fb

Regulamin działu: Procedura wrzucania screenshootów!

Twoje screenshoty znajdują się w folderze cstrike bądź cstrike_polish, pod nazwą mapy i w formacie .bmp np. de_inferno0000.bmp

Należy wrzucić je spakowane na jakiś hosting(nie obrazków!) np. przeklej.pl, speedyshare.com itp. a następnie w temacie podać link, zbanowany nick oraz ew. okoliczności. Załącz też wydruk z konsoli który pokazuje się po wejściu na serwer.
Spis banów znajduje się tu: http://bany.reksio-cs.pl
Wazne! Zawsze jest 5 screenów!

ss

#40336 przez MAXXX
So, 5 mar 2011, 17:38

Zbanowany nick: MAX
Moje IP/SteamID: STEAM_0:1:14867562
Link do screenów: screeny-cstrike3.rar

po raz 6. ciekawe do ilu dojedziecie ..... :O[hr]
odbanuj mnie meeeen bo chce szczelac w hed .... !!
#40337 przez J Dilla
So, 5 mar 2011, 17:52
MAXXX napisał(a):po raz 6. ciekawe do ilu dojedziecie ..... :O[hr]

do skutku

białe kropki na 3 screenie?
#40338 przez MAXXX
So, 5 mar 2011, 17:53
rzucilem HE . ot i po zagadce ....
#40341 przez ulan_32
So, 5 mar 2011, 18:10
już:)
#40342 przez enron
So, 5 mar 2011, 18:10
Jestem na 100% pewnie, że za ścianą gdzie są te białe kropki był ostatni kolo z teamu przeciwnego.
Ale niech jeszcze ktoś się wypowie.
#40343 przez MAXXX
So, 5 mar 2011, 18:11
wiem ze tam byl dlatego rzucilem tam HE ;)
#40344 przez enron
So, 5 mar 2011, 18:14
MAXXX napisał(a):wiem ze tam byl dlatego rzucilem tam HE ;)

No to jeszcze kwestia źródła tej wiedzy.
#40345 przez MAXXX
So, 5 mar 2011, 18:15
to byl ostatni ktory zyl to po 1 , po 2 mam sluchawki , po 3 widzialem wczesniej jak tam wbiegal .... cos jeszcze przetlumaczyc ?
#40346 przez ulan_32
So, 5 mar 2011, 18:23
enron napisał(a):Jestem na 100% pewnie, że za ścianą gdzie są te białe kropki był ostatni kolo z teamu przeciwnego.

jeśli był , to więc max na 100% jest czysty, jeśli nic nie widać na pierwszym ss'ie to o czym tu dyskutować , chyba że chcesz pospamować
#40347 przez enron
So, 5 mar 2011, 18:34
ulan_32 napisał(a):
enron napisał(a):Jestem na 100% pewnie, że za ścianą gdzie są te białe kropki był ostatni kolo z teamu przeciwnego.

jeśli był , to więc max na 100% jest czysty, jeśli nic nie widać na pierwszym ss'ie to o czym tu dyskutować , chyba że chcesz pospamować

Czysty 1 ss nie wyklucza niczego. Jeżeli nie masz do powiedzenia nic konstruktywnego to Ty spamujesz.
BTW: następnym razem nie zdejmuj nie swoich banów, tylko na podstawie swojej opinii.
[hr]
MAXXX napisał(a):to byl ostatni ktory zyl to po 1 , po 2 mam sluchawki , po 3 widzialem wczesniej jak tam wbiegal .... cos jeszcze przetlumaczyc ?

1. O czym świadczy, że był ostatni ?
2. Na słuchawkach przez pół mapy ? Jesteś pewien ?
3. Wiem, że nie widziałeś, bo siedziałem na spect.
#40353 przez ulan_32
So, 5 mar 2011, 19:10
ss'y czyste są , sam napisałeś , że za ścianą był koleś:), czy to takie trudne do zrozumienia, człowiek z IQ poniżej 70 nawet to rozumie!
nigdy nie widziałem w takiej sytuacji aby reszta ss'ów coś udowadniała.
max cały czas był skierowany w jedną stronę , za ścianą stał gościu więc pierwszy ss jest najważniejszy, ponieważ nie widziałem aby jakiś gracz podczas robienia ss'ów włączył wh na przykład po z robionym 2 ss'ie, cziterzy zazwyczaj podczas robiennia ss'ów wyłączają wh nie włączają!
#40354 przez MAXXX
So, 5 mar 2011, 19:12
nie chce mi sie z Toba dyskutowac , wroc jak pograsz kilka latek i pocwiczysz EMA
#40355 przez ulan_32
So, 5 mar 2011, 19:12
a i nie spamuje, ty swoimi marnymi postami chcąc udowodnić coś się nie wydarzyło
#40358 przez enron
So, 5 mar 2011, 20:00
MAXXX napisał(a):nie chce mi sie z Toba dyskutowac , wroc jak pograsz kilka latek i pocwiczysz EMA

Jak Ci się nie chce to po co piszesz. Śmiem również twierdzić z dużą dozą pewności, że gram dłużej niż Ty.
Ub oczywiście się należy.
[hr]
ulan_32 napisał(a):ss'y czyste są , sam napisałeś , że za ścianą był koleś:), czy to takie trudne do zrozumienia, człowiek z IQ poniżej 70 nawet to rozumie!
nigdy nie widziałem w takiej sytuacji aby reszta ss'ów coś udowadniała.
max cały czas był skierowany w jedną stronę , za ścianą stał gościu więc pierwszy ss jest najważniejszy, ponieważ nie widziałem aby jakiś gracz podczas robienia ss'ów włączył wh na przykład po z robionym 2 ss'ie, cziterzy zazwyczaj podczas robiennia ss'ów wyłączają wh nie włączają!

Po pierwsze swoje "wjazdy" zachowaj dla kolegów z gimnazjum.
Po drugie pisałem w przypadku ogólnym na temat ss (jeden może być lepiej przerobione, drugi gorzej więc ten pierwszy o niczym nie świadczy), więc znów pudło.
Po trzecie jak masz do mnie jakiś problem to pisz na pw, a nie tu sie uzewnętrzniasz.
Po czwarte bany był mój więc wara od niego. [hr]
ulan_32 napisał(a):a i nie spamuje, ty swoimi marnymi postami chcąc udowodnić coś się nie wydarzyło

W którym miejscu coś udowadniam ? Poddałem wątpliwości jeden SS i czekałem na opinie innych (bynajmniej nie Twoją, bo Ty już swoje napisałeś), więc po raz kolejny przestań do mnie pisać proszę.

Już rozumiem.
Kod: Zaznacz całyMAXXX
IP: 83.2.102.39 [więcej]
ulan_32
IP: 83.20.102.59 [więcej]