serwer cs

serwer cs

Regulamin działu: Procedura wrzucania screenshootów!

Twoje screenshoty znajdują się w folderze cstrike bądź cstrike_polish, pod nazwą mapy i w formacie .bmp np. de_inferno0000.bmp

Należy wrzucić je spakowane na jakiś hosting(nie obrazków!) np. przeklej.pl, speedyshare.com itp. a następnie w temacie podać link, zbanowany nick oraz ew. okoliczności. Załącz też wydruk z konsoli który pokazuje się po wejściu na serwer.
Spis banów znajduje się tu: http://bany.reksio-cs.pl
Wazne! Zawsze jest 5 screenów!
#78206 przez IOIEK
Cz, 20 wrz 2012, 14:36
ta najłatwiej zamknąć temat i tyle hehe to nie bajeczka tylko tak było po za tym nie było mnie w Polsce cały tydzien niestety mam prace jaka mam (transport) Dobra nq dzieciaki miłej zabawy....

#78208 przez PanSkiller
Cz, 20 wrz 2012, 14:46
IOIEK napisał(a):ta najłatwiej zamknąć temat i tyle hehe to nie bajeczka tylko tak było po za tym nie było mnie w Polsce cały tydzien niestety mam prace jaka mam (transport) Dobra nq dzieciaki miłej zabawy....

Siemaneczko :D "nie pisz mi smsów że ci teskno i smutno bo mam w chuj^ to wszystko i odpalam dzis z vódka" :) HEJKA :) hehe

#78212 przez abc1989
Cz, 20 wrz 2012, 15:08
PanSkiller napisał(a):
IOIEK napisał(a):ta najłatwiej zamknąć temat i tyle hehe to nie bajeczka tylko tak było po za tym nie było mnie w Polsce cały tydzien niestety mam prace jaka mam (transport) Dobra nq dzieciaki miłej zabawy....

Siemaneczko :D "nie pisz mi smsów że ci teskno i smutno bo mam w chuj^ to wszystko i odpalam dzis z vódka" :) HEJKA :) hehe


Ten co nie spamuje haha.

#78226 przez chlopczyk
Cz, 20 wrz 2012, 19:44
IOIEK napisał(a):Dobra nq dzieciaki miłej zabawy....



Ha, jak ja to lubie ! Najpierw napina na wh, lapia go, pozniej jak nie dostanie taki leb ub to wyzywa wszystkich od dzieci itp. :D

#78229 przez enron
Cz, 20 wrz 2012, 20:36
IOIEK napisał(a):ta najłatwiej zamknąć temat i tyle hehe to nie bajeczka tylko tak było po za tym nie było mnie w Polsce cały tydzien niestety mam prace jaka mam (transport) Dobra nq dzieciaki miłej zabawy....

Wyślij mi ten "padnięty" dysk to Ci wyciągnę te screeny.

#78233 przez Amb(r)ozja
Cz, 20 wrz 2012, 20:49
chłopie z dysku da się odzyskać swoje pierdołki itp co innego jakby ci sie procesor sypnął wtedy to bym się kłócił ;]

#78236 przez enron
Cz, 20 wrz 2012, 21:11
Amb(r)ozja napisał(a):chłopie z dysku da się odzyskać swoje pierdołki itp co innego jakby ci sie procesor sypnął wtedy to bym się kłócił ;]

Idź na grzyby, albo spać, bo ten komentarz osłabia mi... poczucie humoru.

#78237 przez You no
Cz, 20 wrz 2012, 21:21
bardzo dobrze się kryłeś z tym wh patrzyłem na ciebie z od dwóch dni i sa skutki, jakbyś grał uczciwie to byś ssy wrzycil, w takie sciemy o padniętym dysku to nikt nieuwizy nawet moja babcia

#78242 przez chlopczyk
Cz, 20 wrz 2012, 21:42
A co ma procesor wspolnego z dyskiem twardym ambro ?:D To byl zarcik z Twojej strony ?:D

#78257 przez Amb(r)ozja
Pt, 21 wrz 2012, 08:34
chlopczyk napisał(a):A co ma procesor wspolnego z dyskiem twardym ambro ?:D To byl zarcik z Twojej strony ?:D
proste ale niektórzy biorą to do siebie :D powiedzmy że dokończyłem bajeczkę xD tylko ze tutaj nie bedzie Happy Endu wiec zamknijmy tą opowieść :)

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Google[BOT]