fb

Regulamin działu: Procedura wrzucania screenshootów!

Twoje screenshoty znajdują się w folderze cstrike bądź cstrike_polish, pod nazwą mapy i w formacie .bmp np. de_inferno0000.bmp

Należy wrzucić je spakowane na jakiś hosting(nie obrazków!) np. przeklej.pl, speedyshare.com itp. a następnie w temacie podać link, zbanowany nick oraz ew. okoliczności. Załącz też wydruk z konsoli który pokazuje się po wejściu na serwer.
Spis banów znajduje się tu: http://bany.reksio-cs.pl
Wazne! Zawsze jest 5 screenów!
#60995 przez DOBEE1
So, 10 gru 2011, 20:26

Witam ,po namowie moich znajomych ,którzy poprosili mnie o to abym pograł z nimi na FFA ,wrzucam te ohydne screeny z moimi danymi napisane czcionką barbie ,które udowadniają iż admin który wlepił mi PERM BANA to bezmózgi głąb ,który zamiast sprawdzić sidy na portalach takich jak ESL ,cybersport bądź nawet wpisać RN po sprawdzeniu Player listy na google.pl i sprawdzić nawet w grafice zdjęcia z eventów po prostu bez skrupułów odpalił swój mierny AMX MOD i mnie zbanował ,jestem bardzo zirytowany tą sytuacją ,ponieważ moim zdaniem nie dopuszczalne jest aby admin zachowywał się właśnie w taki sposób.
Oto screeny: http://pokazywarka.pl/6zp6b9/
Czekam na rozpoznanie się ze sprawą i liczę na szybki UNBAN ,ponieważ moi znajomi cały czas czekają abym wrócił i pograł razem z nimi.
POZDRAWIAM WSZYSTKICH UŻYTKOWNIKÓW TEGO FORUM ORAZ GRACZY SERWERA REKSIO.CS ,oprócz oczywiście miernego admina o nicku "makelele" ,na miejscu którego bym się wstydził i nigdy więcej nie odpalał tej gry, bo nie dość że jest mierny jak bobek to jeszcze się panoszy i pomiata amx'em jak buc z czapką buma spod monopola.
Czekam na rozpoznanie się ze sprawą i liczę na szybki UNBAN ,ponieważ moi znajomi cały czas czekają abym wrócił i pograł z nimi

#60997 przez Wishot
So, 10 gru 2011, 20:32
CZYSTY

HAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHA

#60999 przez makelele
So, 10 gru 2011, 20:38
hahaha. przepraszam Cie ze wszystkich sil. mam nadzieje, ze mi wybaczysz ten moj nieprzemyslany wybryk, a teraz wrzuc wedlug wzoru.

#61000 przez You no
So, 10 gru 2011, 20:40
To trochę poczekają sobie :P .Koledzy jak pies, wierny :embarrased:

#61002 przez makelele
So, 10 gru 2011, 20:46
ub

#61008 przez Karol (J)
So, 10 gru 2011, 20:54
DOBEE1 napisał(a):Witam ,po namowie moich znajomych ,którzy poprosili mnie o to abym pograł z nimi na FFA ,wrzucam te ohydne screeny z moimi danymi napisane czcionką barbie ,które udowadniają iż admin który wlepił mi PERM BANA to bezmózgi głąb ,który zamiast sprawdzić sidy na portalach takich jak ESL ,cybersport bądź nawet wpisać RN po sprawdzeniu Player listy na google.pl i sprawdzić nawet w grafice zdjęcia z eventów po prostu bez skrupułów odpalił swój mierny AMX MOD i mnie zbanował ,jestem bardzo zirytowany tą sytuacją ,ponieważ moim zdaniem nie dopuszczalne jest aby admin zachowywał się właśnie w taki sposób.
Czekam na rozpoznanie się ze sprawą i liczę na szybki UNBAN ,ponieważ moi znajomi cały czas czekają abym wrócił i pograł razem z nimi.
POZDRAWIAM WSZYSTKICH UŻYTKOWNIKÓW TEGO FORUM ORAZ GRACZY SERWERA REKSIO.CS ,oprócz oczywiście miernego admina o nicku "makelele" ,na miejscu którego bym się wstydził i nigdy więcej nie odpalał tej gry, bo nie dość że jest mierny jak bobek to jeszcze się panoszy i pomiata amx'em jak buc z czapką buma spod monopola.
Czekam na rozpoznanie się ze sprawą i liczę na szybki UNBAN ,ponieważ moi znajomi cały czas czekają abym wrócił i pograł z nimi

hahahahahahahahahahahahahahahahaha

#61035 przez enron
So, 10 gru 2011, 21:52
DOBEE1 napisał(a):Witam ,po namowie moich znajomych ,którzy poprosili mnie o to abym pograł z nimi na FFA ,wrzucam te ohydne screeny z moimi danymi napisane czcionką barbie ,które udowadniają iż admin który wlepił mi PERM BANA to bezmózgi głąb ,który zamiast sprawdzić sidy na portalach takich jak ESL ,cybersport bądź nawet wpisać RN po sprawdzeniu Player listy na google.pl i sprawdzić nawet w grafice zdjęcia z eventów po prostu bez skrupułów odpalił swój mierny AMX MOD i mnie zbanował ,jestem bardzo zirytowany tą sytuacją ,ponieważ moim zdaniem nie dopuszczalne jest aby admin zachowywał się właśnie w taki sposób.

W nagrodę za śmietnikową elokwencję tydzień odpoczynku od forum. Idź obrażać kolegów spod trzepaka.