fb

Regulamin działu: SKARGI NA ADMINÓW, NIE SCREENSHOTY
Jeśli chcesz złożyć skargę na jakiegoś admina, zrób to tworząc tu temat.

Pamiętaj aby zamieścić informacje tj. czas, dowody(screenshooty, logi z konsoli), ew. link do bana (http://bany.reksio-cs.pl/). W amxbans znajdziesz nick admina który Cie zbanował!
#553 przez Owczar
Wt, 15 wrz 2009, 19:31

Czemu to dziecko ma admina? Uwaza sie za Boga w cs'ie jak zlami to mowi, ze lag innych od botow wyzywa, a jak mu mowisz, ze tak nie jest to cie kickuje caly czas jak sie tylko zaczniesz podlaczac tyle w temacie :)
#554 przez Sru
Wt, 15 wrz 2009, 19:32
Czekamy na bota aż się wypowie.
#555 przez Owczar
Wt, 15 wrz 2009, 19:35
Nie wypowie sie, bo sie na forum nie udziela pamietam ze starego reksia, ze sprawy jego banow musieli inni admini wyjasniac, bo nie raczyl noob zajrzec. Tu tez nie widzialem ani jendego jego posta
#556 przez perec1947
Wt, 15 wrz 2009, 19:45
Noo, niestety się wypowiem, przykro mi owczar ;( Jeżeli nie patrzyłeś na mojego pinga, nie wiedziałeś o co chodzi. Neostrada u nas szwankuje w mieście. I jeżeli teksty typu "hahaha ale bot" uważasz jako " a jak mu mowisz, ze tak nie jest" to pozdrawiam Ciebie :) tak ogólnie, nie wiem jak się można z adminami kłócić, Ty zawsze byłeś inny (w przenośni) zawsze coś do mnie miałeś, z resztą adminów zawsze w zgodzie żyłem i mnie wkur><<>, a ja nie lubię jak ktoś mnie wkur><<> ;)
#557 przez Owczar
Wt, 15 wrz 2009, 19:47
:) ciekawe, bo jak ja Ci mowilem o necie slyszalem to samo i bys popatrzyl u mnie na pinga, ty miales od czsu wyzszego ja caly czas, a nie lubie Cie za to, ze na starym reksiu dales mi bocie za podobna sprawe perma :), a jak koog mnie odbanowal to jemu dales[hr]
A leca z mojej strony takie teksty, bo chce Cie marzycielu wrocic na ziemie, bys sie juz admem nie rzadzil i bawil
#558 przez perec1947
Wt, 15 wrz 2009, 19:49
Bo reksio się rozpadał i nudziło mi się :) tak ogólnie widziałem, że masz dużego pinga, ale nie wyzywałem Cię od "botów"... ja może miałem czasem ping po 30-40 ale to były sekundy :| muszę napisać jakąś skargę do neostrady, ale to i tak nic nie zmieni :|
#559 przez Owczar
Wt, 15 wrz 2009, 19:50
Wtedy do konca reksia byly 2 tygodnie jak nie lepiej :)
Z kickowaniem zreszta tez byla sytuacja, jeszcze wtedy konca reksia nie bylo, ale skargi nie pisalem
#585 przez Doberman
Cz, 17 wrz 2009, 21:14
Ty też na adma owczarek nie zasługujesz ^_^

no ale to moje zdanie , i ja popieram perecia bo sporo w nim grałem i jakoś nigdy przy mnie nie nadużywał przywilejów administratora .
a jeżeli chcesz mi odpisac ciętą ripostę to zrób to na steam
no chyba że straciłeś za haxy
#589 przez Owczar
Cz, 17 wrz 2009, 21:27
Heh na poczatku perec to i byl w porzadku, ale gdy wujek wyjechal to odpierdalal caly czas, zeby byl koog potwierdzilby moje slowa, a ja z cheatow nie korzystam jak chcesz rob screeny ^_^
#604 przez Voodka
Pt, 18 wrz 2009, 08:55
Perec jest spox... Na tym servie nie widziałem żeby nadużywał adma... A na starym reksiu z tyg przed końcem to praktycznie każdy się bawił... Więc nie wiem o co ci chodzi O_o Do ciebie też nic nie mam....