ciebie. Jeśli jednak cenisz sobie grywalność, brak choinek i innych zbędnych dodatków to zapraszamy Cię do sprawdzenia naszego serwera. Nie musi Ci się spodobać, ale dlaczego by nie spróbować?

Informacje

  • IP: 193.33.177.14:27051
  • Koncert życzeń(najlepszy gracz wybiera mape)
  • Dynamiczna rozgrywka FFA
  • Serwer posiada HLTV

Aktualny Mapcykl 25-Lip-24