Regulamin działu: SKARGI NA ADMINÓW, NIE SCREENSHOTY
Jeśli chcesz złożyć skargę na jakiegoś admina, zrób to tworząc tu temat.

Pamiętaj aby zamieścić informacje tj. czas, dowody(screenshooty, logi z konsoli), ew. link do bana (http://bany.reksio-cs.pl/). W amxbans znajdziesz nick admina który Cie zbanował!
#54071 przez NexT*
Pn, 29 sie 2011, 00:20

Admin : Nie mam bladego pojęcia, gość pod nickiem "Gownaaaaaa~" groził mi banem, więc to chyba on, nie wnikam.
Czas zdarzenia : 10-15min temu - 23:50 coś w ten deseń
Demko, ss'y: No niestety nie pomyślałem o demku, sorry bez dowodów.
Uzasadnienie: No to tak, gram sobie na mapie dd2, wchodzi gracz o nicku "SpeedNati" - coś takiego - no dziewczyna dziewczyną, ale nie będzie kozaczyć no i ona coś tam się zaczęła wywyższać, że NS to już ssie i w ogóle "podludzie" grają na nsie. To jej zwróciłem uwagę, poprosiłem o jakieś argumenty, w odpowiedzi dostałem, że ns to czity itp., a na steamie można tak samo, to pierwszy bluzg od niej - "spierdalaj ?" i później poleciało, jaki to ja zły jestem, "pojebany" itp.itd. Może też byłem nieuprzejmy zbytnio, ale obrazy z mojej strony poza "napinaczu, spinka" itp. nie było, jedynie później do kogoś napisałem "morda tam" bo dziecko jakieś zaczęło bronić dziewczyny to się zirytowałem trochę. Trochę tam jeszcze mnie powyzywali, ja tam trochę się pośmiałem pisząc jaki to ja fajny jestem co ich bardzo bardzo denerwowało no i ** - ban na 10godzinek ;< Jedyne czego się domagam to skrócenie bana do MAX godziny, bo za takie rzeczy, które ja pisałem więcej się nie należy - wg mnie oczywiście -. No, to by było na tyle.
Btw. Czemu jak dziewczyna wejdzie na serwer to wszyscy do niej jak psy na mięso ?
Bez odbioru :>
#54073 przez Audi.
Pn, 29 sie 2011, 00:33
Tak admin o nicku Gownaaaaaaa (ciekawy nick :P) dał Ci bana, mogłeś zrobić screena konsoli na swoją obronę :).
Może wejdzie i poznamy opinie obu stron, z mojej strony mogę powiedzieć, że raczej na skrócenie bana nie masz co liczyć, więc lepiej odpocznij od cs- a i jutro nas odwiedź, pewnie już będziesz miał odpowiedź w tym wątku :).

Pozdrawiam.
#54076 przez Audi.
Pn, 29 sie 2011, 00:44
To wszystko wyjaśnia, dziękuję za poprawienie mi humoru na noc ;n .
Odpocznij od cs- a i jutro nas odwiedź tak jak mówiłem wcześniej :).

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Google[BOT], ScArFaCe