fb

Regulamin działu: Procedura wrzucania screenshootów!

Twoje screenshoty znajdują się w folderze cstrike bądź cstrike_polish, pod nazwą mapy i w formacie .bmp np. de_inferno0000.bmp

Należy wrzucić je spakowane na jakiś hosting(nie obrazków!) np. przeklej.pl, speedyshare.com itp. a następnie w temacie podać link, zbanowany nick oraz ew. okoliczności. Załącz też wydruk z konsoli który pokazuje się po wejściu na serwer.
Spis banów znajduje się tu: http://bany.reksio-cs.pl
Wazne! Zawsze jest 5 screenów!
#93704 przez BigTool4U
Pn, 24 mar 2014, 22:35

24-03-2014 - 21:14, de_train
STEAM_0:1:61666235
http://speedy.sh/Zaajc/Archive.7z

#93705 przez Sru
Pn, 24 mar 2014, 22:38
ub

#93709 przez grzywA
Pn, 24 mar 2014, 23:32
Wiem, ze pewnie dostane warna, ale czemu na 4 ss nie ma skompresowania, a poza tym na ss jest godz. 21.14, a w WinRaR jest data utworzenia 21.41?

-- Dodano 24 mar 2014, o 22:32 --

http://skilluj.com/index.php?/topic/17703-dotykam-si%C4%99-po-penisie-cz%C4%99sto-temat-trzeci/
http://skilluj.com/index.php?/topic/17676-dwa-permy-dla-ch%C5%82opak%C3%B3w/

I co teraz powiesz?

#93710 przez BigTool4U
Pn, 24 mar 2014, 23:45
Dlatego, że mam inną datę/godzinę w systemie niż ta na serwerze?

Dlaczego nie jest skompresowany? Bo prawdpodobnie Twój program od kompresowania właśnie (jakiś tam WinRAR czy co tam masz) podaje błędnie tę informację. Sam pakowałem 7zipem z opcją tam najwyższą, nie wiem, jak tam się nazywa, Lcośtam...

Tak, mam bana na tym serwerze. Podobnie jak na ich forum. Jeśli zechciałbyś zajrzeć tam do ich działu, który dostępny jest tylko dla zalogowanych ("Skargi / pochwały na Administrację serwerów."), no to znalazłbyś tam całą historię postów mojej batalii z ich tam swołoczą... Nie widzę przeszkód, by o tym porozmawiać tutaj, jeśli chcesz.

#93719 przez Daronian
Wt, 25 mar 2014, 08:41
Po pierwsze: gdzie jest model Twojej postaci? Czyżby jakaś ciekawa forma anty-ss?
Po drugie: czarna otoczka wokół radaru to zawsze dwie możliwości - modyfikacja configu albo korzystanie z esp (nie będę tutaj pogłębiał tematu, jednak autorzy niektórych cheatów nie są aż tacy straszni).
Po trzecie: napisałeś "Dlatego, że mam inną datę/godzinę w systemie niż ta na serwerze?" i tutaj wpadłeś z głupim tłumaczeniem, ponieważ data utworzenia, to po prostu data stworzenia nowego pliku, czyli chociażby przenoszenie plików na pulpit, albo edytowanie screenów, co jest bardziej prawdopodobnie przez to, że pierwszy utworzony jest w 04 sekundzie, trzy kolejne w 06 sekundzie, a ostatni w 08 sekundzie, a to w ogóle już nie pasuje (nieudolna zabawa w TComanderze).

Ale nie ma co się wykłócać, bo już masz UB. Teraz tylko ostrożniej musisz grać, bo zawsze ktoś może rozpisać demko na AC ;-) GL&HF.

#93720 przez ciemno tu
Wt, 25 mar 2014, 12:01
i tak długo nie pograsz, zamykam

#93724 przez grzywA
Wt, 25 mar 2014, 16:59
Odblokowuje temat za prośbą BigTool4U

#93726 przez BigTool4U
Wt, 25 mar 2014, 17:14
Dziękuję najserdeczniej! <3

Zatem, jeśli chodzi o ten model postaci, to oczywiście go nie widzać, bo CS to gra fpp. Hehe. A co się tyczy modelu broni, to ten mam wyłączony. Korzystam z modeli highfps z niedziałającej już niestety strony ClanBase. Kiedyś były bardzo popularne, no bo jak wyszedł CS 1.6 to zlikwidowano też komendę r_drawviewmodel i niektórzy gracze byli wkurzeni, więc popularne stały się takie puste modele. Możesz je wciąż znaleźć na googlach: https://www.google.pl/search?q=%22hfps-wmodels-cs16.zip%22

Nie wiem, o co Ci chodzi z tym radarem. Normalny jest, nieprzezroczysty (opaque czy jak to się nazywa...).

Nie wiem też, o co chodzi z tą datą. Po prostu mam inną w komputerze, mi się zegarek celowo spieszy o pół godziny około, żebym się nigdzie nie spóźniał. Hehe. Tutaj być może nawet wyszło na to, że wrzuciłem posta wcześniej niż te pliki zostały niby utworzone, no bo chyba udało mi się uwinąć (z postem) szybciej niż w pół godziny (od bana). Więc pewnie nawet data posta jest wcześniejsza niż plików :D. Kiepski byłby ze mnie hakier, gdybym się tak wkopał hehe. Albo może wytłumacz, o co Ci dokładnie chodzi.

#93728 przez sikor
Wt, 25 mar 2014, 17:26
ciemno tu napisał(a):i tak długo nie pograsz, zamykam

trochę cierpliwości, nie zamykaj tematów od tak.

#93731 przez BrokenNote
Wt, 25 mar 2014, 18:30
sikor napisał(a):
ciemno tu napisał(a):i tak długo nie pograsz, zamykam

trochę cierpliwości, nie zamykaj tematów od tak.

No właśnie szczególnie w momencie, kiedy coś jest wyjaśniane...
#93732 przez BigTool4U
Wt, 25 mar 2014, 18:55
To co, to mam otworzyć drugi, bo po tym, jak ten się wyczerpał (dostałem ub, post #2), ktoś zadał mi dodatkowego pytania? Tak byście woleli? I w jakim dziale wtedy?

#93735 przez sikor
Wt, 25 mar 2014, 20:02
BigTool4U napisał(a):To co, to mam otworzyć drugi, bo po tym, jak ten się wyczerpał (dostałem ub, post #2), ktoś zadał mi dodatkowego pytania? Tak byście woleli? I w jakim dziale wtedy?

nie, proszę tutaj się wypowiadać.

#93738 przez Amb(r)ozja
Wt, 25 mar 2014, 21:22
Wstawiłeś ssy zanim zostały ci zrobione ?? (tak wychodzi z czasów zmodyfikowania winrara)
Sru napisał(a):ub
Tak doświadczony admin ... Oglądałeś wgl ssy ?
Po 3 primo gracz bez celownika , bez widniejącej broni bo o modelu rąk już nie wspomnę ??
Po 4 anty ss ponieważ 4 inne nic nie ważą tylko 1 screen zawsze wychodzi z wh ale ty go przerobiłeś po czym poznać ? (waga tylko 1 ssa + ta godzina ) dla mnie pjec ale możesz sie wypowiedzieć ;] ps. jakby mnie nie było zamknijcie to gówno

#93742 przez BigTool4U
Wt, 25 mar 2014, 21:53
Bez celownika, bo trzymałem awp. Zob. sobie na amunicję. Albo demo z tej mapy i z tego czasu.

Niby nic nie ważą (lol, to bmp, każdy o danej rozdzielczości waży dokładnie tyle samo - innymi słowy, gdyby nic nie ważył, to też byś nic nie zobaczył), bo pewnie Twój program nie odczytuje właściwie 7z... Przecież pisałem już o tym wyżej.

Amb(r)ozja napisał(a):Wstawiłeś ssy zanim zostały ci zrobione ??

A widzisz, bo taki jestem przebiegły haxor. Wiedziałem, że czituję i wiedziałem, że będą robić mi screenshoty, więc je sobie sam zrobiłem zawczasu i jeszcze zanim mnie poproszono, dodałem je na forum. LOL, ogarnij się :D.
#93746 przez *Dr_No
Wt, 25 mar 2014, 23:33
BigTool4U napisał(a):A widzisz, bo taki jestem przebiegły haxor. Wiedziałem, że czituję i wiedziałem, że będą robić mi screenshoty, więc je sobie sam zrobiłem zawczasu i jeszcze zanim mnie poproszono, dodałem je na forum. LOL, ogarnij się :D.

Sam się wypucował.
Hej!