serwer cs

serwer cs

#84094 przez BrokenNote
Pn, 18 lut 2013, 17:34
Witam serdecznie,

Na wstępie chciałem tylko powiedzieć, że zdaję sobie doskonale sprawę z tego, że czasy dla CS"a są trudne a serwerownie walczą o każdego "klienta" jakim jest gracz. Jeszcze bardziej zdaję sobie sprawę z tego, że admini mają pełno roboty - szanuję ich za swoją pracę, wg. mnie bez kilku wyjątków, odwalają tutaj kawał świetnej roboty.

Moja prośba jest jednocześnie próbą wprowadzenia zmian do regulaminu, gdyż w ostatnim czasie pod tym względem robi się coraz gorzej - po prostu niesmacznie, zaś coraz więcej graczy, zamiast świetnie się bawić i relaksować, wykazuje tutaj swoje prostactwo i buractwo, które prawdopodobnie wynosi ze swojego codziennego życia, domu - ogólnie smutne przypadki - nie winie ich za to, szczerze im współczuje - to nie ich wina...Ale dlaczego pozostali ludzie też muszą na tym cierpieć? Dlaczego przeciętny człowiek, kobiety, dzieci (wg. regulaminu reksia mogą grać[pomijając już kwestie samoodpowiedzialności]) którzy np. po ciężkim dniu pracy chcą pograć, odpocząć, muszą doświadczać tak agresywnych, wulgarnych zachowań?

Ja wiem, że jest to taka pewnego rodzaju selekcja i prawdopodobnie takie rozwiązanie może się wydawać dalekie od ideału - w końcu ilu graczy serwer może stracić..ale nie wiemy, ile jest takich zniechęconych, wartościowych ludzi, którzy po prostu wchodzą raz, widzą co się dzieje i więcej nie wrócą? O nich się nie dowiemy.

Z kolei też nie mówię o jakimś całkowitym zakazie używania słów wulgarnych, w ogólno-przyjętych, przez społeczeństwo tego określenia znaczeniu, wiadomo, w końcu jesteśmy ludźmi i mamy kres swoich nerwów, którym niekiedy trzeba dać upust, jednak jakiekolwiek osobiste wycieczki, wszelkie wyzwiska oraz słowa mogące urazić/dotknąć gracza, powinny być SUROWO KARALNE

O "na przykład taki przykład" :) - Gram sobie dziś na moim ulubionym serwerze, którego nigdy nie zdradzam - reksiu, gra mi się fajnie bardzo, panuje super atmosfera...do czasu, gdy nagle wchodzi jakiś niedowartościowany człowiek o nicku "Sizo", który po 1 rundzie zaczyna kogoś wyzywać w sposób, w który bez wątpienia może pozostawić na ofierze uszczerbek na psychice. Ja widząc takie nieludzkie zachowanie, pytam się, dlaczego Administracja pozwala na coś takiego, po czym kilka sekund później, sam staje się ofiarą.

Na dowód screeny oczywiście: http://speedy.sh/wPdWf/Screen.jpg

Nie muszę mówić o tym, że to nie jedyne takie zachowanie i nie pierwsze tego użytkownika, oraz o tym, iż zarówno gracz o nicku "kox" jak i ja, nie mieliśmy ochoty dalej przebywać w takim "inteligentnym" towarzystwie, więc grę opuściliśmy.

Tutaj zanim zostaną podjęte jakiekolwiek decyzje, trzeba zadać sobie pytanie - Czy zależy nam na takich ludziach? Czy właśnie tego chcemy? Po co robić śmietnik tutaj, skoro i tak na co dzień tego nie brakuje?

Wg mnie to karygodne i takie coś trzeba po prostu tępić - nie wiemy kto siedzi po 2 stronie, więc nie pozwalajmy dawać dochodzić patologicznym ludziom (niekoniecznie z wyboru, często z domu) do wyrażania swoich elokwentnych opinii.

I jeszcze takie małe porównanie - Takie zachowanie tolerujecie, ale jak np. zostaje ktoś sam, ma ponad 50 sek. na podłożenie bomby, i zdąży to zrobić 3 razy, a kolegów po przeciwnej drużynie ma pięciu (przez co musi grać bardziej ostrożnie) to już admini niecierpliwie i krzykliwie wklejają napisy na 1/4 ekranu "Paaka!!" - pomijając już to, że sami decydujecie o polityce FFA na serwerze...choć pomijać tego nie powinienem ;)


To tyle, pomarudziłem, ale i tak jest mi tu dobrze - może będzie jeszcze lepiej, jak ktoś weźmie pod uwagę mój post - który jednocześnie jest chyba propozycją, skargą, opinią..i pewnie czymś więcej :)

Pozdrawiam ciepło w ten pochmurny dzień,
W pełni nadziei - Delicate Balance
Ostatnio edytowano Pn, 18 lut 2013, 17:45 przez Anonymous, łącznie edytowano 1 raz
#84096 przez DrEsIk
Pn, 18 lut 2013, 17:38
Chciało ci się tyle pisać :P
Popieram Post delicate. Nie którzy nie raz przesadzają
#84097 przez suche
Pn, 18 lut 2013, 17:44
Witaj Delicate, zgadzam się z Tobą w 100%. Sizo to najbardziej wulgarny gracz na serverze, patrząc na listę jego banów można doliczyc się 13 za słownictwo tudzież "mikro".

I jeszcze takie małe porównanie - Takie zachowanie tolerujecie, ale jak np. zostaje ktoś sam, ma ponad 50 sek. na podłożenie bomby, i zdąży to zrobić 3 razy, a kolegów po przeciwnej drużynie ma pięciu (przez co musi grać bardziej ostrożnie) to już admini niecierpliwie i krzykliwie wklejają napisy na 14 ekranu "Paaka!!


Tutaj przyjacielu nie mogę się z Tobą zgodzic. Gdy widzimy że gracz działa(tj. biegnie po pakę czy też do paki by ją rozbroic) czekamy cierpliwie. Reagujemy dopiero w momencie gdy gracz(tj.tt) został sam, nie ma bomby i zwiedza mapkę. Jest to server FFA na którym przestrzegamy regulaminu. Jest to prawdopodobnie punkt 3. Wykonujemy cele mapy!
#84100 przez BrokenNote
Pn, 18 lut 2013, 17:51
Dziękuję chłopaki za poparcie.

Suche, zgadza się - opisałem jednak sytuacje, gdzie czasu jest sporo, a gracz ma pake a mapki nie zwiedza :) niejednokrotnie byłem świadkiem takich akcji, ale ok - następnym razem sięgnę po HLTV (chociaż nie wiem, czy nagrywa również to, co wysyłane z AMX MOD'a) lub znajdę inny sposób na dowód ;)

Raz jeszcze dzięki - fajnie, że komuś też przeszkadza niemoralne zachowanie.
#84103 przez SwietejPam
Pn, 18 lut 2013, 18:02
Dokładnie skoro zostało dużo czasu to co jest złego w tym, że ktoś wyczekuje przeciwnika, czy stara się go zajść od innej strony zwiedzając przy tym mapę.
#84117 przez knv
Pn, 18 lut 2013, 22:08
Szczerze mówiąc to nie chce mi się tego czytać. Ae co do wulgaryzmów na serwerze to nie mam nic przeciwko chyba że ktoś kogoś obraża, w takim przypadku ostrzeżenie, kick, ban. Co do zwiedzania mapy to nie spotkałem się że ktoś napisał "paka" gdy gracz ma małe szanse (tj. na paru graczy, przy małej ilości czasu), admini wiedzą kiedy to napisać a kiedy nie.
#84119 przez Bakurano
Pn, 18 lut 2013, 23:34
ja czasem ludzi wysyłam na pewną śmierć jak widzę ze stoi z ak czy m4 przez pol mapy w jednym miejscu i kampi i zostaje sam na koniec i jest 1 vs 5 to go wtedy wysyłam :D
#84121 przez AiR_NiKe
Wt, 19 lut 2013, 02:38
Taki Bóg z Cb widzę ; )
#84123 przez paNicz
Wt, 19 lut 2013, 11:02
Ja tam nikogo nie wysyłam, bo sam czasami zachowam sobie broń i świetnie to rozumiem. Jeżeli sytuacja jest beznadziejna. sam na 5,6-7 albo jeżeli dana osoba np nieposiada defa. Każdy ma prawo zachować broń. Chyba, że biega jak ostatnia ciamajda po mapie, podczas kiedy reszta teamu poszla w jednym kierunku wtedy można upomniec tudzież slaynąc gracza.
#84124 przez Bakurano
Wt, 19 lut 2013, 11:26
ja prawie zawsze wybiegam jak jest 1vs5 nie chowam broni ,jak co po niektórzy no chyba że paka A a ja na B sie szczelam wtedy albo ginę albo idę żeby wybuchnąć w strone bomby
#84125 przez BrokenNote
Wt, 19 lut 2013, 12:26
Panowie - ogólnie temat dotyczy czegoś zupełnie innego - to porównanie miało na celu tylko pokazać kontrast popełnionego czynu - nie chodziło o to, żeby każdy zaczął się tłumaczyć, bo to akurat najmniejszy problem jest.

Szkoda, że część z głównym problemem została pominięta, zaś wy skupiliście się na zupełnie nie tym, o co prosiłem, byście zwrócili uwagę.

Trudno.

pozdrawiam,
Delicate Balance
#84128 przez Bakurano
Wt, 19 lut 2013, 14:35
ja mam swoje sposoby jak każdy admin ,a żadnego moda na to nie widziałem
#84130 przez enron
Wt, 19 lut 2013, 17:26
Zacznę może od tego, że za jakiekolwiek wyzwiska należy się wykopanie na ryjek. Nie mylić z okazjonalną "kurą" w stresowej sytuacji. Sizo w ramach zimowej promocji właśnie wyłapał bana na 5dni. Jeżeli to nie pomoże to dajcie znać to dostanie perma.
Co do poganiania graczy to róbcie to z głową.
Ps.: Jak jakiegoś admina przyłapiemy na wyzwiskach to chyba wiadomo co z nim zrobimy ?
#84137 przez Sru
Wt, 19 lut 2013, 20:50
enron napisał(a): Jak jakiegoś admina przyłapiemy na wyzwiskach to chyba wiadomo co z nim zrobimy ?

+1, wymagajmy od innych ale i sami przestrzegajmy regulaminu.
#84139 przez noeee
Wt, 19 lut 2013, 21:38
Chciałbym powiedzieć, że czasem się zdarza że to GRACZ obraża ADMINA. Jakby mi ktoś od kurew, pizd, skurwysynów wyjeżdżał to odruchowo bym odpowiedział obraźliwie ale również włączając AMX. Chociaż nie reaguje tak zawsze (zależy co ma mądrego do powiedzenia). Więc uważam, że gracz który obraża admina, może też mu pocisnąć, ale również nie musi.

Podobne wątki Statistics Ostatni post
Propozycja
1, 2, 3 przez Gorylmalpa Śr, 26 gru 2018, 23:52 w Problemy i propozycje
34 Odpowiedzi
10708 Wyświetlone

Avatar użytkownika

przez Protek
Cz, 10 sty 2019, 19:50
Propozycja
przez viSuR^^ Pn, 5 lut 2018, 01:36 w Problemy i propozycje
5 Odpowiedzi
4728 Wyświetlone

Avatar użytkownika

przez Xamnalim
Wt, 27 lut 2018, 18:29
Propozycja
przez Okoń Śr, 5 kwi 2017, 23:01 w Problemy i propozycje
9 Odpowiedzi
2017 Wyświetlone

Avatar użytkownika

przez Sru
Pn, 10 kwi 2017, 10:18
Propozycja?
przez Grooby Śr, 2 gru 2015, 14:17 w Propozycje
5 Odpowiedzi
1443 Wyświetlone

Avatar użytkownika

przez Sru
Śr, 2 gru 2015, 16:02
Propozycja
przez j0dela Pt, 13 maja 2011, 12:47 w Problemy i propozycje
12 Odpowiedzi
1965 Wyświetlone

Avatar użytkownika

przez enron
So, 14 maja 2011, 14:13
Propozycja
przez OdPedoKa Pt, 26 cze 2015, 08:35 w Problemy i propozycje
5 Odpowiedzi
1986 Wyświetlone

Avatar użytkownika

przez Krak84
N, 28 cze 2015, 02:08
Propozycja.
przez ZDR Pt, 13 kwi 2012, 03:05 w Propozycje
1 Odpowiedzi
1415 Wyświetlone

Avatar użytkownika

przez enron
Pt, 13 kwi 2012, 06:34
Propozycja :D
przez Tomcioo N, 20 maja 2012, 07:16 w Propozycje
1 Odpowiedzi
1283 Wyświetlone

Avatar użytkownika

przez enron
N, 20 maja 2012, 08:58
propozycja
przez -em- Wt, 22 maja 2012, 20:47 w Propozycje
5 Odpowiedzi
1509 Wyświetlone

Avatar użytkownika

przez schreeder
Wt, 22 maja 2012, 21:43
Propozycja
1, 2 przez Loleq:):* So, 11 kwi 2015, 17:27 w Propozycje
24 Odpowiedzi
3571 Wyświetlone

Avatar użytkownika

przez Sru
Śr, 22 kwi 2015, 17:04

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników