fb

Regulamin działu: Procedura wrzucania screenshootów!

Twoje screenshoty znajdują się w folderze cstrike bądź cstrike_polish, pod nazwą mapy i w formacie .bmp np. de_inferno0000.bmp

Należy wrzucić je spakowane na jakiś hosting(nie obrazków!) np. przeklej.pl, speedyshare.com itp. a następnie w temacie podać link, zbanowany nick oraz ew. okoliczności. Załącz też wydruk z konsoli który pokazuje się po wejściu na serwer.
Spis banów znajduje się tu: http://bany.reksio-cs.pl
Wazne! Zawsze jest 5 screenów!

#93748 przez SwietejPam
Śr, 26 mar 2014, 00:07

Zamiast kompromitować serwer, może lepiej sprawdzić demko i ewentualnie rozpisać?

#93749 przez sikor
Śr, 26 mar 2014, 01:50
*Dr_No napisał(a):Sam się wypucował.
Hej!

pierwszy raz w internecie ?

#93750 przez *Dr_No
Śr, 26 mar 2014, 07:39
Zmienione modele, brak broni, rąk i celownika jest niezgodny z regulaminem ESL a Wasz regulamin chyba nic nie mówi w tej sprawie.
Jednak macie inne dowody, że gracz zmoczył.
Pozwolę sobie śledzić co On tu z Wami wyprawia.

#93751 przez SEBEK:-)
Śr, 26 mar 2014, 12:31
Koleś lata na wh... nie wiem na co czekacie.... bedzie na serwie dostaje bana za czity

#93752 przez BrokenNote
Śr, 26 mar 2014, 12:56
SEBEK:-) napisał(a):Koleś lata na wh... nie wiem na co czekacie.... bedzie na serwie dostaje bana za czity

Ale wtedy demko wypisz.

#93755 przez BigTool4U
Śr, 26 mar 2014, 14:33
*Dr_No napisał(a):Zmienione modele, brak broni, rąk i celownika (...)

Ekhm... Gram po prostu na modelach pustych z Clanbase. Jest to zamiennik komendy "r_drawviewmodel", która została usunięta, jak tam CS 1.5 stał się 1.6. Pisałem o tym wcześniej, nawet podawałem linki (do google), już nie wymyślaj. Kiedyś, jak ktoś grał Q2 albo Q3 z modelem broni, to się z niego śmiano (bo tylko n00by grały), a teraz, jak ja gram bez, to się mnie czepiają i jeszcze wymyślają jakieś rzeczy. Że nie dość, że brak lufy, to jeszcze kolby, brak też rąk i nie dość, że tamto, to jeszcze zmienione modele :D. Hehe. Gwałciciel logiki n0rmalni3 n0 :D.

Celownika nie ma, bo trzymam awp! Albo może udowodnij mi, że nie trzymam i naprawdę celownik zmieniłem. Ale sądzę, że nawet nie będziesz próbował.

Znalazłem Ci nawet HLTV: http://97965.hltv2.pukawka.pl/hltv-1403 ... 692760.zip

#93762 przez kaczus
Śr, 26 mar 2014, 17:37
ciemno tu wrzuc demo i rozpisz skoro banowales go

#93763 przez ciemno tu
Śr, 26 mar 2014, 17:46
przecież dostał ub.. nie nagrywałem dema tylko zrobiłem ssy, niech się wypowiedzą Ci wyżej

#93764 przez PsYhOL
Śr, 26 mar 2014, 18:09
Jak poprawnie sprawdzać ss'y
Ssy powinny być spakowane WinRAR'em? Bo dzięki kilku cyferkom możemy sprawdzić czy mamy do czynienia z oszustem czy też nie. Dla tych co sprawdzają ss'y:

1. Rozmiar - każdy ScreenShot musi mieć ten sam rozmiar. Nieraz jest wyjątek, gdy ktoś sprawdza coś w konsoli i zrobi się jej zdjęcie, ale to bardzo rzadko się tak zdarza, z reguły rozmiar musi być ten sam. Ss różniący się rozmiarem od pozostałych był przerabiany.

2. Skompresowany - każdy SS powinien mieć inny nr skompresowania. W innym wypadku wiemy co się stało

3. Zmodyfikowany - każdy SS z reguły powinien mieć ten sam czas modyfikacji. Niestety nieraz się one różnią w zależności od ustawień systemu, lecz różnią się zazwyczaj o 1-2 sekundy, rzadziej- do 10 min.

4. CRC32 - tu już nie ma wątpliwości. Wszystkie SS'y muszą mieć inny numer CRC32. Jeśli są te same to znaczy, że ss'y są te same (tylko pod inna nazwą) lub coś w nich było "kombinowane". Powtarzam: nie ma dwóch takich samych SS'ów i CRC32.

5. Jeśli wszystko się zgadza to spokojnie rozpakowujemy i oglądamy czy nie ma widocznego WH lub innego czitu.

#93766 przez BigTool4U
Śr, 26 mar 2014, 18:48
Ojejkujejku, litości. Każdy plik o danej rozdzielczości w bmp będzie miał dokładnie taki sam rozmiar, niezależnie od tego, co się tam znajduje. Innymi słowy, niezależnie od tego, czy sobie coś namalujesz w paint.exe, zrobisz screenshota CSem, zrobisz zdjęcie swoich genitaliów (i skonwertujesz tam z jpg albo z png na bmp), rozmiar pozostanie stały tak długo, jak rozdzielczość (ilość pikseli, innymi słowy) będzie taka sama. O reszcie nawet nie chce mi się wypowiadać. Współczuć jedynie można ew. ofiarom tych Twoich teorii, których tam będziesz banował, no bo tam coś Ci się ubzdurało. Hehe.

kaczus napisał(a):ciemno tu wrzuc demo i rozpisz skoro banowales go

Sam wrzuciłem demo. A co do Twojego podpisu, to Polska oczywiście powinna być różowa hehe. Lubię różowy.

#93768 przez Amb(r)ozja
Śr, 26 mar 2014, 19:11
Zamykam z UB . Prędzej czy pózniej wpadniesz