fb

Regulamin działu: SKARGI NA ADMINÓW, NIE SCREENSHOTY
Jeśli chcesz złożyć skargę na jakiegoś admina, zrób to tworząc tu temat.

Pamiętaj aby zamieścić informacje tj. czas, dowody(screenshooty, logi z konsoli), ew. link do bana (http://bany.reksio-cs.pl/). W amxbans znajdziesz nick admina który Cie zbanował!
#88284 przez .Drago[N]`
So, 21 wrz 2013, 17:55

Na jakiego admina jest skarga: Mr Amb(r)ozja

Witam.

Admin ten zbanował 13.09.2013 mojego kolegę "peterosky#" (STEAM). Sprawa ta mnie zaciekawiła, gdyż kumpel powiedział, ze dostał perm'a ("Czitujesz", zresztą przy statach 23:10) Dodam, ze ma on przegrane na Steam 3,1k h. Poza tym nie było zrobionych żadnych ss'ów.

Rozmawiałem przed chwilą z Ambrozją i stanowczo zaprzeczał, że taka sytuacja nie miała miejsca, lecz, gdy podałem datę zmienił już zdanie.....
Proszę o UB dla kolegi i stosowną karę dla Admin'a. Potrafię zrozumieć, że dla niektórych jest to bardzo dobry admin, który b.dobrze sprawuje swoją pracę, lecz myślę, że w tym przypadku zawiódł, choć mógł zachować resztki godności i przyznać się od razu, że zbanował, a nie się pogrążać.

Dzięki.

#88286 przez Amb(r)ozja
So, 21 wrz 2013, 18:24
.Drago[N]` napisał(a):Admin ten zbanował 13.09.2013 mojego kolegę "peterosky#" (STEAM). Sprawa ta mnie zaciekawiła, gdyż kumpel powiedział, ze dostał perm'a
To niech kolega złoży skargę ... wyjaśnimy sobie to i owo

.Drago[N]` napisał(a):Dodam, ze ma on przegrane na Steam 3,1k h
i kogo to obchodzi ??

.Drago[N]` napisał(a):Poza tym nie było zrobionych żadnych ss'ów.
Bez powodu nie daje permy .. musiał sobie zasłużyć w postaci wspomagaczy

.Drago[N]` napisał(a):lecz myślę, że w tym przypadku zawiódł, choć mógł zachować resztki godności i przyznać się od razu, że zbanował, a nie się pogrążać.
Jak sam widzisz ten ban poleciał 8 dni temu więc mogłem nie pamietać ... Musiałem sprawdzić w banach po czym się przyznałem że go zbanowałem .

Spytaj się kolegi w jakich godzinach i na jakiej mapie dostał ode mnie perma.. A ja napewno rozpiszę demko ponieważ bezpodstawnie nie rozdaje nikomu permy

#88289 przez .Drago[N]`
So, 21 wrz 2013, 20:40
Po 1., wiesz, nie każdy ma na tyle ochoty, żeby specjalnie na Cb składać skargi, bo Ty nie ogarniasz, to Twój problem, nie jego. Dodaje, ze ma przegrane tyle na Steam, bo tylko baran mógłby grać na hax'ach, gdy ma taki ładny staż.
Po 2., jeżeli miał "używać wspomagaczy", to było mu walnąć ss'y, a nie być cwaniakiem na 4um teraz.
Po 3. Gadka szmatka, wrzucaj to demko, jeśli jesteś taki pewien (Miał 23:10, więc obstawiam pakiet: WH+AIM+SH)
Pzdr

#88291 przez knv
So, 21 wrz 2013, 20:48
Po 1 jakby twojemu koledze zależało sam by złożył skargę, Po 2 są czity z antyss. Po 3 po co rozpisywać demo, jak osoba zbanowana nie jest zainteresowana?

#88293 przez .Drago[N]`
So, 21 wrz 2013, 20:58
Aha... Pewnie.. Reksio 3ma się razem, nikt z administracji nie popełnia błędów.. Sry, zapomniałem, że admin nigdy się nie myli, a tak na marginesie knv, " czity z antyss". No pewnie, banujcie all. Nie robić ss'ow, tylko od razu perm'y !!! Pamiętajcie, chociaż widzę, że knv przed chwila zrobił ss'y (nie wiem po co, skoro są "czity z antyss") Pzdr.
Wklejaj demko albo Ub.

Wypowiadać się dopiero po dowodach.
Wklei demko pogadamy.

P.S.: Jakby miał czas to by złożył, ale niektórzy pracują i mają czas ledwo na grę. A jak jakiś "dorosły" nie wierzy, że pracuje, to zapraszam na TS-a.

Pzdr

#88294 przez makelele
So, 21 wrz 2013, 21:08
.Drago[N]` napisał(a):Admin ten zbanował 13.09.2013 mojego kolegę "peterosky#" (STEAM). Sprawa ta mnie zaciekawiła, gdyż kumpel powiedział, ze dostał perm'a ("Czitujesz", zresztą przy statach 23:10)

nie jestes upowazniony do pisania tej skargi.

.Drago[N]` napisał(a):P.S.: Jakby miał czas to by złożył, ale niektórzy pracują i mają czas ledwo na grę.

skoro caly tydzien pracuje to po co mu ub hehe.

#88295 przez .Drago[N]`
So, 21 wrz 2013, 21:11
Aha, i proszę o wypowiedzi wpływowych użytkowników po wklejeniu demka, a nie kumpli ambrozji, pzdr ^^

-- Dodano 21 wrz 2013, o 20:11 --

Dobry jesteś (kolo wyżej). A może mi nie pasuje, to, że praktycznie każdy ban jest :"Czitujesz" i brak ss'ów? Sry, ale nie bd mi mowil, na kogo mogę składać skargę, a na kogo nie ^^ Miśku :*

I prosze o nie udzielanie odp. dopóki nie wpłyną dowody. Nq
Ostatnio edytowano So, 21 wrz 2013, 21:11 przez .Drago[N]`, łącznie edytowano 1 raz

#88296 przez makelele
So, 21 wrz 2013, 21:11
.Drago[N]` napisał(a):Aha, i proszę o wypowiedzi wpływowych użytkowników po wklejeniu demka, a nie kumpli ambrozji, pzdr ^^

nie blaznuj wiecej. kolega zlozy skarge, bedzie rozpatrzona.

#88297 przez .Drago[N]`
So, 21 wrz 2013, 21:29
Nom, znajdzie demko pogadamy.
Bo na razie, to widzę, to się kończy tylko na cwaniakowaniu :/

-- Dodano 21 wrz 2013, o 20:29 --

A, i nie wiem kto tu błazunje :)

makelele napisał(a):
.Drago[N]` napisał(a):Admin ten zbanował 13.09.2013 mojego kolegę "peterosky#" (STEAM). Sprawa ta mnie zaciekawiła, gdyż kumpel powiedział,
ze dostał perm'a ("Czitujesz", zresztą przy statach 23:10)

.Drago[N]` napisał(a):P.S.: Jakby miał czas to by złożył, ale niektórzy pracują i mają czas ledwo na grę.

Po 1. jestem upoważniony do pisania skargi na każdego, gdy uważam, że zachodzi taka potrzeba ^^

Po 2., gdzie masz napisane, że on pracuje cały tydzień. Ogar ^^ :*

#88299 przez grzywA
So, 21 wrz 2013, 21:34
Nom, znajdzie demko pogadamy.
Bo na razie, to widzę, to się kończy tylko na cwaniakowaniu :/

-- Dodano 21 wrz 2013, o 20:29 --

A, i nie wiem kto tu błazunje

makelele napisał(a):
.Drago[N]` napisał(a):
Admin ten zbanował 13.09.2013 mojego kolegę "peterosky#" (STEAM). Sprawa ta mnie zaciekawiła, gdyż kumpel powiedział,
ze dostał perm'a ("Czitujesz", zresztą przy statach 23:10)

.Drago[N]` napisał(a):
P.S.: Jakby miał czas to by złożył, ale niektórzy pracują i mają czas ledwo na grę.

Po 1. jestem upoważniony do pisania skargi na każdego, gdy uważam, że zachodzi taka potrzeba ^^

Po 2., gdzie masz napisane, że on pracuje cały tydzień. Ogar ^^ :*

No to jak pracuje co dwa dni nie wiem może raz na tydzień ...

#88301 przez Amb(r)ozja
So, 21 wrz 2013, 21:51
.Drago[N]` napisał(a):nikt z administracji nie popełnia błędów..
Ja nie popełniam błędów ... kozaczku
.Drago[N]` napisał(a):Po 2., jeżeli miał "używać wspomagaczy", to było mu walnąć ss'y, a nie być cwaniakiem na 4um teraz.
SS-y są mniej wiarygodne niż demko więc jak pisałem prędzej
Amb(r)ozja napisał(a):Spytaj się kolegi w jakich godzinach i na jakiej mapie dostał ode mnie perma.. A ja napewno rozpiszę demko ponieważ bezpodstawnie nie rozdaje nikomu permy
Jeżeli ma to w dupie to ... ? Ja również ;n UB nie będzie i nie będę ukarany kolego , mam za duże doświadczenie w administrowaniu niż ty w cs-ie . Daruj sobie i nie kompromituj siebie , pozdrów kolegę i niech znajdzie sobie inny serwer a tak apropo
.Drago[N]` napisał(a):P.S.: Jakby miał czas to by złożył, ale niektórzy pracują i mają czas ledwo na grę. A jak jakiś "dorosły" nie wierzy, że pracuje, to zapraszam na TS-a.
On jedyny pracuje ?? chyba ulotki na pkp roznosi ... Ja pracuje po 12 godzin dziennie i znajduje czas na wszystko , nawet moja narzeczona na mnie nie narzeka ;]

#88306 przez SEBEK:-)
So, 21 wrz 2013, 23:17
Hah Dragon Czy jak Ci tam.... Po Co Ta Skarga Przez Ciebie? Niech Kolega Sie Zainteresuje Faktem Ze Ma Bana I Cos Z Tym Zrobi:) A Nie ty Piszesz Skarge I Sie Czepiasz Bezsensownie:) Poluzuj Sobie Troche Majty I Niech Kolega Złozy Oficjalna Skarge:) Bo Ty Akurat Masz Ze Tak Powiem Za Przeproszeniem GOWNO Do Gadania W Tym Temacie:) Jakby Koledze Zalezalo to Sam By Napisał:) Chyba Ze Wie Ze Cos Odpalil Wtedy:)

Do Zamkniecia:)
Pozdro:*

#88307 przez .Drago[N]`
So, 21 wrz 2013, 23:43
No to zamykać cFaniaczki :)
Widzę sebek
SEBEK:-) napisał(a):Hah Dragon Czy jak Ci tam....

To wjechałeś z tekstem ^^ Propsy
SEBEK:-) napisał(a): Poluzuj Sobie Troche Majty

Jak patrze na Twoje foto, to Ty juz sb bardziej chyba nie możesz poluzować

Dobra, zamykać jak się nic nie da zrobić, bo ktoś nie ogarnia robienia ss'ow.

A, i sry, ambrozja, myślałem, że popełniasz błędy, ale dobra, i tak Cie cisną na serv'ie :)

Jeżeli ktoś uważa temat za SPAM, do usunięcia :*

SZCZała i PZdr :*

#88308 przez SEBEK:-)
So, 21 wrz 2013, 23:46
Co Sie przypierdalasz do mojego zdjecia:) Ty pewnie jestes z tych osob ktore sa nie lubiane:) Dzieciaki w szkole ci dokuczały bo jestes Gruby Lub Oblesny:) Jestes Pewnie Wysmiewany Całe Zycie:):)(HAHAHA) Wiec próbujesz grac w virtualu Cwaniaku bo grasz jako tako w CSa:) Jestes Smieszny Wiec Idz Sie Wypłacz Do Poduszki Ze Cie Społeczenstwo Nie Akceptuje A NIE Obrazasz Tu Porządnego Gracza I Admina:)

Zegnam :)

#88309 przez .Drago[N]`
So, 21 wrz 2013, 23:55
?????
Nie chciałem wyzywać :/ Nie bd robił z Tb prywatnej rozmowy na 4um publicznym, ale wszystkie cechy, które wypisałeś "gruby i obleśny" Należą do Pana wyżej (patrz na zdjęcie):))) Na kumpli nie narzekam, nie mam FB, ale jak chcesz zobaczyć moją posturę, to mogę Ci wysłać zdj cwaniaczku :))) Zapewniam Cię, że nie jestem tłusty: 185cm na 79kg, nie jest źle (czeka jeszcze masa, wiec pzdr ^^)

P.S.: Pisze się "nielubiane"
SZCZałka :*

-- Dodano 21 wrz 2013, o 22:55 --

Aaa. i nie pisz, że pisałeś szybko :))))) Czy, że byłeś zdenerwowany ^^

A sUaby, to jesteś Ty Dawaj 1 vs 1

A na serv'ie do mnie pisze "nice stats" jak mialem 40:6 pamietam to na de_dust2 Pzdr
Ostatnio edytowano So, 21 wrz 2013, 23:56 przez .Drago[N]`, łącznie edytowano 1 raz