fb

Regulamin działu: SKARGI NA ADMINÓW, NIE SCREENSHOTY
Jeśli chcesz złożyć skargę na jakiegoś admina, zrób to tworząc tu temat.

Pamiętaj aby zamieścić informacje tj. czas, dowody(screenshooty, logi z konsoli), ew. link do bana (http://bany.reksio-cs.pl/). W amxbans znajdziesz nick admina który Cie zbanował!
#73953 przez defroy
So, 23 cze 2012, 12:13

Bedziesz tak mi zamykal kazdy temat ??
Moim obowiazkiem jest zgloszenie na was skargi/zazadanie dowodow.
Ogladaliscie mnie na zywo , takze wiedzieliscie ze zloze skarge bo to juz nie pierwsza,takze jakbyscie mieli cos pod kopula to byscie nagrali demo.
Demo HLTV ogladalem ale po co ja mam ogladac skoro to WY JAKO ADMININSTRACJA macie MI UDOWODNIC TO ZE CZITOWALEM , JA BEDE SIE WYPIERAL ILE TO TYLKO MOZLIWE GDYZ NIE CZITOWALEM.
JAK MOZNA ZBANOWAC GRACZA BEZ ZBEDNYCH DOWODOW.
PROSZE O ROZPISANIE AKCJI NA DEMIE HLTV. DOKLADNE CZASY ETC, POSTARAM SIE WYTLUMACZYC...
I WIEKSZOSCI Z WAS POLECAM PRZECZYTAC REGULAMIN AMDINA.

-- Dodano 23 cze 2012, o 12:13 --

i prosze nie ZAMYKAJ TEGO TEMATU DO WYJASNIENIA GDYZ NIE CZITOWALEM A WY BEZ ZADNYCH DOWODOW MNIE OT TAK BANUJECIE.

#73954 przez noeee
So, 23 cze 2012, 12:33
ban ip ;>

#73955 przez defroy
So, 23 cze 2012, 12:35
jaki ban IP skoro DOSTALEM BANA ZA NIC , PO CO JA MAM OGLADAC DEMO HLTV SKORO TO WY MI MACIE UDOWODNIC WINE ???
JESTESCIE NIEKOMPETENTNI I DZIECINNI...ILE TEMATOW MI JESZCZE ZAMKNIECIE ???

#73957 przez You no
So, 23 cze 2012, 12:44
defroy napisał(a):DOSTALEM BANA ZA NIC
dostałeś ban za czitowanie, ub nie będzie, idź na inne serwery czitowć i nie denerwuj ludzi.

#73959 przez defroy
So, 23 cze 2012, 12:47
jak juz tak chcesz mnie zbanowac TO CHOCIAZ PODAJ DOWOD...
a moze admini w 6 sie zmowili bo sa takimi noskillami , i im przeszkadzalem.
PROSZE WAS O ROZPISANIE DEMA BO JA TAM NIC NIE WIDZE i WIDZE TYLKO 1 POBRANIE DEMA...

#73960 przez enron
So, 23 cze 2012, 12:51
Nie dociera do Ciebie, że oceniona została gra on-line więc żadnego dema nie trzeba ?