fb

Regulamin działu: Listę dostępnych map znajdziesz na stronie serwera
#67816 przez -em-
So, 10 mar 2012, 17:28

to byla ironia, a swoja droga rozdajesz enron te adminy dzieciom a jak powazni ludzie skladali wczesniej podania to wszystko gdzies sie zagubilo, nie dziwne to troche...
a co do noe to nadaje sie on na admina i pasuje do reszty jak drzwi do lasu :)

#67822 przez enron
So, 10 mar 2012, 18:14
-em- napisał(a):to byla ironia

Dzięki za wyjaśnienie - nikt nie zauważył.
-em- napisał(a):rozdajesz enron te adminy dzieciom

Podaj przykłady gdy ktoś dostał wbrew opinii większości pozostałych adminów.
-em- napisał(a):a jak powazni ludzie skladali wczesniej podania to wszystko gdzies sie zagubilo

Również podaj jakiś przykład. Chętnie rozpatrzymy ponownie.
-em- napisał(a):a co do noe to nadaje sie on na admina i pasuje do reszty jak drzwi do lasu

To zdanie bardziej opisuje Twoje zachowanie i postawę.

#67825 przez -em-
So, 10 mar 2012, 18:31
przykladem sa podania xantiego, maxa i tt, co do opinii o nowych adminach qm dostal wbrew wiekszosci a nastepny pewnie bedzie noe

-- Dodano 10 mar 2012, 2012 17:31 --

przejrzalem podania jeszcze i doszukalem sie kajana, konika, karola(j) i wishota tak zeby bardziej ci zobrazowac skale wybiorczego wybierania adminow, co dziwne nikt z nowych nie ma wiecej niz 16 lat :)

#67828 przez -em-
So, 10 mar 2012, 18:35
o takim m.in. zachowaniu mowiles piszac o mnie enron?
widze noe twoje posty to by sie nadawaly na temat o sylwestrze ktory nike zalozyl

#67829 przez enron
So, 10 mar 2012, 18:39
-em- napisał(a):qm dostal wbrew

Wynik +6 -5, oraz pozytywne opinie graczy. Więc nie masz racji.
-em- napisał(a):przykladem sa podania xantiego, maxa i tt

Podaj linki, bo przeglądałem ostatnie 2m podań i nie widzę ich.

-- Dodano 10 marca 2012, o 17:39 --

-em- napisał(a):przejrzalem podania jeszcze i doszukalem sie kajana, konika, karola(j) i wishota

Podaj linki, ale przypuszczam, że to nie ja "olałem" te podania.
-em- napisał(a):wybiorczego wybierania adminow, co dziwne nikt z nowych nie ma wiecej niz 16 lat

Powodem może być to, że starsze osoby nie mają czasu na odpowiednie zaangażowanie ?
-em- napisał(a):o takim m.in. zachowaniu mowiles piszac o mnie enron?

Sprecyzuj o co chodzi.
#67876 przez -em-
So, 10 mar 2012, 22:30
piszac o zachowaniu pisalem w odniesieniu do postu 10 a xanti i max skladali podania w czasie kiedy byles jeszcze zwyklym adminem, a co do oceny graczy to juz kiedys byla poruszana ta kwestia i gracze niemaja nic do gadania bo adminem nie zostaje ten kogo lubia gracze bo wlasnie w takim przypadku zostal adminem qm, a ten kto jest odpoweidni i raczej to reszcie ekipy adminow powinien odpowiadac kandydat a nie graczom, chyba ze se zmieniles reguly jak dostales troche wiecej wladzy
rozumiem ze dla ciebie to nie ma znaczenia kto zostaje adminem bo z toba i tak nie ma nikt wspolnych tematow i rzadko grasz a do tego twoj poziom oceny innych gry jest na niskim poziomie, ale dla mnie osobiscie wiekszosc z adminow to sa znajomi z ktorymi mozna nie tylko pograc ale pogadac i posmiac sie i nie bardzo mi odpowiadalo takie towarzystwo jak nike ktory co chwile walil puca do kogos, chociaz on przy qmie wymieka ktorego koledzy tak jak blink strasza innych banem bo kolega swiezo wladze do reki dostal i teraz polowa dzieci na serwerze bedzie siebie nawzajem straszyc banami bo koledzy maja :)

#67877 przez kolanex
So, 10 mar 2012, 22:47
do enrona bo zamknal temat . Napisze ci krotko ; ssij mi jaja , Ty sru tez mi ssij jaja i wszyscy ktorych nie lubie tez mi ssijcie jaja :D

#67880 przez enron
So, 10 mar 2012, 23:06
-em- napisał(a):piszac o zachowaniu pisalem w odniesieniu do postu 10

Nie wiem co złego widzisz w tym poście.
-em- napisał(a):xanti i max skladali podania w czasie kiedy byles jeszcze zwyklym adminem

No widzisz. Niech składają następne, a na pewno nie zostaną pominięte.
-em- napisał(a):bo wlasnie w takim przypadku zostal adminem qm

Z 11 wypowiadających się w temacie adminów 6 było na tak, więc nie masz racji.
-em- napisał(a): ten kto jest odpoweidni i raczej to reszcie ekipy adminow powinien odpowiadac kandydat a nie graczom

A z jakiego powodu ? Interakcja admin-admin występuję rzadko. Interakcja admin-gracz cały czas.
-em- napisał(a):chyba ze se zmieniles reguly jak dostales troche wiecej wladzy

Władzy ? Heheheh - a to się ubawiłem. I nic nie zmieniam - większość była Za.
-em- napisał(a):rzadko grasz

Następna ciekawa rzecz. Popatrz na GT, czy tak mało gram jak mówisz.
-em- napisał(a):do tego twoj poziom oceny innych gry jest na niskim poziomie

Jakieś uzasadnienie ?
-em- napisał(a):ale dla mnie osobiscie wiekszosc z adminow to sa znajomi z ktorymi mozna nie tylko pograc ale pogadac i posmiac sie

Od tego masz forum, a nie serwer. Tu możesz pogadać i pośmiać się z każdym.

-- Dodano 10 marca 2012, o 22:06 --

kolanex napisał(a):do enrona bo zamknal temat . Napisze ci krotko ; ssij mi jaja , Ty sru tez mi ssij jaja i wszyscy ktorych nie lubie tez mi ssijcie jaja :D

Widzę, że masz ciekawe skłonności. Idź gdzieś indziej.

#67886 przez -em-
N, 11 mar 2012, 00:46
kazdemu zwracasz uwage enron ale jak cos pierdolniesz to az glowa boli...
jak wyobrazasz sobie rozmowe miedzy adminami na forum? mam pisac posty i czekac az odpisze jak przy okazji na serwerze na @ch moge to samo omowic w 2 min? a poza tym forum jest publiczne i jezeli chce cos omowic tylko z kilkoma osobami to na pewno nie bede robil tego na forum
co do interakcji na serwerze to moim zdaniem ty sie mylisz bo weikszosc graczy nawet nie ma pojecia kto jest adminem wiec sila rzeczy nie moga kogos lubic badz nie, admin ma zarzadzac serwerem podczas gry innych a to ze ty z nikim nie rozmawiasz na @ch nie swiadczy iz kazdy ma tak samo

#67898 przez enron
N, 11 mar 2012, 10:43
-em- napisał(a):kazdemu zwracasz uwage enron ale jak cos pierdolniesz to az glowa boli...
jak wyobrazasz sobie rozmowe miedzy adminami na forum? mam pisac posty i czekac az odpisze jak przy okazji na serwerze na @ch moge to samo omowic w 2 min? a poza tym forum jest publiczne i jezeli chce cos omowic tylko z kilkoma osobami to na pewno nie bede robil tego na forum

Wymień się z nimi gg/skype/ch.wie.jakim.komunikatorem i cały Twój problem znika. Serwer nie jest chyba miejscem do 2min dialogu n/t Twojej ostatnie dupy, czy jak i z kim się "najebałeś".
Wyraziłeś swoje zdanie i może na tym zakończymy temat, bo nic nowego nie wnosisz poza teorią, że serwer był Twoim prywatnym podwórkiem do napinki, pokazywanie "gównom", że Ty masz władzę i mają robić co im każesz, oraz obrażanie każdego kto się z Tobą nie zgadza.
-em- napisał(a):admin ma zarzadzac serwerem podczas gry innych

Widzisz jedyne mądre zdanie. To jest główne zadanie admina, więc jeżeli tę funkcję będzie wykonywał dobrze to reszta jest mniej ważna.

#67900 przez Sru
N, 11 mar 2012, 11:31
Trochę mi żal tego czytać więc ustosunkuje się tylko do tego co dotyczy mnie.
T_T- no sory, ale jak typ straszy wszystkich naokoło "wpierdolem na lanie", pisze do mnie na PW jakieś groźby to mam mu w nagrodę admina dać?
Xanti po jakimś czasie znikł więc nie było sensu
Wishot chyba pamięta za co wyleciał(podobnie jak Ty zresztą) i dlatego nie dostał z powrotem admina.

Zachowujesz się jak byś wszystko wiedział, a tak nie jest. Masz pretensje do enrona że nie dał admina w okresie czasu kiedy miał takie same prawa jak Ty.

#67913 przez -em-
N, 11 mar 2012, 14:20
akurat tamte peretensje dotyczace podan o nowych admnow nie dotyczyly enrona, jakbys na to wpadl to ty ich olales a potem zbierasz dzieci bo gracze ich lubia :)
a co do rozmowy na serwerze to jak ci juz napisalem raczej nie masz pojecia o czym mowie bo z tego co mowisz to wynika ze takie twoje podejscie do ludzi, jak masz cos z kims robisz wspolnie to robisz swoje ale sie nie odzywasz, a na reksiu tym lepiej bo nie ma z toba o czym rozmawiac a piszac ze jestes przyslowiowym "niedojebem" pewnie nie zrozumiesz :)

#67918 przez enron
N, 11 mar 2012, 15:12
-em- napisał(a):a co do rozmowy na serwerze to jak ci juz napisalem raczej nie masz pojecia o czym mowie bo z tego co mowisz to wynika ze takie twoje podejscie do ludzi, jak masz cos z kims robisz wspolnie to robisz swoje ale sie nie odzywasz, a na reksiu tym lepiej bo nie ma z toba o czym rozmawiac a piszac ze jestes przyslowiowym "niedojebem" pewnie nie zrozumiesz

Od robienia czegoś ze znajomymi mam życie - nie potrzebuję do tego serwera CS. A następna obelga skończy się dla Ciebie 48h banem.
-em- napisał(a):dzieci

Nadużywasz tego zwrotu,a sam niewiele od tych dzieci odstajesz.

#72896 przez kaczus
Pn, 28 maja 2012, 18:36
Ja nie rozumiem Cb Em caly czas cos jest nie tak dla Cb , nie wiem to przez to ze straciłeś admina? A co do Noe gra czesciej niz kilku adminow razem wzietych i ogarnia , co do jego wieku nie ma tu o czym gadac bo jest w miare dojrzaly :<

#72899 przez -em-
Pn, 28 maja 2012, 19:20
a ty nie masz gdzie swoich wypocin pisac tylko komentowac stare tematy...
idz lepiej na serwer ludzi poogarniaj