fb

Regulamin działu: SKARGI NA ADMINÓW, NIE SCREENSHOTY
Jeśli chcesz złożyć skargę na jakiegoś admina, zrób to tworząc tu temat.

Pamiętaj aby zamieścić informacje tj. czas, dowody(screenshooty, logi z konsoli), ew. link do bana (http://bany.reksio-cs.pl/). W amxbans znajdziesz nick admina który Cie zbanował!
#31482 przez WciSa
N, 14 lis 2010, 11:49

Zakładam temat "chwilowy" by wyjaśnić zamkniety już temat.
Proszę o zamkniecie go i usuniecie również, nie było mnie wczoraj na forum ze względu na melanż wiec pragne odpisać na poniższy temat by rozwiać wszelką niejasność i nieścisłość.

Mianowicie- pytanie do nie zorientowanych adminów i samego zbanowanego.

Co robicie w momecie gdy widzicie człowieka odpalonego z latającym celownikiem jak nacpana mucha po pokoju i walącego banie z automatu ?

Jest sens krecić demo? nawet juz nie pisze tu o SSach, sądzę że nie ma :)
Wiadomo człek ma szanse wtedy obrony, bo dowodu jasnego nie ma ALE za to moje słowo jest dowodem i to chyba wystarczającym bo od wczoraj nie gram w csa i również od wczoraj serwera nie adminuje.

Dziękuje :) mozna zamknąć ;)
#31493 przez ulan_32
N, 14 lis 2010, 13:01
zazwyczaj jak ma aim'a to również ma wh, więce nieraz robie ss' powód mh-multihack
a jak widzę , że ma aima i "może" wh to i tak robie mu ss'y ale tylko powód aim i tak skargi nie zgłaszają[hr]
przeczytaj sobie pierwszy punkt regulaminu- to odnośnie ostatniego twoich zdań
#31494 przez Sru
N, 14 lis 2010, 13:04
Również jestem zdania, że tak czy tak ban z SS mógłby pójść w tym wypadku, ban jak ban poleci a będzie przynamniej dowód.
#31496 przez -em-
N, 14 lis 2010, 13:39
a ja wrecz przeciwnie, uwazam ze slowo admina jest wystarczajacym dowodem
po co ktos ma adminowac jak inni admini potrzebuja potwierdzenia czy jego ban jest sluszny(w przypadku aima,sh itp. nie mowie o wh)
wydaje mi sie ze jezeli sru wybiera adminow to sa to ludzie kompetetni tym bardziej jezeli ktos juz ma tyle doswiadczenia w tym jak np. wcisa
a ziomek co napisal skarge to moze mnie w pompke pocalowac bo takie walenie w chu** to se moze dla kolezkow z piaskownicy serwowac, po prostu znalazl luke i mysli ze jest cwaniak, a ode rowniez wyssie bana jak wejdzie na serwer po tym samym nickiem
a na przyszlosc sru jak ktoremus z adminow nie wierzysz na slowo i watpisz w jego ocene w takich sytuacjach to proponuje zabrac admina od razu, mozesz zaczac ode mnie( tak dla przykladu)
#31500 przez ulan_32
N, 14 lis 2010, 14:11
nie wszyscy potrafia rozróżnić aima:), sprawdź bany dla zchiza- miałem na myśłi aima
#31501 przez ukcio
N, 14 lis 2010, 14:23
WciSa napisał(a):Zakładam temat "chwilowy" by wyjaśnić zamkniety już temat.
Proszę o zamkniecie go i usuniecie również, nie było mnie wczoraj na forum ze względu na melanż wiec pragne odpisać na poniższy temat by rozwiać wszelką niejasność i nieścisłość.

Mianowicie- pytanie do nie zorientowanych adminów i samego zbanowanego.

Co robicie w momecie gdy widzicie człowieka odpalonego z latającym celownikiem jak nacpana mucha po pokoju i walącego banie z automatu ?

Jest sens krecić demo? nawet juz nie pisze tu o SSach, sądzę że nie ma :)
Wiadomo człek ma szanse wtedy obrony, bo dowodu jasnego nie ma ALE za to moje słowo jest dowodem i to chyba wystarczającym bo od wczoraj nie gram w csa i również od wczoraj serwera nie adminuje.

Dziękuje :) mozna zamknąć ;)

dokladnie, wczoraj gralem od kumpla, widzialem aima ... (pisalem do bimbola ale jakos nie zareagowal ;p), celownik lata jak mucha po pokoju, wszedlem i zbanowalem ze strony

i jestem ciekaw co byloby jakby goscio zalozyl temat ze nic nie mial, pewnie skonczyloby sie unbanem bo nie miałbym dowodow...
#31502 przez -em-
N, 14 lis 2010, 14:25
te bany okreslilbym jako wypadki przy pracy a w tym temacie mowimy o wspomagaczach oczywistych jak aim albo sh a tak wogole to dziwie sie czemu byl banoway zchiz pod tymi nickami jak widzialem jak gral pod innym nickiem i gral czysto co bylo widac no ale kazdemu moze sie zdarzyc pomylka
#31508 przez zchiz
N, 14 lis 2010, 14:56
Tylko przypomnę. 2 razy byłem zabanowany bez ssów za jawne czitowanie!!
#31509 przez ulan_32
N, 14 lis 2010, 15:13
-em- napisał(a):te bany okreslilbym jako wypadki przy pracy a w tym temacie mowimy o wspomagaczach oczywistych jak aim albo sh a tak wogole to dziwie sie czemu byl banoway zchiz pod tymi nickami jak widzialem jak gral pod innym nickiem i gral czysto co bylo widac no ale kazdemu moze sie zdarzyc pomylka

no tak, ale nie wiem jak nie można rozróżnić skilla od aima:(
#31516 przez zchiz
N, 14 lis 2010, 15:52
Niby wh miałem ale oni wiedzieli, że na 100% mam. SSów nie zrobili.
#31517 przez Sru
N, 14 lis 2010, 15:54
-em- napisał(a):a ja wrecz przeciwnie, uwazam ze slowo admina jest wystarczajacym dowodem
po co ktos ma adminowac jak inni admini potrzebuja potwierdzenia czy jego ban jest sluszny(w przypadku aima,sh itp. nie mowie o wh)
wydaje mi sie ze jezeli sru wybiera adminow to sa to ludzie kompetetni tym bardziej jezeli ktos juz ma tyle doswiadczenia w tym jak np. wcisa
a ziomek co napisal skarge to moze mnie w pompke pocalowac bo takie walenie w chu** to se moze dla kolezkow z piaskownicy serwowac, po prostu znalazl luke i mysli ze jest cwaniak, a ode rowniez wyssie bana jak wejdzie na serwer po tym samym nickiem
a na przyszlosc sru jak ktoremus z adminow nie wierzysz na slowo i watpisz w jego ocene w takich sytuacjach to proponuje zabrac admina od razu, mozesz zaczac ode mnie( tak dla przykladu)

nie bede tego komentował, jeśli szukasz powodu dla którego mam Ci zabrać adma to go nie znajdziesz, a jeśli komuś sprawia problem użycie amx_ssbanmenu zamiast amx_banmenu to coś jest na rzeczy.
#31518 przez czary_mary
N, 14 lis 2010, 15:58
ja sie tylko odniose do tego: "wydaje mi sie ze jezeli sru wybiera adminow to sa to ludzie kompetetni tym bardziej jezeli ktos juz ma tyle doswiadczenia w tym jak np. wcisa" g**** prawda, wybierani sa koledzy kolegow lub osoby ktore dobrze wlaza w dupe, bo cale wybieranie polega na dawaniu plusow LOL, byly przypadki osob bardzo dobrych jak Xantiv ktorych podania zostaly odrzucone bo ? bo sie krzywo usmiechnal i dostal minusy z automatu, lub upomnial kiedys jednego z drugim przez micro
#31519 przez Sru
N, 14 lis 2010, 16:01
czary_mary napisał(a):ja sie tylko odniose do tego: "wydaje mi sie ze jezeli sru wybiera adminow to sa to ludzie kompetetni tym bardziej jezeli ktos juz ma tyle doswiadczenia w tym jak np. wcisa" g**** prawda, wybierani sa koledzy kolegow lub osoby ktore dobrze wlaza w dupe, bo cale wybieranie polega na dawaniu plusow LOL, byly przypadki osob bardzo dobrych jak Xantiv ktorych podania zostaly odrzucone bo ? bo sie krzywo usmiechnal i dostal minusy z automatu, lub upomnial kiedys jednego z drugim przez micro

większych bzdur nie słyszałem, podaj mi jakieś dowody na to
#31520 przez czary_mary
N, 14 lis 2010, 16:02
czy juz slawny temat o ss goscia z alh, co do ktorych to SS do tej pory nie ma wspolnej decyzji, 1/3 wierdzila ze czhitowal 1/3 ze nie a 1/3 lacznie z admem ktory zrobil SS ( qwerty) zmieniala zdanie co 5 minut i ty mowisz o kompetentnych adminach xD[hr]
ale czemu twierdzil ze to sa glupoty ? pomijajac kwestie czy ktos tam jest chetny sie zrzucac na serv to tylko i wylacznie skill powiniene decydowac zeby zostal adminem lub nie, jak myslisz jakim cudem ludzie wbijaja minusy graczom ktorzy robia 3:1 kd ? bo ich skrytykowal nie raz podczas ich decyzji, bo sorry ale gracz ktory ogarnia widzi glupoty ktore maja miejsce od czasu do czasu, a niektorzy nie potrafia spojzec wyzej tylko maja uraze do czegos co powiedzial tydzien temu