fb

Regulamin działu: SKARGI NA ADMINÓW, NIE SCREENSHOTY
Jeśli chcesz złożyć skargę na jakiegoś admina, zrób to tworząc tu temat.

Pamiętaj aby zamieścić informacje tj. czas, dowody(screenshooty, logi z konsoli), ew. link do bana (http://bany.reksio-cs.pl/). W amxbans znajdziesz nick admina który Cie zbanował!
#81902 przez BrokenNote
Pt, 14 gru 2012, 15:27

Witam,

Nie lubie "sypać" ale to co wyprawia ten gracz to po prostu przesada. Dziwi mnie reakcja adminów i ich bardzo tolerancyjne podejście wobec niego. Człowiek bezkarnie i bezpodstawnie wyzywa najgorzej jak tylko się da wszystkich przebywających na serwerze oraz ich rodziny. Radze adminom zajrzeć w logi i sprawdzić, co działo się np dzisiaj ok. godz. 13:30 na mapie de_kabul. Nie jest to jedyny wybryk.

Ponadto celowe flashowanie teamu W KAŻDEJ RUNDZIE, nie tylko na respie.

Ja nie rozumiem po co trzymać na serwerze takich graczy, którzy nic nie wnoszą a psują całą rozrywkę, w dodatku poniżając bezpodstawnie swoich kolegów, którzy na pewno wchodząc zrelaksować się przy grze, nie chcą czytać dyskryminujących wypowiedzi we własnym kierunku.

To naprawdę nie dodaje uroku.

pozdrawiam,
Delicate Balance
#81903 przez suche
Pt, 14 gru 2012, 15:38
Banowałem go już kilka razy. Widocznie bany nic nie dają, dzis na tuscanie dostał ostrzeżenie i się przymknoł. Widocznie potem znów pokazał co "potrafi".
Następnym razem dam mu bana na tydzien może po tym czasie wróci i będzie spokojny.. I do wszystkich adminów proponuje zacząc od bana na 1 tydzien.

#81910 przez Lisss86
Pt, 14 gru 2012, 20:37
Witam serdecznie wszystkich
Absolutnie sie nie zgadzam z Panem konfidentem Delicate poniewaz wiem dlaczego wypisuje te klamstwa: nie jednokrotnie widzialem jak Pan konfident Delication zostal zastrzelony przez Pana Stevena Seagala i zloscil sie az nad norme i jak i rowniez Pan Admin i razem sie na niego zawzieli.
Chcialbym jeszcze zauwazyc ze dzisiaj Pan Steven dostal Bana za caloksztalt !!! Na 1 dzien !!! Prosze Admina o pokazanie mi w regulaminie cos takiego jak ban za caloksztalt !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ten ban mowi sam za siebie ze pan Steven nie jest winny tylko zawziecie admin jak i paru graczy zazdrosci Panowi Seagalowi precyzji w strzelaniu.
Bardzo bym prosil o przedstawienie mi za co sie daje bany bo nie pamietam o czyms takim jak caloksztalt !!!!! Pozdrawiam Pana konfidenta Delication i Admina i czekam na odpowiedz

-- Dodano 14 gru 2012, o 19:37 --

Szanuje Pana Stevena i mysle ze jest nie slousznie obarczany oskarzeniami i "dziwnymi" banami typu: caloksztalt !!

#81912 przez Amb(r)ozja
Pt, 14 gru 2012, 20:55
Załozyłeś konto panie "Steaven Seagal" na forum i sam siebie bronisz =.0 ?

#81913 przez Lisss86
Pt, 14 gru 2012, 20:59
Wypraszam sobie Panie Ambrozja :) Ja tylko stwierdzam fakty dokonane tak jak np ten dziwny Ban 'za caloksztalt' na caly dzien a ja widzialem ze Ten Pan nic nie zrobil i dlaczego mam siedziec cicho????????

#81914 przez Amb(r)ozja
Pt, 14 gru 2012, 21:06
wiele razy jak to mówisz "Pan Seagal" obrażał graczy bez powodu nawet adminów rzucał flashe graczom ze swojej drużyny . Ostrzeżenia nie pomogły wiec ban jak najbardziej słuszny tylko jak na moje to 1 dzien to za krótka kara ;)

#81916 przez Lisss86
Pt, 14 gru 2012, 21:48
Panie Ambrozja wiec czemu nie dostal zbana za fleshe czy za obrazania tylko za " caloksztalt" prosze mi przedstawic takiego bana w regulaminie bo nie widzialem

#81918 przez PanSkiller
Pt, 14 gru 2012, 22:43
Amb(r)ozja napisał(a):wiele razy jak to mówisz "Pan Seagal" obrażał graczy bez powodu nawet adminów rzucał flashe graczom ze swojej drużyny . Ostrzeżenia nie pomogły wiec ban jak najbardziej słuszny tylko jak na moje to 1 dzien to za krótka kara ;)

Za flash team ban na dzien to za mało Twoim zdaniem?
#81923 przez suche
Pt, 14 gru 2012, 23:30
Nie wiem kto broni tego Steavena pewnie to on sam, więc powiem Ci co to ten całokształt.

całokształt:
-bieganie po całej mapie z nożem i walenie z niego w przyjaciela
-rzucanie fleszy na respie, ale także podczas gry
-wyzwiska gracza
-wyzwiska w stonę rodziców
-mówienie że jest zajebistym
-ciągłe opowiesci o tym jak to zainstalował czity

Tyle co ja wiem, nie gram cały dzien więc pewnie jest wiele więcej głupot jakie robi"sz".

#81925 przez Amb(r)ozja
So, 15 gru 2012, 00:03
PanSkiller napisał(a):
Amb(r)ozja napisał(a):wiele razy jak to mówisz "Pan Seagal" obrażał graczy bez powodu nawet adminów rzucał flashe graczom ze swojej drużyny . Ostrzeżenia nie pomogły wiec ban jak najbardziej słuszny tylko jak na moje to 1 dzien to za krótka kara ;)

Za flash team ban na dzien to za mało Twoim zdaniem?
gdybyś grał i taki "gimbus" by lekceważył twoje ostrzeżenia nie tylko o team flash też byś się wkurzył i dałbyś mu wiecej niż 1 dzień
#81928 przez MAJORWK
So, 15 gru 2012, 02:27
WITAM WIDZE ZE TOCZY SIE TUTAJ DYSKUSJA NA TEMAT PANA SIGALA
UWAŻAM ZE JEST TO GRACZ W PEŁNI PROFESJONALNY!!!!!!!!! GRA BARDZO DYNAMICZNIE BEZ ZADNYCH CZITOW A NIE TAK JAK NIE KTÓRZY TUTAJ DYSKUTUJĄCY NIE KAMPI MA RESPIE!!!!!! WYKONUJE CELE MAPY GRA BARDZO ZESPOŁOWO CZESTO NARAŻAJĄC SWOJE HP I DOBRY WYNIK (NIE WSPOMNE O SPADKU W RANKINGU) DLA DOBRA DRUŻYNY NIE RAZ BYŁEM SWIATKIEM JEGO DESPERADZKICH ODWAŻNYCH DZIAŁAN NA MAPIE
NIE RAZ MI RATOWAL D.., I OSŁANIAŁ MNIE
NIE WSPOMNE JUZ O JEGO GRZE ZESPOŁOWEJ POTRAFI WSPOŁPRACOWAC Z NORMALNYMI GRACZAMI!!!!
A CO DO RZUCANIA FLESZY OK JESLI KTOS PODPADNIE TO RZUCI MU W RAMACH REWANŻU ALE TO TYLKO TAKIM GRACZOM KTOŻY NIE WIEDZA CO TO JEST CS I CHCE SIE ICH POZBYC PODSUMOWUJĄC JEST TO GRACZ GODNY NAŚLADOWANA WZÓR DLA MŁODYCH NIEDOŚWIADCZONYCH GRACZY
GRACZ SIGAL POWINIEN DOSTAC ADMINA ZA DARMO NA CALY ROK ZROBI PORZADEK Z PSEUDO ADMINAMI I GRACZAMI KTÓRZY NIE WIEDZA O CO CHODZI W CS

#81929 przez makelele
So, 15 gru 2012, 11:31
nie bede sie mieszal w jakze groteskowa dyskusje, ale proponuje uniewinnic pana Sigala haha. jaki cyrk
#81930 przez dilemma
So, 15 gru 2012, 11:43
WITAM PAŃSTWA BARDZO SERDECZNIE,

JA RÓWNIEŻ ZOSTAŁEM POWOŁANY NA ŚWIADKA W TEJ SPRAWIE. PRAGNĘ ZAUWAŻYĆ, ŻE PAN STEVEN SEAGAL TO NIE TYLKO WSPANIAŁY MŁODY TALENT POLSKIEJ SCENY ESPORTOWEJ, ALE RÓWNIEŻ PRZYKŁADNY MĄŻ, OJCIEC, OBYWATEL PRAWA I PORZĄDKU, A DO TEGO W KAŻDE ŚWIĘTA SKACZE PO POCIĄGACH NA POLSACIE.
UWAŻAM, ŻE KARA POZBAWIENIA WOLNOŚCI DO LAT 3 JEST NIEWSPÓŁMIERNA DO ZARZUCANYCH MU CZYNÓW. APELUJE DO WYSOKIEGO SĄDU ABY DAROWAŁ PANU STEVENOWI, Z KOLEI KONFIDENTA SPALIŁ W PIECU JAK PRZYKAZAŁ KODEKS BONUSA RTV AGD.

(CAPSLOCK TEAM - WIDOCZNIE WIĘKSI - WIDOCZNIE LEPSI)

#81931 przez PanSkiller
So, 15 gru 2012, 11:46
MAJORWK napisał(a):GRACZ SIGAL POWINIEN DOSTAC ADMINA ZA DARMO NA CALY ROK ZROBI PORZADEK Z PSEUDO ADMINAMI I GRACZAMI KTÓRZY NIE WIEDZA O CO CHODZI W CS

Wez wyjdz i oszczedz wstydu!!!!! Co Ty za głupoty piszesz :D Aż żal mi Cie :(:(:(