fb

Regulamin działu: Procedura wrzucania screenshootów!

Twoje screenshoty znajdują się w folderze cstrike bądź cstrike_polish, pod nazwą mapy i w formacie .bmp np. de_inferno0000.bmp

Należy wrzucić je spakowane na jakiś hosting(nie obrazków!) np. przeklej.pl, speedyshare.com itp. a następnie w temacie podać link, zbanowany nick oraz ew. okoliczności. Załącz też wydruk z konsoli który pokazuje się po wejściu na serwer.
Spis banów znajduje się tu: http://bany.reksio-cs.pl
Wazne! Zawsze jest 5 screenów!
#42610 przez eMeS526
N, 3 kwi 2011, 13:54

Screeny wrzucone drugi raz bo za pierwszym razem posadzone ze sa modyfikowane (zarzuty kierowane do NN ), nie mam pojecia jak mozna modyfikowac takie screeny nie jestem zadnym grafikiem wiec udowodnijcie mi ze sa one modyfikowane :) na screenach jestem czysty wiec UB powinien byc (ale go nie mam)... Wyjasnijcie mi czemu mam nadal bana... ;/

http://www42.zippyshare.com/v/47254398/file.html
#42623 przez ulan_32
N, 3 kwi 2011, 14:36
ss'y czyste , a interp jaki?
jak chcesz tego unbana to podaj ip !
Do innych jak coś znajdziecie to zawsze mozna mu bana dać jeszcze raz[hr]
steam_0:0:22969293
jesgo steam, nie rozumie tego?
jeśli znaleźlicie dowody, żę wcześniejsze ss'y modyfikował to czemu mu bana w tedy nie daliście?![hr]
znaleźli[ś]cie dla pajaców
#42661 przez enron
N, 3 kwi 2011, 19:42
Każdy plik ma niepoprawną datę zapisu/modyfikacji (czyli inną niż ta wynikająca z chronologii). Od kiedy to dajemy ub w takiej sytuacji ?
#42666 przez NN'
N, 3 kwi 2011, 19:57
enron napisał(a):Każdy plik ma niepoprawną datę zapisu/modyfikacji (czyli inną niż ta wynikająca z chronologii). Od kiedy to dajemy ub w takiej sytuacji ?

Podchodząc obiektywnie do sprawy - ssy dostał o godzinie 20:08, a mój temat ze spakowanymi ssami został utworzony o 20:20, co daje 12 na różne czynności. I powiedz mi, co mógł zrobić on, albo ja przez 12 minut, oprócz znalezienia ssów, wrzucenia ich na hosting, przesłania ich mnie, ściągnięcia ich, spakowania w winrarze i utworzenia tematu?

: ))
#42667 przez enron
N, 3 kwi 2011, 19:59
NN' napisał(a):
enron napisał(a):Każdy plik ma niepoprawną datę zapisu/modyfikacji (czyli inną niż ta wynikająca z chronologii). Od kiedy to dajemy ub w takiej sytuacji ?

Podchodząc obiektywnie do sprawy - ssy dostał o godzinie 20:08, a mój temat ze spakowanymi ssami został utworzony o 20:20, co daje 12 na różne czynności. I powiedz mi, co mógł zrobić on, albo ja przez 12 minut, oprócz znalezienia ssów, wrzucenia ich na hosting, przesłania ich mnie, ściągnięcia ich, spakowania w winrarze i utworzenia tematu?

: ))

Podchodząc równie obiektywnie. Dlaczego SS są w ogóle modyfikowane ? I to w tak różny sposób ? Na pewne nie przez przypadek.
#42668 przez eMeS526
N, 3 kwi 2011, 20:01
No to dajcie UB jezeli chcecie mozecie mi robic ssy codziennie, jestem czysty i ja to wiem uznaj moja wyzszosc pograj jeszcze kilka lat to moze dorownasz (czyt. enron) ;]
#42669 przez enron
N, 3 kwi 2011, 20:06
eMeS526 napisał(a):No to dajcie UB jezeli chcecie mozecie mi robic ssy codziennie, jestem czysty i ja to wiem uznaj moja wyzszosc pograj jeszcze kilka lat to moze dorownasz (czyt. enron) ;]

O qrwa padłem <lol>.
Tak, uznaję Twoją wyższość o wielki.
Tak, jesteś lepszy w ceesa.
Nie, nigdy Ci nie dorównam, bo gram na tyle długo, że wiem iż mój poziom się nie podniesie (nie to żebym się tym strasznie przejął).
Co nie zmienia pytania - po co edytowałeś SS'y ? Zgodnie z zasadami serwera ub nie dostaniesz (przynajmniej ode mnie), bo już kilka osób ma takie same bany (za samą modyfikację).
#42671 przez eMeS526
N, 3 kwi 2011, 20:08
Kurde czy Ty nie mozesz zrozumiec ze nie wiem czemu maja inne daty? nawet ich nie otwieralem tylko spakowalem i dalem linka NN i za minute byly juz na forum, nie wiem jak sie modyfikuje ssy i mam to gdzies, jestes slaby i bez sprawdzania mnie dales mi bana (mozliwe ze na prosbe jakiegos low'a) nie wiem o co Ci chodzi naprawde ;] pzdr
#42672 przez eMeS526
N, 3 kwi 2011, 20:20
A no i jezeli myslicie ze modyfikowalem ssy tylko po to by grac na serwerze s/ns to sie mylicie :) jak nie dostane ub to trudno a Wy dalej karajcie dzieciakow 10letnich z ns'a i miejcie satysfakcje ze jestescie dobrzy :)[hr]
Co tu jest niby modyfikowane? Niech jakiś 17/18+ znawca, wytlumaczy mi to wszystko, bo jestem zbyt slaby by sobie z tym poradzic. Sytaucja ta jest dla mnie nader zbyt wygorowana wiedzą pozyskana przez tychze adminow, pragne jednak zaznaczyc, ze jedyne co moze byc zmodyfikowane, to Wasz iloraz inteligencji, ktory nijak sie ma do zaistnialego strzelania do Was jak do pachołkow. Zgodnie z regulaminem na kazdym serwerze, w razie zauwazenia jakichkolwiek wpsomagaczy na screenie nie ma mowy o ub, jednak w razie sytuacji takiej jak ta, niech nie zajmuje sie tym 13to latek, ktory dostal kompa od babci z Wachocka, tylko ktos kto troche sie na tym zna, a nie je gluty z nosa ! ;)
#42675 przez enron
N, 3 kwi 2011, 20:31
O jej jeszcze trochę i się popłaczę tak mnie dojechałeś. Współczuję tylko NN, kolegów z tak wyrafinowanym słownictwem. Najlepsze tekst z tym 13-latkiem :).
#42676 przez eMeS526
N, 3 kwi 2011, 20:37
No nie moja wina ze myslisz nad wypowiedzia 20-30 min i piszesz jedno gora dwa zdania :) to o Tobie swiadczy i Twoim wyksztalceniu a jezeli chodzi o reala to nie chcialbys mnie spotkac ;*[hr]
I zacznij pisac na temat ;)
#42677 przez High5!
N, 3 kwi 2011, 20:41
Enron zjadamy cie wzrokiem ;)
#42679 przez enron
N, 3 kwi 2011, 20:46
Epidemia internetowych napinaczy :(. Do tego następny co zna mnie lepiej niż ja sam.
Kończąc temat ub, ode mnie nie dostaniesz, ale na pocieszenie powiem, że chyba h@ Cie poprze :(
#42680 przez eMeS526
N, 3 kwi 2011, 20:48
No to spotkamy moze sie na reksiu i Ci udowodnie ze nic nie mam ;) a jezeli chodzi o napinanie przez neta to ja jednak nie lubie tego ;) i nie traktuj tego jako napinke bo to nic nie znaczy, bo i tak bysmy sie nie spotkali ;( (ehh niestety ;( ! )
#42688 przez NN'
N, 3 kwi 2011, 22:24
Dobra, masz ub, ale to jest ostatni raz. :D