#25614 przez luk.
23 sie 2010

Polki potrafią zrobić "karierę" za granicą.

Londyńska Policja Metropolitarna prowadzi od kilku miesięcy zakrojoną na szeroką skalę operację przeciwko prostytutkom. Bobbies uderzyli teraz w znaną z luksusowych burdeli dzielnicę Newham. To tam z usług dam negocjowalnego afektu korzystają biznesmeni pracujący w nieodległym City.

Kilka dni temu tabloid "News Of The World" poinformował o zatrzymaniu kilku bankowców na, hm, gorącym uczynku. Policja zgarnęła i panów i panie, publikując w dodatku ich zdjęcia
zrobione podczas akcji. Wśród sfotografowanych osób znalazły się również Polki.


Po kilku dniach nasze rodaczki wyżaliły się lewicowemu dziennikowi "The Guardian" (który oczywiście wziął prostytutki w obronę). Panie zaznaczyły, że nie zostały o nic oskarżone, a prostytucją zajmują się tylko w nadgodzinach – pracują bowiem jako opiekunki do dzieci. A teraz policjanci sprawili, że wszyscy dowiedzieli się o ich najbardziej dochodowym zajęciu.

Jak widać, w mentalności naszych rodaczek "pracujących" na Wyspach nic się nie zmieniło. Dwa lata temu pisałem o polskich prostytutkach w UK, które: po pierwsze – nie uważają siebie za prostytutki; a po drugie – boją się przed ujawnieniem światu źródła swoich dochodów.

Tak, one są tylko opiekunkami lub sprzątaczkami. I oby tylko mężowie się nie dowiedzieli.
[align=right]
źródłó:pardon.pl[/align]


Co sądzicie o tego typu "dorobku" za granicą?
Dla mnie totalny brak dobrego smaku,zanik Kobiecości.
Podejrzewam że tego typu zjawisko ma również miejsce w holandi,gdzie małolatki jeźdzą na wakacje.Znacie takie dziewczyny?
#25654 przez enron
24 sie 2010
E, tam nie przesadzajmy z tym wstydem, bo to nie tylko polki się qrwią.
To raczej problem obecnego świata, gdzie wszytko jest na sprzedaż.
A swoją drogą to czy facet idący na dziwki nie robi dokładnie tego samego co ww. dziwka ?
IMHO: Sex za kasę, to sex za kasę - nie ważne kto płaci, a kto bierze.
#25661 przez Audi.
24 sie 2010
enron napisał(a):E, tam nie przesadzajmy z tym wstydem, bo to nie tylko polki się qrwią.
To raczej problem obecnego świata, gdzie wszytko jest na sprzedaż.
A swoją drogą to czy facet idący na dziwki nie robi dokładnie tego samego co ww. dziwka ?
IMHO: Sex za kasę, to sex za kasę - nie ważne kto płaci, a kto bierze.


Dokładnie, ale mi na przykład jest wstyd...
#25662 przez enron
24 sie 2010
No ja się na przykład bardziej wstydzę za naszych tzw. "polityków" (bo z polityką tyle oni wspólnego mają co ja z baletem nowoczesnym - żeńskim) wszystkich układów. Jak widzę takiego Kaczyńskiego, Palikota czy Ziobro to mi się nóż w kieszeni otwiera i glok przeładowuje i odbezpiecza. Polski polityk to jest prawdziwy DEMOT.
#25698 przez PapkinSWDN
24 sie 2010
Ja sie nie wstydzę-kilku ludzi zaczęło uważać,że czerpanie przyjemności z pracy,to grzech i powód do wstydu.
A że dorabianie poprzez seks,to nic złego-wstydzcie się za polityków opierdalających nas z kasy oraz za żebraków i bezrobotnych-żebrzą pieniądze,a w dodatku żyją na zasiłkach ok.800zł,ale to wszystko z naszej kieszeni.
A później są problemy,że nie ma ludzi w wieku produkcyjnym na tych w wieku poprodukcyjnym i renty sa mniejsze.Czy to jest k*rwa fair?
Jestem za wyjebaniem połowy polityków i za zmniejszeniem zasiłków dla bezrobotnych .
Pozdro.
#25706 przez Audi.
24 sie 2010
Ten temat chyba jest o prostytutkach w UK, to że połowę polityków bym wypieprzył to chyba każdy ma takie zdanie. Dla mnie jest to wstyd bo jak Polska wygląda w Świecie... żałośnie, a takimi rzeczami tylko się pogrąża w tej żałosności.... tyle.

5!
#25725 przez Audi.
24 sie 2010
Nie obje tylko oboje to po pierwsze, a po drugie ja nie porównuję polityka do prostytutki, to Ty to właśnie zrobiłeś. Wątek dotyczy prostytutek w UK, a się rozpisujesz na temat naszego rządu, napisałeś że nie jest Ci wstyd i tyle, ja mam odmienne zdanie, widzisz w czymś problem?
Porównanie nie na miejscu nie każdy polityk jest zły i robi to dla kasy (większość, ale nie każdy), jakbyśmy mieli wszystko uogólniać to równie dobrze mógłbym powiedzieć, że wszystkie opony Michelina są do dupy, bo przecież trafiłem na takie które mi huczą podczas jazdy.
#25757 przez SwietejPam
24 sie 2010
Mi jakoś też wstyd za te "kobiety". Jakby nie patrzeć tak tworzą się stereotypy, Polacy za granicą nie mają dobrej opinii. Zawsze byli postrzegani jako złodzieje, kombinatorzy, teraz jak zaczęło się coś zmieniać, Polacy wyrobili sobie markę solidnych i pracowitych taki incydent. Pisanie o tym że inni też tak robią jest błędnym myśleniem, w końcu inni też kradną, zabijają i co mają robić mi za alibi? Taki system obrony kojarzy mi się z podstawówką gdzie nauczycielka upomina ucznia za to, że rozmawia a ten mówi, ale on też mówi. Jakby nie było one obrażają w ten sposób nasz kraj, jaki jest każdy wie, ale w końcu tu się urodziliśmy wszystko co mamy zawdzięczamy ojczyźnie, więc mówienie niech się "qrwią" jest nie na miejscu. Chcielibyście aby wasza dziewczyna/żona pojechała do UK i dostawała jakieś propozycje tylko dlatego że jest Polką?
#25759 przez enron
24 sie 2010
Audi. napisał(a):Nie obje tylko oboje to po pierwsze, a po drugie ja nie porównuję polityka do prostytutki, to Ty to właśnie zrobiłeś. Wątek dotyczy prostytutek w UK, a się rozpisujesz na temat naszego rządu, napisałeś że nie jest Ci wstyd i tyle, ja mam odmienne zdanie, widzisz w czymś problem?
Porównanie nie na miejscu nie każdy polityk jest zły i robi to dla kasy (większość, ale nie każdy), jakbyśmy mieli wszystko uogólniać to równie dobrze mógłbym powiedzieć, że wszystkie opony Michelina są do dupy, bo przecież trafiłem na takie które mi huczą podczas jazdy.

O jej jaki Ty wrażliwy jesteś. I skory do poprawiania brakujących literek. Wyluzuj to był dowcip.
#25761 przez enron
24 sie 2010
SwietejPam napisał(a):Mi jakoś też wstyd za te "kobiety". Jakby nie patrzeć tak tworzą się stereotypy, Polacy za granicą nie mają dobrej opinii. Zawsze byli postrzegani jako złodzieje, kombinatorzy, teraz jak zaczęło się coś zmieniać, Polacy wyrobili sobie markę solidnych i pracowitych taki incydent. Pisanie o tym że inni też tak robią jest błędnym myśleniem, w końcu inni też kradną, zabijają i co mają robić mi za alibi? Taki system obrony kojarzy mi się z podstawówką gdzie nauczycielka upomina ucznia za to, że rozmawia a ten mówi, ale on też mówi. Jakby nie było one obrażają w ten sposób nasz kraj, jaki jest każdy wie, ale w końcu tu się urodziliśmy wszystko co mamy zawdzięczamy ojczyźnie, więc mówienie niech się "qrwią" jest nie na miejscu. Chcielibyście aby wasza dziewczyna/żona pojechała do UK i dostawała jakieś propozycje tylko dlatego że jest Polką?

Chodziło mi o to, że narodowość nie ma znaczenia, bo jest to "sport" międzynarodowy nie jest utożsamiany z konkretnie z polkami. Jako, że te kobiety nie stanowią grupy reprezentatywnej naszego narodu, ani go nie reprezentują, więc mi dynda co one robią (w przeciwieństwie do NIEKTÓRYCH polityków - tak wiem nie nich temat, stosuje tylko porównanie).[hr]
Audi. napisał(a):Śmieszny :).

Jak większość dowcipów opartych o stereotypy i przejaskrawione porównania.
#25764 przez SwietejPam
24 sie 2010
A jak okradnie Cię cygan to co powiesz? Ale z cyganów złodzieje. A jak spałuje Cię policja? Ale ta policja jest zła pałuje za nic. To są pojedyncze przykłady, nie stanowią one faktycznego odzwierciedlenia tych grup, a jednak oceniasz wszystkich utożsamiających się z owymi grupami. Tak samo jest w tym przypadku, choć sprzedają się nieliczne cierpi na opinii cały naród. Możesz pisać, że to co napisałem jest nieprawdą, ale ludzie zawsze widzą tak jak jest im łatwiej, wygodniej. Bo poco rozróżniać jakieś podgrupy, najłatwiej wszystkich wrzucić do jednego worka, nawet jak zjawisko jest marginesalne.

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: ciemno tu, Exabot, Google[BOT], Marta :), puszek, Sru