fb

Regulamin działu: Procedura wrzucania screenshootów!

Twoje screenshoty znajdują się w folderze cstrike bądź cstrike_polish, pod nazwą mapy i w formacie .bmp np. de_inferno0000.bmp

Należy wrzucić je spakowane na jakiś hosting(nie obrazków!) np. przeklej.pl, speedyshare.com itp. a następnie w temacie podać link, zbanowany nick oraz ew. okoliczności. Załącz też wydruk z konsoli który pokazuje się po wejściu na serwer.
Spis banów znajduje się tu: http://bany.reksio-cs.pl
Wazne! Zawsze jest 5 screenów!
#40361 przez ulan_32
So, 5 mar 2011, 20:31

co za debilizm
masz jakiś regulamin , w którym jest napisane , że admin nie moze odbanowywać banów danych przez innych adminów, bo ja takiego nie widziałem . A jeśli jest to nigdy nie podpisywałem się pod nim , ze znam i zgadzam się z jego treścią !
#40362 przez enron
So, 5 mar 2011, 20:34
Już rozumiem.
Kod: Zaznacz całyMAXXX
IP: 83.2.102.39 [więcej]
ulan_32
IP: 83.20.102.59 [więcej]
#40363 przez ulan_32
So, 5 mar 2011, 20:41
naprawdę jestęś tępy czy udajesz?
zgubiłeś w swoim umyśle przy dwójce
ja mam 83.20. a on
83.2.
coś sobie wybroażasz czego nie ma , tak samo pewnie było z wh u max'a:(, naprawdę lepiej idź się przebadaj
#40365 przez enron
So, 5 mar 2011, 21:00
ulan_32 napisał(a):naprawdę jestęś tępy czy udajesz?
ja mam 83.20. a on
83.2.
coś sobie wybroażasz czego nie ma , tak samo pewnie było z wh u max'a:(, naprawdę lepiej idź się przebadaj

Bardzo Cie proszę przestań po mnie człowieczku jechać. Napisałem jedynie, że obaj macie neo ? Czymś cię obrażam ?
#40367 przez ukcio
So, 5 mar 2011, 21:14
ulan_32 napisał(a):naprawdę jestęś tępy czy udajesz?
ja mam 83.20. a on
83.2.

to juz nie pierwszy raz jak obrazasz... moim zdaniem powinny byc wyciagniete jakies konsekwencje...
#40368 przez ulan_32
So, 5 mar 2011, 21:21
tylko co to da jeśli ban idzie na steam id?
nic!
więc po co wypisujesz nasze ip?
#40369 przez ukcio
So, 5 mar 2011, 21:25
ulan_32 napisał(a):tylko co to da jeśli ban idzie na steam id?
nic!
więc po co wypisujesz nasze ip?

na prawde tego nie zalapales? czy udajesz?
#40375 przez ulan_32
So, 5 mar 2011, 21:51
enron napisał(a):Już rozumiem.
Kod: Zaznacz całyMAXXX
IP: 83.2.102.39 [więcej]
ulan_32
IP: 83.20.102.59 [więcej]

po słowach i po podobnych adresach ip stwierdziłem jedynie , że chdzi mu o to że Max to ja:)
a wracając do wcześniejszej wypowiedzi em czy kogo tam,
jak piszesz o sytucjach ogólnych to załóz nowy temat![hr]
sory to z enronem się kłóce
enron napisał(a):Po pierwsze swoje "wjazdy" zachowaj dla kolegów z gimnazjum.
Po drugie pisałem w przypadku ogólnym na temat ss (jeden może być lepiej przerobione, drugi gorzej więc ten pierwszy o niczym nie świadczy), więc znów pudło.
Po trzecie jak masz do mnie jakiś problem to pisz na pw, a nie tu sie uzewnętrzniasz.
Po czwarte bany był mój więc wara od niego.

-kolegów z gimnazjum dawno nie widziałem, szkoda:(
-a ja pisałem wsprawie tego konkretnego przypadku , tak jak ty wcześniejszych postach, zazwyczaj pierwszy i drugi są najważniejszy , w takiej sytuacji jak ty opisałeś u max, to wystarczył pierwszy ss,
- ty masz problem , ja tylko odnoszę się do zaistniałej sytuacji
- mogę odbanowywać kogo chcę , oczywiście nie tych co nie wrzucili ss'ów , czy wrzucili ale nie są "czystę", albo zawsze mogę się pomylić w ocenie
#40386 przez enron
So, 5 mar 2011, 22:30
Kod: Zaznacz całyNigdy nie kłóć się z głupcem.  Najpierw ściągnie Cię do swojego poziomu,  a potem pokona doświadczeniem.

I tym optymistycznym akcentem proszę o zamknięcie tematu.

Ps.: ulan_32 - jak nadal chcesz porozmawiać to zapraszam na pw/gg/admin stuff. [hr]
ulan_32 napisał(a):- mogę odbanowywać kogo chcę , oczywiście nie tych co nie wrzucili ss'ów , czy wrzucili ale nie są "czystę", albo zawsze mogę się pomylić w ocenie

To już pozostawiam ocenia H@ co możesz, a co nie.