fb

Regulamin działu: SKARGI NA ADMINÓW, NIE SCREENSHOTY
Jeśli chcesz złożyć skargę na jakiegoś admina, zrób to tworząc tu temat.

Pamiętaj aby zamieścić informacje tj. czas, dowody(screenshooty, logi z konsoli), ew. link do bana (http://bany.reksio-cs.pl/). W amxbans znajdziesz nick admina który Cie zbanował!
#78264 przez przystan
Pt, 21 wrz 2012, 15:16

skarga na pana em

[AMXBANS] ===============================================
[AMXBANS] Zostales zbanowany na tym serwerze
[AMXBANS] Bana mozesz wyjasnic na http://www.REKSIO-CS.pl
[AMXBANS] Przyczyna: 'zachowaj info dla siebie jak nie zyjesz'
[AMXBANS] Czas: '30 minut'
[AMXBANS] Twoj SteamID: 'STEAM_0:1:18369301'
[AMXBANS] Twoje IP: '217.113.225.90'
[AMXBANS] =======================================

napisalem pod u@ info ze paka dol pierwszy raz od tak spontanicznie

poczym admin napisal na srodku "ostatni raz"
http://obrazki.elektroda.pl/7915365400_1348233220.jpg

Zawsze starałem sie być kulturalny , nic by w tym banie nie było dziwnego gdybym go dostał odrazu , jeżeli napisał "ostatni raz" to w jakim celu banował? jestes zapewne jebanym gnojem i chuj ci w ryj moge dostac u was bana trudno ale zastanowcie sie czy chcecie miec taka parówe ktora robi syf na waszym serwerze... pozdrawiam

#78265 przez enron
Pt, 21 wrz 2012, 15:20
Gdybyś zachował w miarę kulturalną formę skargi to może przyznał bym Ci rację. Ale skoro jedziesz takimi tekstami to ban w pełni zasłużony. Zastanowiłem się - chcemy mieć go na serwerze bardziej niż obrażalską i niewychowaną primabalerinę z przerostem ego.
Ps.:Radzę Ci następny post pisać na odpowiednim poziomie.

#78272 przez -em-
Pt, 21 wrz 2012, 15:51
tak dla sprostowania to ie ja ci pisalem ostatni raz, a ban mial leciec i tak po skonczeniu rundy

#78274 przez przystan
Pt, 21 wrz 2012, 16:14
napissales enron ze ban sluszny bo zachwowalem sie niekulturalnie , ale to przeciez po calym incydencie wiec o chuj ci chodzi jebany pedale?;) to jasne ze bedziecie sie bronic jak 2 pedały bo reprezentujecie razem to gowniane forum i serwer gdzie skill jest równy low ** cóz moge powiedziec pozdrawiam normalnych ludzi takich jak Krak , niewiarygodny i kilku bym tam znalazl jeszcze a was ** bo jestescie jebanymi rozjebundami hehe czesc

-- Dodano 21 wrz 2012, o 16:09 --

kurwy jebane

dostane tu bana o ** i co ja zrobie ja ** ? dostane bana na ffa z gownianym poziomem niewiem chyba ide sie pociac albo nie pojde wyruchac wasze matki :)

-- Dodano 21 wrz 2012, o 16:14 --

enron napisał(a):Ps.:Radzę Ci następny post pisać na odpowiednim poziomie.

radzę ci nie obciagac tyle kutasów bo bardzo zle to o tobie moze swiadczyc

#78276 przez knv
Pt, 21 wrz 2012, 16:14
przystan napisał(a):napissales enron ze ban sluszny bo zachwowalem sie niekulturalnie , ale to przeciez po calym incydencie wiec o chuj ci chodzi jebany pedale?;) to jasne ze bedziecie sie bronic jak 2 pedały bo reprezentujecie razem to gowniane forum i serwer gdzie skill jest równy low ** cóz moge powiedziec pozdrawiam normalnych ludzi takich jak Krak , niewiarygodny i kilku bym tam znalazl jeszcze a was ** bo jestescie jebanymi rozjebundami hehe czesc

kurwy jebane

dostane tu bana o ** i co ja zrobie ja ** ? dostane bana na ffa z gownianym poziomem niewiem chyba ide sie pociac albo nie pojde wyruchac wasze matki :)

Miałem ciebie za poważnego typa ale po takich słowach to aż mi ciebie szkoda. Nie ważne po kogo stronie jest wina ale minimum kultury należy zachować a nie od razu po rodzicach wjeżdżać . Szkoda słow

#78277 przez przystan
Pt, 21 wrz 2012, 16:19
ciebei zapomnialem wymienic tez byles wporzadku ;)

ja i tak tu nie gram zawsze uwazalem ten serwer za gowno ... ale ludzi kilku polubilem ;)

wszystko byloby okej gdyby nie ten ban bo po pierwsze nikogo na serwerze nie obrazilem , nie zlamalem regulaminu a dostalem bana jestem osoba nerwowa i chociazby to byl ostatni serwer na swiecie napisalbym to samo . jebac was skorumpowane kurwy, na bydgoszczy tez zrobilem jazde taka bo skargi i odwolania od banow gowno dawaly bo jestescie pedalami

-- Dodano 21 wrz 2012, o 16:19 --

proste i jasne ;) dla człowieka zawsze mam szacunek nienawidze kurew i gardze frajerstwem papa

#78278 przez Amb(r)ozja
Pt, 21 wrz 2012, 16:27
Nie wiem po co ta cała Afera w roli głównej z tobą jeżeli dostałeś bana tylko na 30 min ? w tym czasie mogłeś zapalić sobie szluga strzelić drina wyluzować się i grać normalnie dalej :) nie kapuje...

#78279 przez PIETR@S
Pt, 21 wrz 2012, 16:29
mordo a co ci enron zrobil ? :O dobry kocur z ciebie . ale na szczęście "pożegnałeś się z klasą". honor i duma najważniejsze. a tak szczerze to brak słów na takich ludzi ? co ci dało nawyzywanie ich tutaj ? teraz wszsycy pewnei będą myśleli że koksu jestes :D

#78280 przez przystan
Pt, 21 wrz 2012, 16:43
Chodzi o zasady admin zrobił błąd i powinien zostać uakrany ale jego kolega pedałek enron musial mu dupke wylizać i oczywiscie moaj wina ;) Cóż moge powiedziec jesli jest ktos wobec mnie wporzadku ja odwdziecze sie tym samym jesli ktos potraktuje mnie tak jak potraktowal to jest dla mnie stracony i bede go cisnąć jak szmate ;) jakos inni potrafili sie dogadac ze mna , pozatym nie złamałem regulaminu wiec powinnien napisac "nie podpowiadamy adminom" i ok a ta ** mnie zbanowała wiec pocisk dostała ;) zbanujcie mnie juz bo niechce tu tracic czasu, a Ambrozja widac tez wmiare kumata/kumaty i normalna .. takie osoby nie pasuja w takiej chujowej serwerowni

-- Dodano 21 wrz 2012, o 16:35 --

enron pokazal ze nie potrafi obiektywnie osadzic ;) ale zaraz zaraz kim on jest zeby sądzić ? no własnie jego też uważałem za normalnego szybkie unbany dawal zawsze ale wystarczyl jeden post i chuj ;) jak ja lubie kiedy wszyscy sa przeciwko mnie ahhhhh kocham to ;)

-- Dodano 21 wrz 2012, o 16:41 --

PIETR@S napisał(a):a tak szczerze to brak słów na takich ludzi ?

mordo widze że masz problemy ze znakami interpunkcyjnymi.

"a tak szczerze to brak słow na takich ludzi" tak powinno byc placku

-- Dodano 21 wrz 2012, o 16:43 --

ambrozja ładna jestes mówił Ci to juz któryś z tych chamów :D?

#78282 przez abc1989
Pt, 21 wrz 2012, 16:47
knv napisał(a): Szkoda słow

Jasne, że szkoda słów. Czym wy się zajmujcie? Normalny człowiek tłumaczy całą sytuację i czeka na opinię, a nie rzuca mięsam na prawo i lewo. Kolejny sfrustrowany małolat. Co ma do tego duma i honor? Nie podoba ci sie serverownia, nie szanujesz ludzi, to po cholere spamujesz dziesiątego posta, że masz to w dupie i że gówniany poziom, ludzie kurwy, etc. Jebnij sobie meliske albo inne ziółka i wyluzuj.

-em- napisał(a):tak dla sprostowania to ie ja ci pisalem ostatni raz, a ban mial leciec i tak po skonczeniu rundy

Akurat jeśli chodzi o ciebie też niezły prowokator jesteś. Pamiętam taką sytuację na inferno, że potrafiłeś dać komuś bana, bo ci rzucił smoka a akurat jaśnie książę chciałeś zagrać z awp. Czy to jest normalne?

W tej konkretnej sytuacji przystan mogłby mieć rację, gdyby forma skargi była napisana z głową, ale po ostatnich postach widac, że niezbyt często jej używa. Admini czasami się mylą, ale mógłbyś dać szansę im wyjaśnić co było nie tak. Nie pamiętam sytuacji, żeby niesłusznie zbanowany gracz po wyjaśnieniu wszystkiego na spokojnie nie został odbanowany. ;)

#78285 przez przystan
Pt, 21 wrz 2012, 16:52
Wy chyba nie rozumiecie sytuacji ja pier dole ludzie
enron napisał(a):Gdybyś zachował w miarę kulturalną formę skargi to może przyznał bym Ci rację. Ale skoro jedziesz takimi tekstami to ban w pełni zasłużony

co ma kur wa moje zachowanie na forum do bana którego dostałem na serwerze gdzie nie złamałem regulaminu? chyba nie potrafisz logicznie myśleć. Od złego zachowania na forum sa warny.

Co do szacunku panie Abc tak jak powiedziałem szanuje ludzi którzy zachowują się wobec mnie wporzadku i tym samym sie odwdzieczam. Jestem osoba nerwową i jesli ktos tak leci w chuja na forum to sory ale no nie bede tutaj potulny jak baranek mówie co mysle. a co do tych pocisków na rodzine to już pisałem to dla beki i zeby poczytac komentarzy ze jestem dzieciakiem itp itd beka z was jest nie do opisania ;)

#78288 przez Amb(r)ozja
Pt, 21 wrz 2012, 17:09
przystan napisał(a):
ambrozja ładna jestes mówił Ci to juz któryś z tych chamów :D?

Ambrozja = Płeć Męska :D

a jeżeli chodzi o mój avatar to jest moja narzeczona ;)

#78289 przez przystan
Pt, 21 wrz 2012, 17:10
to fajna masz narzeczona wiem dlatego napoczatku napisalem /kumata/kumaty ;)

#78290 przez Amb(r)ozja
Pt, 21 wrz 2012, 17:12
przystan napisał(a):to fajna masz narzeczona wiem dlatego napoczatku napisalem /kumata/kumaty ;)
Dzieki ze tak twierdzisz xD

#78292 przez abc1989
Pt, 21 wrz 2012, 17:14
przystan napisał(a):Jestem osoba nerwową i jesli ktos tak leci w chuja na forum to sory ale no nie bede tutaj potulny jak baranek mówie co mysle. a co do tych pocisków na rodzine to już pisałem to dla beki i zeby poczytac komentarzy ze jestem dzieciakiem

Teraz to mi się śmiać chce. Co tu typie bredzisz? Też jestem nerwowy i też czasami wkurza mnie to jak ten czy tamten się zachowa. Pisząc skargę też czasem coś chlapnę, ale nie przekraczam pewnych granic. Nie dostałeś perma tylko 30 minut! Pociski na rodzine robione dla beki robią dzieci under 15 i chorzy psychicznie (wybierz grupę). Kilkadziesiąt razy z tobą gralem i naprawdę miałem wrażenie, że jesteś poważnym facetem, ale słoma z butów wylazła i nie mam wątpliwości. Na forum też obowiązuje cie kultura osobista, więc choćby za to powinienieś dostać swojego warna. Na poważniejszych serverach często jest tak, że 3 warny na forum to ban na forum. A ban na forum to ban na servery! 3 twoje poprzednie posty kwalifikują się na warna. Dalej nie czujesz, że cie poniosło? ;)