fb

#80122 przez enron
Cz, 1 lis 2012, 09:47

Panowie. Po to jest forum, żeby na nim pisać. Temat zgodny z działem, więc przestańcie się czepiać. To wy SPAMUJECIE, bo wypowiadacie się nie na temat.
#80124 przez Amb(r)ozja
Cz, 1 lis 2012, 10:18
To wyniki meczu można pisać w 1dnym temacie a nie zakładać każdy osobno do 1dnego meczu... Śmietnik się robi.
#80129 przez PIETR@S
Cz, 1 lis 2012, 11:19
enron napisał(a):Panowie. Po to jest forum, żeby na nim pisać. Temat zgodny z działem, więc przestańcie się czepiać. To wy SPAMUJECIE, bo wypowiadacie się nie na temat.

Jeden z normalnych. ale ok koniec dodawania postów. Bo przecież co nie założę to zjadą.
#80168 przez enron
Cz, 1 lis 2012, 15:25
Amb(r)ozja napisał(a):To wyniki meczu można pisać w 1dnym temacie a nie zakładać każdy osobno do 1dnego meczu... Śmietnik się robi.

Śmietnik to się zrobi, jak zacznie się dyskusję w 1 temacie o 20 meczach. Dodam, że od porządku na forum są moderatorzy i na przyszłość to do nich zgłaszajcie ewentualne uwagi. EOT.
#80201 przez Amb(r)ozja
Cz, 1 lis 2012, 21:17
Tak jasne do ciebie można zgłosić uwagę... Enron nie oszukujmy się ty i tak gówno byś z tym zrobił. Wiem że ci PIETR@S liże dupę i będziesz po jego stronie... ale sam widzisz że te tematy oraz jego posty są bezsensowne ... Tak wiec teraz masz okazję się wykazać i proszę o zbanowanie na dobę PIETR@SA na forum za spam.... Zobaczymy czy Zadziałasz....
#80204 przez noeee
Cz, 1 lis 2012, 21:29
Ambrozja wyślij adres do siebie, wolisz siódemeczke czy piwko ?
#80206 przez Amb(r)ozja
Cz, 1 lis 2012, 21:44
noeee napisał(a):Ambrozja wyślij adres do siebie, wolisz siódemeczke czy piwko ?
heh noeee piwko możemy wypić na realu a co tematu to wiem że wielu z was myśli tak jak ja ale nie każdy potrafi się postawić ... :) Prawda? Jasne że tak ale pamietaj Enron jeżeli jesteś taki prze elo kozak to zrób coś z tym gównem PIETR@SEM bo ja pewnie za takie spamowanie dostałbym odzywkę wulgarną oraz banika na forum wiec traktuj każdego równo i domagam się bana na forum dla tego pana...
#80247 przez enron
Pt, 2 lis 2012, 10:26
Jedyną osobą która tu spamuje jesteś Ty, więc albo przestaniesz, albo ban będzie dla Ciebie.