fb

Regulamin działu: Procedura wrzucania screenshootów!

Twoje screenshoty znajdują się w folderze cstrike bądź cstrike_polish, pod nazwą mapy i w formacie .bmp np. de_inferno0000.bmp

Należy wrzucić je spakowane na jakiś hosting(nie obrazków!) np. przeklej.pl, speedyshare.com itp. a następnie w temacie podać link, zbanowany nick oraz ew. okoliczności. Załącz też wydruk z konsoli który pokazuje się po wejściu na serwer.
Spis banów znajduje się tu: http://bany.reksio-cs.pl
Wazne! Zawsze jest 5 screenów!
#82480 przez tentyp
Śr, 2 sty 2013, 18:44

http://www.speedyshare.com/JMaHY/Nowy-Archiwum-WinRARa.rar

BUILD 5369 SERVER (0 CRC)
Server # 350
[AMXBANS] ===============================================
[AMXBANS] Masz bana na tym serwerze!
[AMXBANS] Masz PERMANENTNEGO bana na tym serwerze!
[AMXBANS] Zbanowany nick : Live.Love.V$TON
[AMXBANS] Przyczyna : ' Wklej screeny na reksio-cs.pl '
[AMXBANS] Bana mozesz wyjasnic na www.REKSIO-CS.pl
[AMXBANS] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 2032496924 '
[AMXBANS] Twoje IP : ' 83.11.75.67 '
[AMXBANS] ===============================================
Kicked : Masz BANA. Spra

ip : 83.11.75.67
nick : Live.Love.V$TON
#82482 przez suche
Śr, 2 sty 2013, 18:57
SS czyste ale modele;o. Nie wiem czy server takie akceptuje. Czerwone i niebieskie ok ale twoje swiecą.. Na 3 ss ciało swieci, w ciemnosciach pewnie to samo??
Niech się wypowiedzą inni

#82483 przez tentyp
Śr, 2 sty 2013, 19:04
Nie świeci w ciemnościach, ściągałem z jakiegoś forum na którym mówiono że na ligach nie można grać tu nie znalazłem żadnego przepisu więc grałem. Oczywiście mogę je od zaraz usunąć jeśli jest taka konieczność. Mogłem wcześniej o to zapytać ale do żadnego admina nie mam kontaktu, a na forum wchodzę tylko by wrzucić ssy

#82486 przez sikor
Śr, 2 sty 2013, 20:43
modele są tutaj dozwolone, nie którzy admini nawet je używają. ssy czyste daje ub.

-- Dodano 2 sty 2013, o 20:43 --

daj mu ktoś ub, bo mi amxbans nie działa, grrrr
#82487 przez tentyp
Śr, 2 sty 2013, 20:51
Ok czekam na ub. Żeby nie było w przyszłości nieporozumień usunąłem te modele, czas odzyskać formę na normalnych ;)
#82488 przez suche
Śr, 2 sty 2013, 20:56
Jest dozwolone, ja nawet kiedys miałem wątek z pytaniem o kolorowe modele. Mi chodziło i light, bo wiem że niektórzy mając takie modele widzą je tak samo w ciemnosciach. No ale jesli nie swicisz to oczywiscie ub:)