fb

Regulamin działu: SKARGI NA ADMINÓW, NIE SCREENSHOTY
Jeśli chcesz złożyć skargę na jakiegoś admina, zrób to tworząc tu temat.

Pamiętaj aby zamieścić informacje tj. czas, dowody(screenshooty, logi z konsoli), ew. link do bana (http://bany.reksio-cs.pl/). W amxbans znajdziesz nick admina który Cie zbanował!
#97747 przez forgiven
Wt, 23 gru 2014, 15:00

witam, proponuje zmienic nazwe serwerowni na cyrk u reksia.
Sytuacja numer 1:
jackopp czy chuj wie jak go tam przezywają wczoraj na cbble, gładzil, kickowal ludzi za to, że nie biegli do bomb, nie plantowali - jak nazwa serwera wskazuje FFA - free for all - jak dla mnie brak profesjonalizmu, ale juz mniejsza z nim - on chociaz cos kropi

sytuacja numer 2:
nie jaki piesek em wyzywa mnie, gladzi, kickuje, banuje na czas 1 godziny za nic.
Kiedy FD GOD non steam z banami na blu zaczyna mnie za nic wyzywac, pisze na u@ i co dostaje w wiadomsoci zwrotnej ze zaraz to ja dostane bana i mam siedziec cicho. Jakies jebane liscie z 25 w lapie nie beda mnie ustawiac i nie pozwole sobie na traktowanie tak mnie. Ta wasza smieszna kadra adminow to jeden wielki burdel. Niedawno rozmawialem z CIEMNO TU jak on to ujal "na serwie lata pelno odpalow, nawet nie chce mi sie odpisywac" "dla mnie smieszne jest dawac admina jakims ns".
W taki oto sposob tracicie skillowych graczy.

Napisz na u@ ze jest wh lub Cie ktos wyzywa to jeszcze Ty dostaniesz....
porazka jakas **

-- Dodano 23 gru 2014, o 14:00 --

http://pokazywarka.pl/uq96fm/

http://bany.reksio-cs.pl/ban_details.php?bhid=17545

sianiem fermentu bylo pytanie fd goda jak mu idzie fragmovie i jak tam jego ban na bl? czyzby jakies znajomosci?
#97748 przez jacobb
Wt, 23 gru 2014, 15:07
Co do mapy cbble , mam prawo kickować i slayować za kampienie tt przy oknach , cele mapy obowiązują na ffa nawet więc zapraszam do regulaminu. Dzisiaj na nuke em Cię slayował , nie dziwię się jak mi byś powiedział "rucham Ci matke gnoju " to bym dał Ci bana na dłużej niż godzine . Jesteś zwykłym serwerowym szczurem ,który wchodzi żeby tylko pospinać. Jak najmniej takich gówien na naszym serwerze . Do zobaczenia .
Ostatnio edytowano Wt, 23 gru 2014, 15:08 przez jacobb, łącznie edytowano 1 raz
#97749 przez forgiven
Wt, 23 gru 2014, 15:08
http://pokazywarka.pl/x6j39c/
gnoju tam nie bylo, moze przypomnisz slowa ktore poprzedzily moje? :)

-- Dodano 23 gru 2014, o 14:08 --

co do 0,7 gdzie wszyscy obronczy kultury?
#97750 przez jacobb
Wt, 23 gru 2014, 15:10
Gnoju tam nie było tak czy tak użyłeś słów , którymi gimnazjaliści się posługują na co dzień i za co myślę kary na reksiu powinny być surowsze :)

@edit

Niech jeszcze em się wypowie co sądzi o tym grajku .
#97751 przez forgiven
Wt, 23 gru 2014, 15:14
mnie akurat zdanie jakiegos nonsteama malo interesuje, czekam na osobe bardziej decyzyjna.

Jacobbb chce link do wzmianki o tym ze na FFA TAK FREE FOR ALL trzeba biegac do paki inaczej czeka kogos ban,kick.

-- Dodano 23 gru 2014, o 14:14 --

teraz wlasnie 'ROB' na tym waszym burdelu gra sobie na wh. GDZIE CI WSZYSCY NONSTEAMOWI ADMINI?
#97752 przez hits
Wt, 23 gru 2014, 15:14
Chłopcze, najpierw ty się naucz kultury, a potem oczekuj jej od innych.

Przytoczę dwie sytuacje:
Kampiłeś na aztecu przez całą rundę z glockiem, dostałeś slaya po czym zwyzywałeś mnie od idiotów i kurew i że to FFA więc możesz kampić całą mapę. Dostałeś wtedy bana tylko na godzinę, bo akurat miałem wyłączony hud_saytext i na początku nie doczytałem wszystkich wyzwisk pod moim adresem.

Druga sytuacja, kiedy na de_train bawiłeś się w generała i kazałeś wszystkim iść na otwarty odezwałeś się do innych graczy - "wypierdalac z tego zamku kurwy. wszyscy otwarty, jebani debile". Widzę, że argument z FFA stosujesz wtedy, kiedy ci wygodnie. Wtedy dostałeś bana na 1 dzień. Teraz każdą, obojętnie jaką inwektywę w kierunku do obojętnie jakiego gracza nagrodzę banem na 7 dni aż dojdziemy do perma.

Na temat sytuacji opisanych przez ciebie się nie wypowiadam, bo ich nie znam, ale nie szanujesz innych, więc nie oczekuj szacunku do siebie.
#97753 przez jacobb
Wt, 23 gru 2014, 15:16
"Dynamiczna rozgrywka, gra zespołowa" . Gra zespołowa chyba nie polega na kampieniu całego tt przy oknach na cbble?:)

serwer.html
#97754 przez forgiven
Wt, 23 gru 2014, 15:24
"brak choinek i innych zbędnych dodatków" ja tam choinki widzę na paru mapach lacznie z preznetami itp takze tego mi nie pokazuj. To nie jest regulamin serwera to jest tresc hasla czym wyroznia sie serwer.

FFA -FREE FOR ALL
czekam na tego nonsteama co mnie gladzil

-- Dodano 23 gru 2014, o 14:24 --

jak tu byc kulturalnym skoro to admini zaczynaja wyzwiska? Ja szacunek do kazdego na tym serwerze stracilem juz dawno.
#97755 przez hits
Wt, 23 gru 2014, 15:26
W swojej karierze grałem na wielu serwerach FFA, Na żadnym nie oznaczało to możliwości kampienia całej rundy na respawnie. Nie potrafię zrozumieć, skąd biorą się tacy gracze, co sądzą, że na FFA wszystko im wolno. Znajdź sobie serwer, gdzie będzie 100% FFA, gdzie będziesz mógł kampić, wyzywać, czitować i w ogóle wszystko. A najlepiej sobie załóż grę z PODbotami i będziesz sobie sam panem i władcą.
#97756 przez forgiven
Wt, 23 gru 2014, 15:26
przy okazji.....w moim kierunku dziennie idzie naście wyzwisk, tudziez w kieurnku mojej rodziny bo ludzie mysla ze jestem odpalony. Zglaszam na u@ i nic, ja wyzwe tego kogos nagle ban hahaha
#97757 przez Sru
Wt, 23 gru 2014, 15:29
To że serwer ma w nazwie FFA nie oznacza że można kampić na respie. Ok, nie naciskamy jakoś bardzo na to aby skupić się na wykonywaniu celów, nie ma problemu jeśli ktoś poleci za fragiem a nie do paki ale kampienie na respie i ogólne psucie gameplayu jest jak najbardziej karane.

Twoja kultura też zostawia wiele do życzenie, inna sprawa że Wy admini powinniście się wykazać przede wszystkim opanowaniem, tu szczególnie piszę do ema któremu mikołaj powinien przynieść nerwosol w tym roku.

Jeszcze jedno, nie jesteśmy żadną "serwerownią", serwerownia to określenie na budynek w którym znajdują się fizyczne maszyny, to ze inne "sieci" się tak nazywają to ich brocha, ale tobie zalecam do edukowanie się.
#97758 przez forgiven
Wt, 23 gru 2014, 15:40
dajcie mi perma czy co tam chcecie. Ja więcej i tak na ten smieszny serwer nie wejde. Chce tylko, zeby ten klaun em stracil adma czy tam cos. Chyba, ze mama mu wyslala tego esemeska za 23.18 i nie mozecie na to pozwolic bo beda straty :/

Przy okazji nie wiem jaki nick mial ten typ ale z fetą mielismy niezla pompe z niego. Tam mialem staty calkiem spoko i kazdy pisal wh wh wh cwel wh ma itp. no to genialny admin zrobil mi ss jak stalem sam na respie afk bo poszedlem kurczaka podgrzac. Takze wyedukowanie adminow tez pozostawia wiele do zyczenia skoro robi mi sie ss bedac na respie samemu afk.
#97759 przez hits
Wt, 23 gru 2014, 15:45
To cześć.
#97760 przez pen9r
Wt, 23 gru 2014, 15:46
REGULAMIN SERVERA napisał(a):4. Słuchaj poleceń administratorów, które kierują w Twoim kierunku - rażące olewanie jest odpowiednio traktowane kickiem, a potem banem.
5. Na serwerze panują zasady FFA (free for all) - co nie oznacza jednak rażącego niewykonywania celów mapy. Owszem, gdy brakuje czasu, możesz przykampić, by zachować broń, lecz jeśli bedziesz żałośnie "zwiedzać" mapę , szukając bsa czy tzw fraga, to obecny w danym momencie admin zwróci Ci uwagę. Admin ma prawo popędzać gracza do wykonania zadania mapy słownie, później slapem, a w przypadku całkowitego olania zadania mapy nawet Admin ma prawo zgładzić danego gracza.
#97761 przez forgiven
Wt, 23 gru 2014, 15:50
cóż, milo bylo ale skonczylo. Wesolych swiat ;)