fb

Regulamin działu: SKARGI NA ADMINÓW, NIE SCREENSHOTY
Jeśli chcesz złożyć skargę na jakiegoś admina, zrób to tworząc tu temat.

Pamiętaj aby zamieścić informacje tj. czas, dowody(screenshooty, logi z konsoli), ew. link do bana (http://bany.reksio-cs.pl/). W amxbans znajdziesz nick admina który Cie zbanował!
#17317 przez ulan_32
Pn, 3 maja 2010, 13:35

dzis dostałem bana od wyżej wymienionego admina
było to ban na zawsze za tzw. niestosowanie sie do zasad![hr]
możesz wymienić jakie zasady?
bunny hop?
siedzenie na spekcie, autokampa?
#17318 przez hawaj
Pn, 3 maja 2010, 13:38
Spam na admiczacie ale ulan_32 nie dostał tylko jakis bot_32 co admina nawet nie ma.
#17319 przez ulan_32
Pn, 3 maja 2010, 13:39
I ZNOWU BAN ZA CO
OBRAZA ADMINA!
NAPISŁEM TYLKO ** SIĘ JAK MNIE ZABIŁ ZAPOMOC KOMENDY W AMX!
TO TY SIEBIE PONIZASZ BOCIE![hr]
sry za capsloka wł. się jak grałem, to ja na tym niku grałem, na ns bo na tym co terazsiedze nie mam steama!
#17320 przez hawaj
Pn, 3 maja 2010, 13:40
To nie wyzywaj go, ale typ.
#17321 przez ulan_32
Pn, 3 maja 2010, 13:41
spam?
i do tego ban na zawsze?![hr]
tak to dlaczego mnie zabił, gdy tylko napisałem aby odpisał mi na forum?!
#17322 przez hawaj
Pn, 3 maja 2010, 13:42
Pewnie myślał ze podszywasz się pod ulana jego dobrego kolegę. Graj na swoim nicku.
#17324 przez ulan_32
Pn, 3 maja 2010, 13:45
bot_32 to mój nick tak jak ulan_32 czy lets do it_32![hr]
ja i on dobry kolega?!
relacje mam takie same jak z tobą![hr]
on jest trochę "ciężko kapujący", jak np grałem na nicku lets o it_32 to inni admini wiedzieli, ze to ja :([hr]
on jest trochę "ciężko kapujący", jak np grałem na nicku lets o it_32 to inni admini wiedzieli, ze to ja :(
#17325 przez hawaj
Pn, 3 maja 2010, 13:48
Tak samo mówisz do alohy żeby grał na swoim nicku bo bany dostaję, pewnie dał Ci patrzy jesteś bez admina myśli sobie zero no takiego podszywania pod moje ziomka ułana nie będzie ! I dał Ci perma, sądzę ze pewnie powie tak samo jak ja.
#17326 przez GZO
Pn, 3 maja 2010, 13:52
Ulan dobrze, że Ciebie banują.
#17327 przez zero
Pn, 3 maja 2010, 13:53
dalem Ci bana i bede dawal za kazdym razem jak Cie bede widzial... sram na to czy zabiora mi za to adma. nie trawie Cie i tyle.

poprosilem Cie kulturalnie zebys nie podpowiadal, pozniej drugi raz juz z uzyciem "kur.wa" itd. .. robiles dalej swoje ... uwazasz ze dostales bana niezasluzonego ? pojdz na policje tam Cie wysluchaja...

jesli uwazasz ze jestem malo kapujacy jak to powiedziales to ja juz ku.rwa nie bede nawet sie wypowiadal na Twoj temat bo to nie miejsce na to.

perma dostales przez przypadek, nastepne bany lecialy na tydzien wiec nie pierdol mi....

nie jestem Twoim dobrym kolega, nigdy nie bylem i nigdy KU.RWA NIE BEDE!

aha i jeszcze jedno. jak chcesz na mnie pisac skarge, lub w przyszlosci chcialbys napisac cos pod moim adresem to poswiec 30sekund wiecej i napisz KUR.WA SKŁADNĄ ODPOWIEDŹ A NIE JAKIS JE.BANY BEŁKOT !!!!!! CH.UJ
#17328 przez Sru
Pn, 3 maja 2010, 13:59
zero napisał(a):sram na to czy zabiora mi za to adma. nie trawie Cie i tyle.

na życzenie ;-)
#17329 przez GZO
Pn, 3 maja 2010, 14:09
Grubo... to ja też chce stracić admina, a Ulomniak_32 niech startuje na H@.
#17330 przez ulan_32
Pn, 3 maja 2010, 14:09
po pierwsze nie wiedziałeś kim jestem kto mnie odbanowywuje- z tego wywnioskowałem,że jesteś "..."
po drugie nic, nie pisałeś ,że bym nie podpowiadał, napisałeś zrób to jeszcze raz!
a co tobie chodziło to nie wiedziałem
po trzecie skąd miałbym wiedzieć gdzie są graczejak kicha w ct pozostał sam,a ja nie miałem dostępu do esp (to chyba tak się nazywa ten plugin)!
po czwarte, pisze to co aktualnie w padnie mi do głowy!
po piąte, ostatnia wiadomośc, którą napisałem na admina czacie to nie była podpowiedź, to była wiadomość! w tedy jeszcze żyłem
po szóste, nie zycze ci utraty admina, tylko zbyt pochopnie dajesz bany
po siódme, zbyt poważnie podchodzisz do bycia adminem!
- wszyscy admini oprócz ciebi i chyba zurka sobi podpowiadają:)-oczywiście jeśli są w jednym teamie
-zajęło mi to nie całe 2 minuty,ni che mi sie tego jeszcze raz czytac i poprawiać buendy jełzykowe i otrplastyczne[hr]
GZO napisał(a):...

wbijaj gzo na serwer, będziesz miał okazje mnie zbanować za wh, o którym tak wiele piszesz:)
#17331 przez Fallen
Pn, 3 maja 2010, 14:17
sram na to czy zabiora mi za to adma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ch.j dupa cycki! tez chce tak
#17332 przez zero
Pn, 3 maja 2010, 14:19
przeczytalem te Twoje wypociny i stwierdzam ze bez kitu jestes ulomny.
Sru pofatyguj sie i napisz do mnie pw czy stracilem tego adma czy nie i napisz jakis powod. pozdrawiam