fb

Regulamin działu: SKARGI NA ADMINÓW, NIE SCREENSHOTY
Jeśli chcesz złożyć skargę na jakiegoś admina, zrób to tworząc tu temat.

Pamiętaj aby zamieścić informacje tj. czas, dowody(screenshooty, logi z konsoli), ew. link do bana (http://bany.reksio-cs.pl/). W amxbans znajdziesz nick admina który Cie zbanował!
#82504 przez adk
Pt, 4 sty 2013, 12:53

witam. nie chce byc ani namolny ani wku...iajacy, ani nielubiany ale to jest wrecz smieszne!
nie chcecie mi dac slota chociaz gram tu calymi dniami, a rozdajecie amx ludzia typu "bakurano"
naswietlam cala sytuacje... mianowicie od 6 rund mowie owemu administratorowi "tata czit" pisze mu na U@
koles zabija ze scoutaa bez zooma same banie... oczywiscie bana dostaje ja z opisem "odpocznij"! 6 rund mu to uswiadamialem az w nerwach wynikajacych z braku jego kompetencji unioslem sie. oczywiscie bez bluzgow ale dajac do zrozumienia ze nie nadaje sie na te funkcje.
zaraz po tym pisze do mnie kolega ze steam ktory gral ze mna na serw ze to jednak byl czit... a bakurano najwyrazniej robil to celowo zeby sprowokowac moje zachowanie.

reasumujac... kolego bakurano twoim zadaniem jako administratora jest praca na rzecz serwera i sprawiedliwy osąd
jezeli amx jest ci potrzebny do zabawy (wlasne cele) i pokazywania nawet gdy nie masz racji kto jest na gorze... to chociaz odczep sie ode mnie!!!

na dowod w sprawie wciagam do akt demo z d2 godzina 11:45 dnia biezacego

pozdrawiam i zycze pomyslunku

#82505 przez Bakurano
Pt, 4 sty 2013, 14:27
dziewczynko spinająca się i nadużywająca mikrofonu do wyzywania innych graczy nie ja cie zbanowałem tylko inny admin któremu też się nie podoba napinanie na innych graczy bo komuś nie wyszło to ty już ciśniesz a żenujący to jesteś ty i pamiętaj że na tym serwerze mikrofon podczas gry jest używany tylko do info a nie do żalenia się,jak umrzesz to gadaj sobie co chcesz ale w czasie gry nie masz do tego prawa.
#82506 przez noeee
Pt, 4 sty 2013, 14:45
Player aDk
Bantype SteamID
SteamID STEAM_0:0:37067290
IP address hidden
Invoked on 04-01-2013 - 11:34
Banlength 10 minutes
Expires on 04-01-2013 - 11:44 (already expired)
Reason ochlon , opcznij
Banned by Admin O$man ()
Banned on Server Reksio[FFA] by Pukawka.pl
Previous offences 3
#82510 przez adk
Pt, 4 sty 2013, 17:04
to ze nie odczytalem logu z konsoli to jedno to ze nic nie robiles to drugie. jesli byl oprocz ciebie jeszcze inny admin i we dwojke nie potrafiliscie interweniowac w sprawie ewidentnego aimbota, a potrafiliscie ze mna prowadzic niepotrzebne konwersacje dotyczace mojego mikro to gratuluje tym bardziej ogarniecia wam obu.

ps bakurano bez epitetow prosze ("dziewczynko"), ja tylko w kulturalny sposob dalem znac o twojej niekompetencji.

zreszta ty byles tylko przyneta...mi chodzilo o udowodnienie ze nie aktywnosc na forum czyni nas graczami. co z tego ze dasz reklamy skoro nie masz pojecia o grze!

slota!

#82511 przez Bakurano
Pt, 4 sty 2013, 17:16
no najwidoczniej nie masz pojęcia o grze nie chce mi się z tobą pisać elo mam ważniejsze sprawy od ciebie

#82514 przez PanSkiller
Pt, 4 sty 2013, 18:26
ADK wez rozpisz cala ta sytuacje tak w skrócie bo ja juz sie zagubilem o co dokladnie chodzi itp :D

-- Dodano 4 sty 2013, o 17:26 --

ADK wez rozpisz cala ta sytuacje tak w skrócie bo ja juz sie zagubilem o co dokladnie chodzi itp :D

#82515 przez BrokenNote
Pt, 4 sty 2013, 18:36
Ja, nie chce się wtrącać ani stawać po niczyjej stronie, jednak też chciałbym zwrócić uwagę na to, co dzieję się czasem na serwerze - Mam na myśli wykorzystywanie plakietek do nieetycznych celów. Uważam, że to jest bardzo niekompetentne, kiedy admin przez mikro mówi coś w stylu "Ryj tam bo zaraz ban poleci" albo dają jakiś mało śmieszny napis na ekranie wielką czcionką - tego typu zachowanie wygląda bardzo szczeniacko - Wy, admini, powinniście świecić przykładem, być tymi najbardziej "ekskluzywnymi" - jeśli wiecie o co chodzi, nie mam na myśli tutaj gwiazdorzenia.
To samo tyczy się tutaj na forum - Nie mam nic do Bakurano - uważam, że to dobry admin, ale właśnie tego typu odzywki "nie mam czasu na Ciebie" "dziewczynko" itp MOIM ZDANIEM nie powinny padać z Waszej strony, bo najzwyczajniej na świecie działa to na Waszą niekorzyść.
Może to mój zły obraz tego idealnego Admina, jednak dla mnie taki ktoś powinien używać kulturalnych zwrotów, powinien potrafić wybronić się z KAŻDEJ SYTUACJI w GODNY SPOSÓB, a nie "nie mam czasu na ciebie" - Pamiętajcie, że tak jak inni gracze, reprezentujecie ten serwer - jednak od Was wymaga się troszkę więcej...

Takie moje złote myśli, przepraszam za OT

P.S Wg mnie np. Ośman, KRAK, czy Kaczuś (szczególnie Osmana szanuje za taką właśnie excluzywność) powinni być dla Was przykładem tego, jak powinno to działać - Panowie nie wychylają się, nikogo nie straszą, pełnią swoją funkcję w dojrzały sposób, a jak trzeba to przytupną nóżką - Nigdzie nie krzyczą i nie chwalą, jaką to oni nie mają moc i kim to oni nie są....

Pozdrawiam,
Delicate Balance

#82521 przez Bakurano
Pt, 4 sty 2013, 19:37
napisałem nie mam czasu ponieważ właśnie wychodziłem a po drugie aDk nie jest kulturalnym graczem a na serwerze jest wymagana kultura,a czy ja wyzywam przez mikrofon ? żadko kiedy go używam,używam go tylko wtedy gdy mi jakiś dzieciak zacznie śpiewać albo coś ostrzegam nie wysłucha ostrzeżenia to elo delicate twoje bezsensowne pisanie na u@ też jest nie potrzebne spamujesz żeby wyrzucić spectów chociaż ich niema,piszesz mi sprawdz "nick" no to chyba muszę go sprawdzić a nie ty mi po kilku sekundach piszesz no sprawdż go i spamujesz a w 10 sekund go nie sprawdzę jak myślisz ?

#82524 przez BrokenNote
Pt, 4 sty 2013, 20:14
Po 1 - ani raz w życiu nie pisałem, żeby wyrzucać spectów - więc bez takich :-) @say używam raczej właśnie do nakierowania uwagi na kogoś...i to też niezbyt często. Po 2 - Nigdzie nie napisałem, że Ty kogoś wyzywasz, przecież wyjaśniłem od razu, że nie mam nic do Twojej pracy na serwerze. Mój post był off topem - wykorzystałem po prostu ten temat by napisać o innym, mającym więcej wspólnego z tym co zostało tu napisane - problemie.

I podkreślam jeszcze raz Baku - ja jako zwykły gracz nie mam żadnych zarzutów do Twojego adminowania a wręcz przeciwnie (przeczytaj mój post jeszcze raz :) ) - tu akurat jeśli już się do czegoś przyczepiłem, to jedynie, pokazując Twój sposób wypowiedzi w tym temacie, na forum - no bo skoro nie masz czasu, to lepiej nie pisać nic ...i tylko tyle.

#82525 przez suche
Pt, 4 sty 2013, 20:45
Musicie sobie to między sobą wyjasnic. Ale co do wypowiedzi Delicate
Uważam, że to jest bardzo niekompetentne, kiedy admin przez mikro mówi coś w stylu "Ryj tam bo zaraz ban poleci" albo dają jakiś mało śmieszny napis na ekranie wielką czcionką

Nigdy nie spotkałem się na reksiu żeby ktos przechwalał się posiadaniem admina. A co piszemy to już różnie jesli jakies dziecko drze się to trzeba napisac "zamknij pysk" czy cos w tym stylu, to nie pomoże ban. Ty Delikate chyba nikomu nie podpadasz i nigdy nie miałes takich uwag więc w czym problem??

Ps. Delicate proszę Cię nie wypisuj na say: "Pierwszy raz gram w cs bardzo fajna gra" lub grajac dusta "Co to za mapką nigdy na niej nie gralem" bo naprawde nie jest to smiesznie(nie spamuj takim czyms)

#82533 przez BrokenNote
So, 5 sty 2013, 00:54
Spoko spoko - taktyke "pisania" mam jaką mam ...i jest to jakie jest - powiedzmy że to moja sprawa (dopóki nie łamie regulaminu ;-) ) I tak, do mnie nikt tak nie pisał, naprawdę nie chodzi tu o mnie. A co do przechwałek - nie mówie o bezpośredniej, lecz o takiej właśnie "jesli tego nie zrobisz to wylecisz" - więc taka przechwałka niedosłowna, ale wiadomo, że już podświadomie trzeba się go bać, bo zwrócił mi uwagę.

Chodzi mi po prostu o bardziej dojrzałe podejście, jeśli już straszyć to robić to z klasą - zwrócenie uwagi jest skuteczniejsze i lepiej wygląda, niż "zamknij pysk bo coś tam"

P.S - Do Twojego adminowania również nie mam najmniejszych zarzutów, tak btw.

#82534 przez noeee
So, 5 sty 2013, 00:59
ADk, stary ja ciebie już kompletnie nie rozumie. Wywyższasz tych adminów jak nie wiem co, a bo to nadużywają mikro, bo piszą spam na say:@, bo napisał
BrokenNote napisał(a):Ryj tam bo zaraz ban poleci
. Ja rozumie, być kulturalny w stosunku do graczy i mądrze podejmować decyzje. No ale jak cię jakaś pipa zacznie wyzywać od kurew ect ( jak i również graczy ) to się nie wkurzysz ?. Są ludzie co podchodzą do tego różnymi sposobami, gdzie każdy ma później coś do skomentowania. OSOBIŚCIE NIE BYŁEM ŚWIADKIEM, ale jak to czytam to aż...

Admini na co dzień też są ludźmi.

#82535 przez BrokenNote
So, 5 sty 2013, 01:13
I otóż to - Ja uważam, że jeśli ktoś kogokolwiek wyzywa to nawet nie ma co grozić czy straszyć, tylko od razu kulturalnie wywalać n a dłuuugo (co jak co, ale chamstwa i prostactwa tolerować nie ma co) a nie zniżać się do poziomu takiego gracza i walczyć z nim jego bronią...Właśnie o to mi chodzi, żeby nie wchodzić w dyskusje, tylko za złe zachowanie od razu robić to co należy...a jeśli już macie ochotę zwracać uwagę, to z klasą.

To jest oczywiście tylko moje zdanie, bez spiny:)

#82537 przez makelele
So, 5 sty 2013, 03:53
ehhh. szkoda gadac. toc to nie skarga. to pouczenie od arbitrow kultury. wziac sie wiec chopy w garsc i zachowywac sie godnie i z klasa. ma byc excluzywnie!
#82544 przez adk
So, 5 sty 2013, 12:21
czytanie ze zrozumieniem lezy...

chlopaki mi nie chodzilo o kulture tylko o brak kompetencji. chlopak przez 6 rund nie widzi aimbota, zabijajacego ze scouta, bez zoom, same banie.
widzac jego ociezalosc staram sie mu pomoc. pisze na U@ "czit tata" i mowiac przez mikrofon zbanuj go zbanuj go zbanuj go... 6 rund.
jego reakcja wyglada w ten sposob iz ja dostaje bana z napisem "odpocznij". po czym po kolejnych 2 rundach admin zostaje cudownie oswiecony i nagle widzi iz owy czit to czit dajac mu bana... NIKOGO NIE WYZYWALEM- TO MATACZENIE!

tym niekompetentnym adminem okazal sie bakurano ktory dzien wczesniej napisal ze nie dostane slota bo nie dalem reklam...
pomyslalem sobie: to "zenujace" ze osoba ktora nie ma pojecia o grze ma tu admina, slota tylko dlatego ze dala reklamy!!!???

moze z mojej perspektywy wyglada to troche inaczej, gdyz dochodzi jeszcze zdenerwowanie.

pozdrawiam