fb

Regulamin działu: Procedura wrzucania screenshootów!

Twoje screenshoty znajdują się w folderze cstrike bądź cstrike_polish, pod nazwą mapy i w formacie .bmp np. de_inferno0000.bmp

Należy wrzucić je spakowane na jakiś hosting(nie obrazków!) np. przeklej.pl, speedyshare.com itp. a następnie w temacie podać link, zbanowany nick oraz ew. okoliczności. Załącz też wydruk z konsoli który pokazuje się po wejściu na serwer.
Spis banów znajduje się tu: http://bany.reksio-cs.pl
Wazne! Zawsze jest 5 screenów!
#98444 przez Pomiczuch
Wt, 20 sty 2015, 20:01

[AMXBANS] ===============================================
[AMXBANS] Masz bana na tym serwerze!
[AMXBANS] Masz PERMANENTNEGO bana na tym serwerze!
[AMXBANS] Zbanowany nick : BBG~Pomiczuch
[AMXBANS] Przyczyna : ' Czitujesz '
[AMXBANS] Bana mozesz wyjasnic na www.REKSIO-CS.pl
[AMXBANS] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 24426463 '
[AMXBANS] Twoje IP : ' 62.122.118.51 '
[AMXBANS] ===============================================
Kicked : Masz BANA. Sprawdz konsole.

Demko: http://97965.hltv2.pukawka.pl/hltv-1501192151-de_dust2-1421700660-1421701980.zip

Tak jak widać o wyżej dostałem bana za ... ? Gram na tym serwerze ponad 2 tygodnie czasami ledwo co na + wychodzę a wy mi tu perma dajecie za nic ?
to są jakieś kpiny chyba po czym nawet admin na spect nie wszedł. Mam nadzieje że to jakaś pomyłka, bo to normalne nie jest że admin banuje gracza bo mu się pofarciło i zabił kilku w 1 rundzie.

Proszę o szybką reakcje.

#98445 przez jacobb
Wt, 20 sty 2015, 20:57
Spalony biegasz już kiedyś o tym rozmawialiśmy na u@. Pozderki dla adminów:)

#98447 przez -em-
Wt, 20 sty 2015, 21:21
Od poczatku poprzedniej mapy cie ogladalem i tylko dlatego nie bralem pod uwage ze mozesz biegac odpalony bo dlugo tu grasz, przejrzalem twoje steam id i calkiem ciekawa o tobie opinie maja na innych serwerach, ale w sumie to nie zaden dowod. Wystarczy przejrzec hltv z dusta na ktorym to dostales bana. Rozumiem ze mozna miec szczescie ale nie w takiej ilosci, bo wtedy to sie nazywa "info". Przypomne ci krotko, przypieczetowales swoj los kiedy to zdejmowales ludzi na srodku z gali z waki jako ct a ja rashowalem dolnym trupem z b i kiedy podbieglem pod brame chcac po twoim strzale cie "zdjac" wyczekiwales az sie pokaze i nagle przestales sie interesowac ludzmi z gali. To tylko jedna z akcji bardziej widoczna, bo ogolnie oceniajac toj movement i skill to nie ma opcji zebys wyszedl kiedys na plus. Ktos z reszty grjacych wtedy adminow (nie pamietam dokladnie kto) napisal ze miales juz ssy i nic nie wykazaly. Nie wiem jakie gowno zainstalowales sobie na kompie wiec i moje pewnie nic by nie pokazaly, ale kazdy doswiaczony gracz widzac twoja gre dojdzie do wniosku ze nie grasz czysto, przynajmniej nie zawsze. Reasumujac moja decyzja pozostaje w mocy, kto niedowierza odsylam do hltv. Nie pozdrawiam i oby takich cwaniaczkow bylo mniej na serwerze.
#98448 przez hits
Wt, 20 sty 2015, 21:36
kur** jakim beztalenciem trzeba być żeby biegać z WH i nie wychodzić na plus xD

beka xD

#98449 przez ciemno tu
Wt, 20 sty 2015, 21:38
Kuba Ciebie też pozdrawiam:) Zaraz luknę demko
#98450 przez Pomiczuch
Wt, 20 sty 2015, 21:49
Co ty chłopie będziesz mi tu wkręcał ze odpalony latam, jeszcze raz powtarzam pokaż mi jedna akcje gdzie tu mogę być odpalony. Sam latasz na NS i nawalasz jak cziter, jak ty możesz mnie oczerniać i banować bez jakich kolwiek dowodów co z ciebie za admin, kiedy ja grałem za małolata w ta gre to ty nie widziałeś że ta gra istnieje chory chłopaku, widać chcecie mnie sie pozbyć z tego serwa, ale pamiętaj że ci tak łatwo nie pójdzie a jak do tego dojdzie to inaczej porozmawiamy. Ledwo co na plus wychodzę jestem 70 w rankingu po 20 dniach !!! gdzie ty na tym śmiesznym NS wszystko wiesz i jesteś w topce, jeszcze raz ci przemawiam do rozsądku odbanuj mnie bo ja na żadnych dopalaczach nie grałem i nie gram!!! steam nie jest mój dostałem po 1 można zobaczyć kiedy jest ostatni ban prawie 4 lata temu.

CZEKAM AŻ SIE WYPOWIE NA TEN TEMAT SRU (bo widać cały czas same negatywy sie wypowiadają).

#98451 przez -em-
Wt, 20 sty 2015, 21:52
o kur** :)
tyle w temacie : ))))))
#98452 przez Pomiczuch
Wt, 20 sty 2015, 21:54
hits. Beztalenciem to ty może i jesteś, nie ja ja gram czysto, a na dodatek miałem przerwe długa poczekaj pogram troche więcej to pod siebie będziesz robił.

#98454 przez hits
Wt, 20 sty 2015, 22:18
Spojrzałem to demko i szczerze mówiąc nie widzę tam jakichś ewidentnych akcji na WH.. ot, jedzie na farcie jak dla mnie :D
Aczkolwiek lista banów przemawia na niekorzyść tego zawodnika. Bany są z 2012, 2013, 2014 a nie sprzed 4 lat..

#98455 przez Sru
Wt, 20 sty 2015, 22:21
-em- napisał(a):kto niedowierza odsylam do hltv

Napisz które akcje w jakim czasie i naucz się dawać bany ze screenami, tak to by nie było problemu i gość by nawet nie wszedł na forum.

-- Dodano 20 sty 2015, 2015 21:21 --

hits napisał(a): Bany są z 2012, 2013, 2014 a nie sprzed 4 lat..

niektóre wynikają z posiadania wspólnej bazy tz. ban an 1 serwerze i od razu dostaje na kilku, poza tym nikt z nas nie złapał go na gorącym uczynku(ja nie mam czasu szukać akcji na demkach bo się komuś nie chciało ss trzasnąć).

#98456 przez ciemno tu
Wt, 20 sty 2015, 22:22
ssy są czyste. em Twój ban to działaj

#98457 przez -em-
Wt, 20 sty 2015, 22:29
rozpisalem glowna akcje po ktorej wszystko widac ile mam wiecej ich rozpisywac??
a co do ssow to napisalem ze ktos wspomnial ze mial juz ssy wiec pewnie zainstalowal jakies gowno anty ss czy co tam albo akurat nie mial walczonego nie wnikam. Jedna akcja ktora rozpisalem jest jak najbardziej wystarczajacym dowodem moim zdaniem.

#98458 przez Sru
Wt, 20 sty 2015, 22:33
nie napisałeś nawet czasu, nikt za Ciebie nie będzie twoich banów ogarniał i marnował czasu na szukanie.

zdaniem hitsa i ciemno czysty, ja mam podobne zdanie zatem UB.