fb

Regulamin działu: SKARGI NA ADMINÓW, NIE SCREENSHOTY
Jeśli chcesz złożyć skargę na jakiegoś admina, zrób to tworząc tu temat.

Pamiętaj aby zamieścić informacje tj. czas, dowody(screenshooty, logi z konsoli), ew. link do bana (http://bany.reksio-cs.pl/). W amxbans znajdziesz nick admina który Cie zbanował!
#31522 przez Audi.
N, 14 lis 2010, 16:08

czary_mary napisał(a):g**** prawda, wybierani sa koledzy kolegow lub osoby ktore dobrze wlaza w dupe

Nie jestem żadnym kolegą sru, ani nikomu nie włażę w dupę, więc ** nie wrzucaj wszystkich do tego samego wora człowieku.
#31523 przez Sru
N, 14 lis 2010, 16:11
Zacznijmy od tego że nikt tu nikomu nie włazi w dupe...
#31524 przez czary_mary
N, 14 lis 2010, 16:12
a kto tu mowi o kolegach Sru ? ja mowie jak wyglada system rekrutacji, no wez usiadz na chwile i sie zastanow jakimi kryteriami sugeruja sie juz obecni admini wybierajac nowego ? a co jezeli np. ja startujac na posade admina wczoraj skrytykowalem jednego czy drugiego za bana danego moim zdaniem nie slusznie?
czy tylko i wylacznie skill + jakis rodzaj skarg za zachowanie powinien byc brany pod uwage ?
[hr]
o tym wlazaniu to przesadzilem: chodzi tu o prosty efekt akcji - reakcji, kazdy starajacy sie o admina nie moze powiedziec slowa krytyki bo juz nim nie zostanie, ale nie to jest tematem rozmowy, ja sie odnioslem do kompetencji, i podalem bardzo dobry przyklad bana tego alh'dark ze gdyby nie Ukcio i to ze jest jego znajomym to koles by wylapal bana na klate a 3/4 ludzi tutaj mialo by poczucie spelnionego obowiazku :]
wiec o jakim my skillu adminowania tu mowimy i sam Ukcio to pisze
#31529 przez -em-
N, 14 lis 2010, 17:19
mylisz sie czary mary ale niestety nie ma tutaj czegos takiego jak dawanie adminow za kolezenstow albo znajomosci, a komentujac twoj przykald jakim byl xantiv to on akurat jest z bialego jak sporo osob wsrod adminow i zna go sporo graczy jak rowniez adminow ze starego reksia a nie dostal bo tak wyszlo i tyle, a drugim przykladem moge byc ja bo moje jedyne znajomosci to 2 adminow ktorych znam osobiscie ale dostalem rowno z nimi admina wiec za bardzo pomoc mi nie mogli [hr]
a i komentujac wypoweidz sru to nie chodzi o problem z uzyciem amx_banssmenu bo moim zdaniem to jest zbedne przy aimie i sh a ludzie ktorzy pisza skarge po takim odpalaniu to sa smieszni i moim zdaniem od razu do pieca z nimi, i nawiazujac do ulana to nie przesadzaj ze trudno ci rozroznic dobrego gracza z takim ktory na aimie cisnie
#31531 przez Sru
N, 14 lis 2010, 17:22
-em- napisał(a):a i komentujac wypoweidz sru to nie chodzi o problem z uzyciem amx_banssmenu bo moim zdaniem to jest zbedne przy aimie i sh a ludzie ktorzy pisza skarge po takim odpalaniu to sa smieszni i moim zdaniem od razu do pieca z nimi, i nawiazujac do ulana to nie przesadzaj ze trudno ci rozroznic dobrego gracza z takim ktory na aimie cisnie

ale ja się pytam co to za problem dać przez ssmenu, dla Was żaden a typ który dostanie bana przynamniej wie że nie ma po co wchodzić, spamować i robić obory.
#31569 przez WciSa
Pn, 15 lis 2010, 08:48
W takim razie jeżeli słowo staje się mało istotne, dobrze będę robił SSy zawsze. Jednak wydaje mi się ze przy perfidnych sprawach można by było to ominąć, skoro nie, dobrze, w takim razie będzie co ma być i się dostsuje, mam wrazenie ze za niedługo, jak ktos bedzie OBRAZAŁ admina badz PRZEKLINAŁ również trzeba bedzie robić SSy dla uwierzytelnienia sprawy, skoro Sru i widze kilka inny osób ma takie problemy z wiarą w to co inni nawet z długim stażem mówią. Kwestia zaufania, wydaje mi się że ja posiadam, widocznie się pomyliłem. Wydaje mi się ze wyraziłem wszystko co chcialem tym postem i głosu zawierał już w tej dyskusji nie będę.

Miłego dnia :)
#31571 przez ulan_32
Pn, 15 lis 2010, 10:57
bo, tak jak ostatnia skarga, gracz mówi, że nie wie nawet co to aim! co najmniej 99% graczy jak włączony aim, to wh również mają włączone! więc temat nie rozwija się na kilka stron , bo ss'ów nie wrzuci
#31575 przez ukcio
Pn, 15 lis 2010, 15:32
ulan_32 napisał(a):bo, tak jak ostatnia skarga, gracz mówi, że nie wie nawet co to aim! co najmniej 99% graczy jak włączony aim, to wh również mają włączone! więc temat nie rozwija się na kilka stron , bo ss'ów nie wrzuci

nie chce sie klocic ale skad ty mozesz wiedziec co kto ma odpalone ;p
mowie tylko ze koles z aimem nie musi miec wh i to na pewno nie jest te 99% o ktorych pisales ;]

no ale skoro tak, to perfidnym aimom mozna sadzic ss, zawsze to jest jakies prawdopodobienstwo ze sie trafi ;P
#31576 przez enron
Pn, 15 lis 2010, 16:07
Ja osobiście podzielam zdanie Wcisy (sorry jeżeli źle odmieniam). Jeżeli nie ufamy decyzji danego admina to taki admin jest do wymiany.

Ps. : może dało by się plugin'a zrobić coby demka kręcił przed banem ? Zostaje takie demko z nickiem brudasa, datą itp. na dysku admina i w razie czego można pokazać.
#31577 przez Audi.
Pn, 15 lis 2010, 16:41
Można do tego podejść tak:
- jesteś sam na serwie i lata koleś z aimem- robisz ss- y.
- jest minimum 2 adminów i koleś lata z aimem- nie robisz ss- ów.
Chodzi o to, że jak taki typ napisze skargę to wypowiadają się osoby, które widziały zdarzenie i do pieca.
#31578 przez Qwerty ?
Pn, 15 lis 2010, 16:43
Audi. napisał(a):Można do tego podejść tak:
- jesteś sam na serwie i lata koleś z aimem- robisz ss- y.
- jest minimum 2 adminów i koleś lata z aimem- nie robisz ss- ów.
Chodzi o to, że jak taki typ napisze skargę to wypowiadają się osoby, które widziały zdarzenie i do pieca.

Popieram
#31579 przez Sru
Pn, 15 lis 2010, 16:48
Nie chodzi o żadne zaufanie a jedynie o to, że koles ze screenami nie bedzie robił obory na forum i bajerował, a nóz admin który zrobił ss nie wejdzie na forum a jakiś inny zdejmie mu bana.
Z ss jest powód, są ss, niech da albo spierdala.
#31581 przez Fallen
Pn, 15 lis 2010, 18:45
H@ powinien zachowywać się kulturalnie i swoją osobą dawać przykład dla innych,nawet mając 16 lat nie powinien wylatywać z wulgaryzmami.
#31586 przez zchiz
Pn, 15 lis 2010, 19:00
No ale gdzie tu wulgaryzm? Jak nie daje ssów to niech spierdala. Dobrze powiedział.