fb

Regulamin działu: SKARGI NA ADMINÓW, NIE SCREENSHOTY
Jeśli chcesz złożyć skargę na jakiegoś admina, zrób to tworząc tu temat.

Pamiętaj aby zamieścić informacje tj. czas, dowody(screenshooty, logi z konsoli), ew. link do bana (http://bany.reksio-cs.pl/). W amxbans znajdziesz nick admina który Cie zbanował!

#82546 przez Bakurano
So, 5 sty 2013, 12:41

Teraz ci to wyjaśnię co do tego taty ja patrzałem innego gracza nie pamiętam jaki miał nick jak napisałeś mi że tata czituje to obserwowałem go ale jak ja na niego patrzałem to przez te rundy nie było żadnego przeciwnika i nie widziałem jak strzelał dopiero pozniej jak ja poswiecilem zycie w pierwszej rundzie obczailem i zbanowałem krótko osman też tam kogoś patrzał bo same nowe nejmy prawie były dlatego taka sytuacja.Po drugie ja żeby dostać slota a póżniej admina też musiałem dać reklamy niema wyjątków rozumiesz to a skoro nie mam pojęcia o tej grze to dlaczego gram w nią od 1.3 ? wytłumacz mi to.
#82550 przez suche
So, 5 sty 2013, 13:02
ja dostaje bana z napisem "odpocznij". po czym po kolejnych 2 rundach admin zostaje cudownie oswiecony i nagle widzi iz owy czit to czit

Gdy juz dostałes bana to skąd wiesz że po 2 kolejnych rundach.. Tak jak pisałem juz wczesniej i Baku pisał patrzał go ale nikogo w tej rundzie nie zabijał. Admin to człowiek nie wykrywa czita w ciągu sekundy.

ps. Co do slota regulamin wymaga dodania 3 reklam, więc dlaczego Ty masz się do niego ne stosowac??

#82557 przez tentyp
So, 5 sty 2013, 14:52
Znajdź swoje miejsce w szeregu, napisałeś że ktoś czituje i wystarczy. Admin wie co ma robić

#82560 przez makelele
So, 5 sty 2013, 15:39
Admin zanim zbanuje, musi gracza obejrzec. Twoje 'tata to czit' jest jedynie pomocne, a ciagle spamowanie na sayu jest denerwujace i niczego tym nie przyspieszysz. Owszem, moze i w tym przypadku miales racje, ale wiesz ilu graczy ciagle w ten sposob spamuje i wrecz nakazuje dac bana? No domyslasz sie, ze jest was wielu. Bardzo dobrze, ze skonczylo sie to banem. Na przyszlosc, mozesz grzecznie RAZ zwrocic uwage i czekac az admin to oceni, bo bany beda sie powtarzac. Twoje przekonanie o czitowaniu danego gracza nie jest ostatecznie i nieomylne.
Twoje zale na temat bakurano, padly po prosbie o slota. Gdyby nie to, pewnie nie byloby tematu...

#82578 przez enron
N, 6 sty 2013, 14:12
adk napisał(a):czytanie ze zrozumieniem lezy...

chlopaki mi nie chodzilo o kulture tylko o brak kompetencji. chlopak przez 6 rund nie widzi aimbota, zabijajacego ze scouta, bez zoom, same banie.
widzac jego ociezalosc staram sie mu pomoc. pisze na U@ "czit tata" i mowiac przez mikrofon zbanuj go zbanuj go zbanuj go... 6 rund.
jego reakcja wyglada w ten sposob iz ja dostaje bana z napisem "odpocznij". po czym po kolejnych 2 rundach admin zostaje cudownie oswiecony i nagle widzi iz owy czit to czit dajac mu bana... NIKOGO NIE WYZYWALEM- TO MATACZENIE!

tym niekompetentnym adminem okazal sie bakurano ktory dzien wczesniej napisal ze nie dostane slota bo nie dalem reklam...
pomyslalem sobie: to "zenujace" ze osoba ktora nie ma pojecia o grze ma tu admina, slota tylko dlatego ze dala reklamy!!!???

moze z mojej perspektywy wyglada to troche inaczej, gdyz dochodzi jeszcze zdenerwowanie.

pozdrawiam

W przeciwieństwie do niektórych serwerów, na naszym nikt nie dostaje flag admina, za 5zł sms;em.
Każdy wybierany i akceptowany jest przez pozostałych adminów.
Część z nich zaczynała grać w tę grę jeszcze w zeszłym milenium, więc zanim następnym razem zaczniesz oskarżać kogoś o niekompetencje miej przygotowane więcej dowodów, niż własne słowa.