fb

Regulamin działu: SKARGI NA ADMINÓW, NIE SCREENSHOTY
Jeśli chcesz złożyć skargę na jakiegoś admina, zrób to tworząc tu temat.

Pamiętaj aby zamieścić informacje tj. czas, dowody(screenshooty, logi z konsoli), ew. link do bana (http://bany.reksio-cs.pl/). W amxbans znajdziesz nick admina który Cie zbanował!
#27060 przez parzak
N, 5 wrz 2010, 21:39

Witam,

Dzisiaj tj. 5.09 br. dostałem bana za 'przeklinanie', mianowicie napisałem ;**; i niestety to zbulwersowało chyba szanownego admina imieniem "majk", który wlepił mi bana na aż całe 7 dni. Jest to chyba absurd aby za przeklinanie dawać bany na tydzień gdzie za obrazę admina także jest tydzień. Moim zdaniem 10h powinno zupełnie wystarczyć na moją poprawę.

Console :

[AMXBANS] Masz bana na tym serwerze!
[AMXBANS] Zostalo Ci 6 days , 15 hours , 10 minutes and 31 seconds do konca bana.
[AMXBANS] Zbanowany nick : kasajacy parzak
[AMXBANS] Przyczyna : ' Przeklinasz '
[AMXBANS] Bana mozesz wyjasnic na www.REKSIO-CS.pl
[AMXBANS] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 33074529 '
[AMXBANS] Twoje IP : ' 217.97.159.7

Proszę jedynie o od banowanie na steamie gdyż na NS mam ogromne lagi nie wiem czemu gdy pinK nie przekracza 35ms
#27066 przez WciSa
N, 5 wrz 2010, 22:49
Parzak tak przy okazji, to przydało by się żebyś tak nie spamował na sayu bo to w nadmiarze zaczyna byc lekko irytujące, dla tego kogo Twoje zarty i teksty nie bawią.
#27070 przez hawaj
N, 5 wrz 2010, 23:47
Powiem za majka co jest prawie cały dzień w pracy, ub nie dostaniesz, a przeklinasz prawie ciągle więc myślę że to nie pierwsze Twoje takie zachowanie w jego obecności, regulamin jest więc nie wiem po co skargę piszesz.
#27073 przez enron
Pn, 6 wrz 2010, 08:35
Nie było mnie na serwie, ale jeżeli dostał tyle za rzucone "qrwa" w emocjach to lekka przesada. Co do regulamin - z tego co kojarzę kary za samo przeklinanie nie są przewidziane (no chyba, że tak qrwa miała adresata).
#27081 przez thero
Pn, 6 wrz 2010, 10:09
Regulamin mówi jasno, za wulgaryzmy ban na 1 tydzień. Moim zdaniem temat nie podlega żadnej dyskusji. Następnym razem swoje fachowe przekazy zachowaj dla Siebie.
#27090 przez enron
Pn, 6 wrz 2010, 11:45
Regulamin mówi "wyzywanie/obrażanie - ban 7 dni", o przeklinaniu nic w karach nie ma. Następnym razem doczytaj, zanim zaczniesz podważać wypowiedzi innych.
#27091 przez hawaj
Pn, 6 wrz 2010, 12:03
/regulamin 3 punkt, /kary 8 punkt wszystkie inne - według uznania i kaprysu admina.
#27092 przez thero
Pn, 6 wrz 2010, 12:05
Ponadto napisanie ku itd jest dla mnei osobistą obrazą, bo nie wiadomo do kogo on kierował te słowa więc sam zachowaj swoje cudowne spostrzezenia dla Siebie, tak jak napisał również Hawaj - według uznania admina. Po to ma admina aby sam decydowac. Moim zdaniem temat zakonczony a ban nie powinien byc cofniety.
Dodam tylko ze kilka dni na świeżym powietrzu tez nikomu nie zaszkodziło i admini nie powinni podważać swoich zdań nawzajem. Majk tam był i jego ocena na pewno jest sprawiedliwa. Dla mnie temat zakonczony
#27093 przez enron
Pn, 6 wrz 2010, 12:29
Nigdzie nie podważałem jego zdanie, bo nie mam podstaw (nie było mnie przy sytuacji). Chyba wyraźnie to zaznaczyłem
Kod: Zaznacz całyno chyba, że tak qrwa miała adresata
? Skoro nie potrafisz zrozumieć tego co piszę to nie odnoś się do moich uwag i nie pouczaj mnie czy mogę się wypowiadać czy nie, bo nie masz do tego ani prawa, ani możliwości. [hr]
hawaj napisał(a):/regulamin 3 punkt, /kary 8 punkt wszystkie inne - według uznania i kaprysu admina.

Czyli miałem rację - regulamin nie mówi o 7 dniach za przeklinanie.
#27108 przez parzak
Pn, 6 wrz 2010, 18:07
no ale zeby za przeklenstwo dac 7 dni? za takie duperele pol serva by nie gralo , a ludzie zpoingiem 200+ wypadaja na 5 min i spowrotem wracaja ;//