fb

Regulamin działu: Procedura wrzucania screenshootów!

Twoje screenshoty znajdują się w folderze cstrike bądź cstrike_polish, pod nazwą mapy i w formacie .bmp np. de_inferno0000.bmp

Należy wrzucić je spakowane na jakiś hosting(nie obrazków!) np. przeklej.pl, speedyshare.com itp. a następnie w temacie podać link, zbanowany nick oraz ew. okoliczności. Załącz też wydruk z konsoli który pokazuje się po wejściu na serwer.
Spis banów znajduje się tu: http://bany.reksio-cs.pl
Wazne! Zawsze jest 5 screenów!
#98778 przez Pomiczuch
Cz, 5 lut 2015, 19:24

Nick: [b]BBG~Pomiczuch
Nick admina: one soldier army
Powod bana: Bany na bl i cb :)
Link do amxbans: [url]http://bany.reksio-cs.pl/ban-348.html

Za co ty mnie banujesz śmieszny człowieku za Bl? który był banowany dosyć czasu temu i ta sprawa była rozwiązywana na tym forum jakiś czas temu.
Nie będe się wypowiadał więcej na ten temat bo to są kpiny człowiek chce pograć na serwerze na którym już gram 2 miesiące i teraz admin wchodzi i mi daje bana,
no prosze Ciebie drogi adminie nie bądź śmieszny!!! .
#98783 przez -em-
Cz, 5 lut 2015, 19:49
Widze tym razem az tak strasznie nie placzesz juz, a bedzieszgo go lisciowal tak jak mi zapowiadales czy wybaczysz mu :)
#98786 przez Gruby !
Cz, 5 lut 2015, 20:27
UB . Przypominam adminom że nie banujemy za żadne listy. Podstawą nałożenia na kogoś perma jest udowodnienie że czitował na Reksiu w tym przypadku zrobione ss lub rozpisane demo.
#98788 przez pen9r
Cz, 5 lut 2015, 20:33
-em- napisał(a):Widze tym razem az tak strasznie nie placzesz juz, a bedzieszgo go lisciowal tak jak mi zapowiadales czy wybaczysz mu :)

Ciebie to każdy by liściował:) Ciekawe, dlaczego akurat Ciebie dopada taki zaszczyt.
#98789 przez jacobb
Cz, 5 lut 2015, 21:05
Typ jest spalony , do tego ma bana na BL i CB . Jest to udokumentowane na demkach , na HJ by nawet nie wszedł za te bany. Dlaczego tak na reksiu nie może być? Typ czitował to i czituje teraz,wątpie w jego "nawrócenie", ma akcję przejeban*. 2 sprawa w podaniu o admina napisał : "SteamID- Posiadam STEAM_0:0:24426463 0 1:18:56 24 0" ,to nie jest jego steam. Gra na steamie zbanowanym a do podań wkleja SID jakiś typków . Tu macie jego podanie na cs-topek - http://www.cstopek.pl/index.php?/topic/ ... pomiczuch/ . SID są zupełnie inne . Gra na tym steamie i tu ma bana na bl i cb http://banid.pl/kto?to=0:0:24426463

PS:Przepraszam za formę pisemka ale w szpitalu i na szybko:(
#98790 przez Gruby !
Cz, 5 lut 2015, 21:20
Pomiczuch jak chcesz tu grać to wyjaśnij to w takim razie.
#98791 przez Pomiczuch
Cz, 5 lut 2015, 21:44
Ja nie mam co wyjaśniać to nie mój steam, gram na nim bo o tyle mi wygodniej ze mam komunikacje z z innymi, po 2 jak jestem spalony pokaż mi chociaż jedna akcje jak ja mam staty na - praktycznie może teraz troche mi lepiej idze ale to przez to że już wszystko wraca do normy z przed paru lat, to wszystko.
Myślę że ban za to to nie jest właściwe rozwiązanie bo mnie ktoś chce się pozbyć z serwera, udowodnij mi to jak gram 'spalony' masz demka z przed 2 miesięcy nawet nikt ci tego nie zabroni.

A co do Podania o admina to przeszłość tak jak napisałem nie ma tematu podałem inne SID bo nie miałem nawet o tym zielonego pojęcia do tej pory nie wiem co to SID. Jestem Zwykłym zielonym graczem który ma ochote postrzelać i odciąć sie na chwile od realnego życia po swoich obowiązkach.

Ban zostanie trudno, moge grać na NS jeżeli wam to przeszkadza wystarczy napisać.
#98792 przez jacobb
Cz, 5 lut 2015, 21:53
Śmieszna jesteś . Jeszcze Cie spale w piecu . Do zamknięcia.
#98793 przez Pomiczuch
Cz, 5 lut 2015, 21:58
Zachowujesz się tak bo jesteś range wyżej w grze ? Bo nie rozumiem twojego zdania
#98794 przez ciemno tu
Cz, 5 lut 2015, 22:37
Kup nowego steama i po kłopocie. Skoro masz bana jak napisał kuba na bl to dla mnie nie możesz grać u nas. Niech SRU się wypowie
#98795 przez Sru
Cz, 5 lut 2015, 23:35
Ja już się wypowiadałem i zacytował mnie GRUBY. Jak macie zastrzeżenia to ss/rozpisane demo i tyle.
Ten ban jest bezpodstawny i rozpatrywanie przez pryzmat blacklist na serwerach nonsteam też jest bezpodstawne.