fb

Regulamin działu: SKARGI NA ADMINÓW, NIE SCREENSHOTY
Jeśli chcesz złożyć skargę na jakiegoś admina, zrób to tworząc tu temat.

Pamiętaj aby zamieścić informacje tj. czas, dowody(screenshooty, logi z konsoli), ew. link do bana (http://bany.reksio-cs.pl/). W amxbans znajdziesz nick admina który Cie zbanował!
#28894 przez klekti
Pn, 4 paź 2010, 20:46

Witam,

Na serwerze Reksio spędziłem może z 6-7 rund... nie robiłem niczego specjalnego: zabiłem paręnaście osób, rzadko zdarzyło mi się zginąć. Na dobrą sprawę nie zdążyłem się 'zadomowić' na serwerze, gdy zostałem poinformowany o wiecznym zbanowaniu mojej skromnej osoby.

Szczerze - nie wiem czym kierował się zacny admin sN, jednakże nie jest to za dobry pomysł, by każdego, nawet lekko wybijającego się ponad średnią, gracza, banować i zniechęcać do dalszej gry. Pan sN nie wykazał ani grama adminowego doświadczenia, gdyż bez żadnej próby rozmowy ze mną, żadnego kręcenia 'POGRĄŻAJĄCEGO DEMA', po prostu mnie zbanował :-D.

Nie wiem, czym kierował się superadmiN - w skrócie sN - ale naprawdę sugeruję, by Pan Admin nieco przybastował i zerwał klapki z oczu, które nakazują mu banować każdą osobę, która jest nieco lepsza od niego. Niestety - w CSie podobnie jak w szachach, należy przyjąć, że na pewno jest ktoś gorszy od Ciebie i na pewno jest ktoś lepszy. Dziś lepszy został surowo i niesłusznie potraktowany, na dowód czego umieszczam te 5 screenów, które zostały wygenerowane na chwilkę przed moim zbanowaniem.

Mimo chaotycznej i nieco buntowniczej wypowiedzi jej celem nie jest obrażanie sN ani negowanie (w całości;-)) niezrozumiałej polityki częstowaniem banem 'na dzień dobry'.

Poniżej w załączniku czyściutkie jak łza screeny, które pokazują, że kul w głowie sN nie zostawiał cziter :-(.

Pozdrawiam!
#28895 przez infinity
Pn, 4 paź 2010, 20:51
wklejasz sssy w dziale sss dostajesz unban i niepotrzebne zbedne komentarze i skargi
#28897 przez klekti
Pn, 4 paź 2010, 21:09
infinity napisał(a):wklejasz sssy w dziale sss dostajesz unban i niepotrzebne zbedne komentarze i skargi

Czyżby? Naprawdę uważacie (zespół Adminów Reksio), że wklejam screeny w dziale screenshotów i po sprawie? No raczej nie sądzę.

Po pierwsze po co w ogóle banować i to banować po powierzchownej obserwacji 'czitera'. Nie wiem w ogóle na jakiej podstawie sN wyrzucił mnie z serwera, bo chyba nie był nawet w mojej drużynie... Zdążyłem zagrać dosłownie parę rund i jak - w oparciu o tak krótką rywalizację - można kogoś uznać za czitera i zmuszać do jakiegoś wrzucania screenów, zakładania konta na forum i czekania na słuszne uniewinnienie?

W ogóle spójrzcie (ponownie zwracam się do Adminów) na liczbę osób, które są niesłusznie banowane. Nie wiem co przyczyniło się do wprowadzenia tak surowej i raptownej polityki banowania. Borykaliście się kiedyś z plagą oszustów na serwerze? Bo jak nie, to naprawdę nie rozumiem...

Mam pytanie - jak prezentują się liczby niewinnych zbanowanych do winnych, rzeczywiście używających wspomagaczy. Wiem, że nie dostanę odpowiedzi, a jak dostanę to taką typu 'nasz serwer, nasze zasady' - okej, ale ja żadnej nie złamałem, po prostu chciałem się odstresować grając w CS-a.

Pozdrawiam!
#28898 przez hawaj
Pn, 4 paź 2010, 21:15
Kolejny promistrz cs'a który czuję się urażony dostaniem ssów. Chłopcze Twoja gra dla admina wyglądała podejrzanie więc zrobił Ci ss'y i tyle wrzucasz je w dziale screeny i nie ma co się żalić, a jak się nie podoba to nie graj.
Nie musi być w Twoim teamie żeby móc Cię obserwować. Zrób to jak należy to dostaniesz ub.
#28899 przez szumi
Pn, 4 paź 2010, 21:17
Co masz na celu dawając takie skargi? Poprostu wstaw ss na dowód że naprawdę nie grałeś na czitach i po sprawie...
#28901 przez klekti
Pn, 4 paź 2010, 21:20
hawaj napisał(a):Kolejny promistrz cs'a który czuję się urażony dostaniem ssów. Chłopcze Twoja gra dla admina wyglądała podejrzanie więc zrobił Ci ss'y i tyle wrzucasz je w dziale screeny i nie ma co się żalić, a jak się nie podoba to nie graj.
Nie musi być w Twoim teamie żeby móc Cię obserwować. Zrób to jak należy to dostaniesz ub.

:-). Aż tak czuć, że jestem promistrzem CS-a (na dodatek urażonym)? Ooooj, efekt niezamierzony! Ale po co, jak 'nie ma co się żalić', jest dział Skarg? Co innego robią źle admini? Wybiorą złą mapę, czy nie daj Boże kickną kogoś, kto ma ping 102893? Jedyne, co mogą zrobić źle (a widocznie robią), to właśnie BANOWANIE ludzi za nic.

Nie zależy mi jakoś cholernie na grze na serwerze, który nie chce, żeby na nim grać. Po prostu wylewam swoją frustrację i piszę skargę na admina w miejscu do tego wyraźnie przeznaczonym :-). Moim zdaniem sN wykazał się brakiem doświadczenia i OGRANIA, bowiem wyrzucił z serwera osobę, która nie strzelała jednostrzałowych głów, nie zabijała przez ściany, nie biegała szybciej niż bohater komiksów Flash. Po prostu grała i relaksowała się - a przynajmniej próbowała - przy CS-ie.

Pozdrawiam raz jeszcze!

PS. A screeny przecież wrzuciłem, wiem, że w złym miejscu, bo nawet nie chcę być odbanowany, żeby potem przeżywać tę gehennę jeszcze niejednokrotnie. Po prostu się żalę, bo mam takie prawo. W końcu serwer Free For All, prawda :-D?
#28904 przez luk.
Pn, 4 paź 2010, 21:33
Obserwowałem Twoją gre i miałem wszelkie prawo do skontrolowania.Natomiast do wrzucania ss'ów jest specialne podforum .Skarga nie zawiera argumentów.

Bardzo mi przykro że zostałeś pozbawiony przebywania na serwerze,ale może jakoś Ci to wynagrodze? Nie wiem,może zrobie Ci długopisik z proporczykiem reksia,lub mojej osoby?
Pozdrawiam.