fb

Regulamin działu: SKARGI NA ADMINÓW, NIE SCREENSHOTY
Jeśli chcesz złożyć skargę na jakiegoś admina, zrób to tworząc tu temat.

Pamiętaj aby zamieścić informacje tj. czas, dowody(screenshooty, logi z konsoli), ew. link do bana (http://bany.reksio-cs.pl/). W amxbans znajdziesz nick admina który Cie zbanował!
#42593 przez ADii:)
N, 3 kwi 2011, 12:13

Troche to śmieszne... Koledzy admini nei chcą sie przyznac do błędu kolegi ze nie robi ss...Proste nie zrobiłes ss wiec ban bezpodstawny. Co d makalele ja tez moge powiedziec ze czitowałes i co?. Wchodzisz w tyłek adminowi i tyle... Mam 15 lat? Śmieszny jestes, Wasnie dzieci maja zawsze ten sam text masz 14,15 16 lat co sie czepiasz wieku wgl? Nawet jak bym miał 15 to co tez nei moge grac bo za młody jestem>? Dla twojej wiadomsci mam 20 lat i może jestem starszy od cb. Nie wiem jak przebiega rekrutacja na adminów ale najwyraźniej sa tam osoby które byc nie pwinny...
Myślisz ze uciszysz mnie ze dacie bana na forum? Jeżeli bd miał cos tutaj do powiedzienia zrobie nowe konto i to powiem...
Co wy chcecie zrobic z tego serwera? Bany bez ss Admin na serwie jest mało czasu mimo ilosci adminów... Pokaż mi porządny serwer gdzie banuja bez ss? Zrobił byś ss pkazał bym ze nie mam czitów(mimo ze reinstalek zrobiłem ale teraz to i tak nei ma nic do tego)
Powiedzmy ze bd miał admina zachce mi sie Cb zbanowac i co tak pezpodstawnie mam to robic? Troche myślenia
A co do cb jeszcze makalele jeżeli nie potrafisz grac na moim poziomie czy mojego brata to co ja mam na to poradzic? To jest własnie zachowanie dzieciaka jak ktos gra dobrze to znaczy ze ma czity.
Bravo!!!
#42595 przez enron
N, 3 kwi 2011, 12:17
Jak Ty masz 20 lat, to świadczy tylko o tym, że edukację w szkole podstawowej i średniej przespałeś (sądząc po poziomie wypowiedzi).
#42596 przez ADii:)
N, 3 kwi 2011, 12:24
I co to zmienia? Musze sie dostosowac do poziomu tego forum...
I nastepny zwolennik bezpodstawnych banów...omg
Skoro ja przespałem edukacje to co mam powiedziec o człowieku który zamiast przyznac sie do błędu czepia sie mojego wieku? Najwidoczniej on wgl jej jeszcze nie zaczął
#42597 przez enron
N, 3 kwi 2011, 12:25
Ban nie jest bezpodstawny - dostałeś wyjaśnienie od admina dlaczego go otrzymałeś.
#42599 przez ADii:)
N, 3 kwi 2011, 12:28
Tak? to powiedz mi prosze jak mam mu teraz pokazac ze czitów nie miałem?Prosze zaproponuj cos jedyne co po takim czymś pozostaje to posty tutaj...
#42600 przez enron
N, 3 kwi 2011, 12:40
Znajdź świadków, że było inaczej. Po naszej stronie takowi są, jak pewnie przeczytałeś.
#42602 przez ADii:)
N, 3 kwi 2011, 12:46
Jak mam znalzec swiadków jak nie mogę na serwa wbic? tutaj ludzie maja różne nicki i tutaj ludzi nie znam na forum jestem od wczoraj...
Ale spokojnie pszukam
Ale bd cieżko nie każdy z kim grałem tam ma tutaj konto...
#42619 przez ukcio
N, 3 kwi 2011, 14:29
enron napisał(a):Znajdź świadków, że było inaczej. Po naszej stronie takowi są, jak pewnie przeczytałeś.

my jako osoby oskarzajace musimy przedstawic dowody swiadczace o jego winie, osoba oskarzana musi sie jedynie bronic, NIE MUSI przedstawiac zadnych dowodow - takie jest polskie prawo ;]

dlatego wg mnie MUSIMY robic ss / dema .. tak jak mowilem, bany bez ss/dem sa bez sensu, wejdzie jeden z drugim na forum, napisze posta i raczej dostanie ub

tyle ode mnie

ps. adi, prosze cie, nie uzywaj tych skrotow.. cb wgl bd... swiadcza tylko o tym ze jednak nie masz tych 20 lat ;/

ps2. dowodem jest rowniez zeznanie paru adminow ;] dlatego raczej nie dostaniesz ub ;]
#42630 przez J Dilla
N, 3 kwi 2011, 15:01
ukcio napisał(a):dlatego wg mnie MUSIMY robic ss / dema .. tak jak mowilem, bany bez ss/dem sa bez sensu, wejdzie jeden z drugim na forum, napisze posta i raczej dostanie ub

dokładnie, gdzieś niżej jest drugi temat, że ktoś dostał bana bez ssów, trzeba robić screeny, bo zaraz każdy sie będzie sapał, że dostał perma bez ssów jednocześnie żądając ub.
#42632 przez ADii:)
N, 3 kwi 2011, 15:33
Jak z tego co wiem na serwie był wtedy jeden administrator wiec jak możecie meic paru administratorów miec ze jestem winny?
Nie możemy skączyc tej sprawy dajac mi ub i bd obserwwany na serwie i bd obserwowany jak cos i jak bd dobrze to juz nie bd ze mna problemu? Ja z mojej strony moge obiecac ze teraz na tym serwie bd grał juz tylko ja bez brata i nie bd wtedy nieporozumień
Może tak byc?
Gdyby mi nie zależało tutaj grac nie poswiecał bym tyle czasu żeby sie oczyścic z podejrzenia(bo to tak czy siak sie podejrzenie bo dowodów nikt nie ma)[/align]
#42633 przez -em-
N, 3 kwi 2011, 15:34
pisałem juz wczesniej, typ nawet sie nie chowal z tym wh i w sumie jesli ktos uwaza ze powinien dostac ub to niech zdejmie mu bana i zostanie na nowo zlapany albo przestanie uzywac wh i zacznie bocic xd[hr]
dowody sa a dokladnie widzialem osobiscie twoja odpalona gre wiec mi nie mow ze dostales bana bez przyczyny i popieram prosbe ukcia, pisz jak czlowiek bo chyba nie o to chodzi zeby kazdy kto zechce cie zrozumiec musial sie domyslac co miales na mysli piszac 2 literki zamiast wyrazu
#42635 przez ADii:)
N, 3 kwi 2011, 15:41
No to proszę o tego ub i wtedy w razie jakiś podejrzeń zrobicie mi ss czy cos i wtedy bd mógł pokazac ze na wh nie gram!!!
#42636 przez -em-
N, 3 kwi 2011, 15:43
pros innych adminow u mnie sie nie doprosisz, za duzo widzialem xd