fb

Regulamin działu: SKARGI NA ADMINÓW, NIE SCREENSHOTY
Jeśli chcesz złożyć skargę na jakiegoś admina, zrób to tworząc tu temat.

Pamiętaj aby zamieścić informacje tj. czas, dowody(screenshooty, logi z konsoli), ew. link do bana (http://bany.reksio-cs.pl/). W amxbans znajdziesz nick admina który Cie zbanował!
#42639 przez ADii:)
N, 3 kwi 2011, 15:48

Na szczęście nie ma tutaj jednego admina tylko wielu. A Ty jak już jesteś tak na mnie cięty to po prostu bd mnie obserwował i tyle:)
#42640 przez ulan_32
N, 3 kwi 2011, 16:01
J Dilla napisał(a):
ukcio napisał(a):dlatego wg mnie MUSIMY robic ss / dema .. tak jak mowilem, bany bez ss/dem sa bez sensu, wejdzie jeden z drugim na forum, napisze posta i raczej dostanie ub

dokładnie, gdzieś niżej jest drugi temat, że ktoś dostał bana bez ssów, trzeba robić screeny, bo zaraz każdy sie będzie sapał, że dostał perma bez ssów jednocześnie żądając ub.

Przypomnijcie sobje sytuację związaną z undertraktorem, dałem mu bana za aima, bez demka i co z tego wyszło?
wszyscy admini z białego stoku rzucili sie na mnie , że zbanowałem ich kumpla!!![hr]
oczywiście zdejmę mu bana i z miłą chęcią dam mu bana z ss'ami jeśli się okaże podejrzany:)[hr]
jeśli dostanę jakieś dane
#42642 przez J Dilla
N, 3 kwi 2011, 16:32
ulan_32 napisał(a):wszyscy admini z białego stoku rzucili sie na mnie , że zbanowałem ich kumpla!!!

Nie znam typa, wątpie by ktokolwiek z nas go znał, prawdopodobnie nawet nie jest z Białegostoku, jak nie jesteś czegoś pewien , to sie nie wypowiadaj.
#42643 przez ulan_32
N, 3 kwi 2011, 16:34
J Dilla napisał(a):
ulan_32 napisał(a):wszyscy admini z białego stoku rzucili sie na mnie , że zbanowałem ich kumpla!!!

Nie znam typa, wątpie by ktokolwiek z nas go znał, prawdopodobnie nawet nie jest z Białegostoku, jak nie jesteś czegoś pewien , to sie nie wypowiadaj.

nie znasz tematu to się również nie wypowiadaj[hr]
adi wyślij mi to na pw, proponuje zamknąć temat bo zaraz wywiąże sie nie potrzebna dyskusja i znowu ja będę winny , jdilla jak chcesz pogadać na ten temat to zapraszam na pw.
#42644 przez ADii:)
N, 3 kwi 2011, 16:52
Ulan przekroczyłes limit wiadomosci i nie moge nic wysłac jak chodzi Ci o to z knsoli to prosze:

BUILD 4883 SERVER (0 CRC)
Server # 175
[AMXBANS] ===============================================
[AMXBANS] Masz bana na tym serwerze!
[AMXBANS] Masz PERMANENTNEGO bana na tym serwerze!
[AMXBANS] Zbanowany nick : P#P#
[AMXBANS] Przyczyna : ' Czitujesz '
[AMXBANS] Bana mozesz wyjasnic na www.REKSIO-CS.pl
[AMXBANS] Twoj SteamID : ' '
[AMXBANS] Twoje IP : ' 95.48.73.156 '
[AMXBANS] ===============================================
Kicked : Masz BANA. Spra
#42645 przez AiR_NiKe
N, 3 kwi 2011, 17:10
Ojej znowu wielki problem o byle co...
#42648 przez ukcio
N, 3 kwi 2011, 17:16
ulan_32 napisał(a):
J Dilla napisał(a):
ukcio napisał(a):dlatego wg mnie MUSIMY robic ss / dema .. tak jak mowilem, bany bez ss/dem sa bez sensu, wejdzie jeden z drugim na forum, napisze posta i raczej dostanie ub

dokładnie, gdzieś niżej jest drugi temat, że ktoś dostał bana bez ssów, trzeba robić screeny, bo zaraz każdy sie będzie sapał, że dostał perma bez ssów jednocześnie żądając ub.

Przypomnijcie sobje sytuację związaną z undertraktorem, dałem mu bana za aima, bez demka i co z tego wyszło?
wszyscy admini z białego stoku rzucili sie na mnie , że zbanowałem ich kumpla!!![hr]
oczywiście zdejmę mu bana i z miłą chęcią dam mu bana z ss'ami jeśli się okaże podejrzany:)[hr]
jeśli dostanę jakieś dane

Białegostoku*
#42650 przez -em-
N, 3 kwi 2011, 17:30
kolego ja cie banowalem nick adi a nie p#p#, ten nick banowal ktos inny ale to i tak juz niewazne skoro ulanek cie odbanuje
#42651 przez ADii:)
N, 3 kwi 2011, 17:34
Słuchaj widzisz co mi w konsoli pisze? tak mam nei wiem co ty banowałes
#42652 przez Sru
N, 3 kwi 2011, 17:47
Zdejmijcie mu bana i jak będzie podejrzanie grał to z SSami... Zamykam bo żal.