fb

Regulamin działu: SKARGI NA ADMINÓW, NIE SCREENSHOTY
Jeśli chcesz złożyć skargę na jakiegoś admina, zrób to tworząc tu temat.

Pamiętaj aby zamieścić informacje tj. czas, dowody(screenshooty, logi z konsoli), ew. link do bana (http://bany.reksio-cs.pl/). W amxbans znajdziesz nick admina który Cie zbanował!
#30347 przez czary_mary
Cz, 28 paź 2010, 23:33

jezeli wchodze na server i pisze top1 servera wita to normalna osoba sie usmiechnie ( zreszta nie klamie jestem top1 xd ) i bedzie beka, a ciebie nie upowazania to do wyzywania mnie, wszyscy mocno statsuja i troche humoro nikomu nie zaszkodzi to tyle :]

po prostu nie chce czytac o pizdach itp podczas gdy admin nie reaguje bo runde wczesniej napisalem top1 pozdrawia xd
#30348 przez nevar
Cz, 28 paź 2010, 23:39
Normalna osoba zareaguje tak jak ja zareagowalem a nie sie usmiechnie. Mnie np. smieszy to jak ciebie wyzywam normalna osoba by sie usmiechnela. Sam zaczales jakis czas temu i dopoki nie ukleniesz i mnie nie przeprosisz ja nie przestane.
#30349 przez pIOTR
Pt, 29 paź 2010, 00:33
Czary nie zgrywaj tu świętoszka bo to się nie zaczęło dziś tylko od Twojego wyzywania ahl od kurew,paintów,haxow i takie potem przyczepiłeś się do nas ze gramy na vt podszywasz się pod nasz tag i jeszcze udajesz ze nie wiesz o co chodzi teraz wykorzystałeś moment i robisz ss dla nevara człowieku odczep się ...
#30351 przez enron
Pt, 29 paź 2010, 08:23
nevar napisał(a):Rozmowy przez mikrofon tez sa w logach?

Zadajesz głupie pytania ponieważ ?
a. masz taką naturę
b. chcesz zabłysnąć
c. leczysz kompleksy
d. inne
#30352 przez J Dilla
Pt, 29 paź 2010, 11:31
enron napisał(a):
nevar napisał(a):Rozmowy przez mikrofon tez sa w logach?

Zadajesz głupie pytania ponieważ ?
a. masz taką naturę
b. chcesz zabłysnąć
c. leczysz kompleksy
d. inne

http://pl.wikipedia.org/wiki/Ironia
;)
#30357 przez nevar
Pt, 29 paź 2010, 13:08
enron to byla ironia typie popros nauczycielke w gimnazjum to moze ci wytlumaczy co to jest
#30358 przez konradch
Pt, 29 paź 2010, 13:23
Czasem gram na serwerze pod nickiem konrad lub innymi fejkami, ale byłem świadkiem całej sytuacji.

Mogę potwierdzić to co mówi piotr:

"zaczęło dziś tylko od Twojego wyzywania ahl od kurew,paintów,haxow i takie potem przyczepiłeś się do nas ze gramy na vt podszywasz się pod nasz tag"

Chyba na screenach to widać, po jego nicku. Też mogę sprowokować jakąś osobę, a później zrobić ss i iść na forum. Zaczepiając innych musisz się liczyć z tym, że oni się odegrają i nie odwracaj kota ogonem.

@enron Twój "żart" obraża nevara, bo sugeruje że jest głupi. Chyba jako admin powinieneś się powstrzymać od takich docinek..
#30360 przez czary_mary
Pt, 29 paź 2010, 13:31
dobre zarty xd wyzywanie od kurew ;]
wszyscy koledzy nevlara z ventrilo sie zlecieli widze zakladac nicki na forum ;]
pokazcie jak was wyzywalem bo jestem ciekaw jak nie to sprawcie logi jak znajdziecie jak m uwrzucam od kurew i pizd to jemu dajcie na tydzien a mi perma k ?
#30362 przez utolek
Pt, 29 paź 2010, 13:37
Ludzie do czego dąży ta rozmowa?

ps. gdyby bylo hltv miałbyś te swoje wyzywanie przez mikrofon, a że nie ma
#30364 przez ziela
Pt, 29 paź 2010, 13:41
Zamknijcie to już
#30365 przez konradch
Pt, 29 paź 2010, 13:42
Tak, jestem kolegą nevara, ale to chyba nie znaczy że nie mogę wypowiedzieć się w tej sprawie? Równie dobrze mogę powiedzieć, że skoro jesteś TOP1, to admini oraz inni gracze będą po twojej stronie..

Napisałem jak to wyglądało z mojego punktu widzenia i tyle. W logach nie zapisują się rozmowy głosowe, więc sam tekst nie jest obiektywny.

Jak dla mnie sprawa jest wyolbrzymiona i sprowokowana, ale ostatnie zdanie należy do adminów.
#30366 przez Audi.
Pt, 29 paź 2010, 13:43
Sru sprawdzi logi jak będzie, wyciągnie konsekwencje i zamknie temat, bezsensu zamykać temat nie rozwiązując problemu.
#30368 przez nevar
Pt, 29 paź 2010, 13:59
juz ci mowilem uklekniesz na kolana to przestane cie wyzywac a tak to dalej mozesz screeny robic