fb

Regulamin działu: SKARGI NA ADMINÓW, NIE SCREENSHOTY
Jeśli chcesz złożyć skargę na jakiegoś admina, zrób to tworząc tu temat.

Pamiętaj aby zamieścić informacje tj. czas, dowody(screenshooty, logi z konsoli), ew. link do bana (http://bany.reksio-cs.pl/). W amxbans znajdziesz nick admina który Cie zbanował!
#84758 przez tentyp
Pn, 18 mar 2013, 20:40

==== [NeoBans] ==== Jestes Zbanowany!
==== Zbanowany nick : J1MI PROWOKACJA CO PROWOKACJA
==== Zbanowane IP : 83.11.55.144
==== Admin : KACzus!
==== Powod Bana : ochlon
==== Wygasa : 03/18/2013 - 20 : 28 : 58 ( od 03/18/2013 - 19 : 28 : 58 )

KACzus! to najgorszy admin na serwerze a w dodatku jego wiedza na temat literatury sprowadza się do polecenia słownika ortograficznego do którego co widać po jego wpisach na czacie ma szlaban. Dostałem bana z przyczyn mi nieznanych. Dodam, że zostałem najpierw zaczepiony przez owego admina który zalecił mi zajrzeć w słownik ortograficzny wbrew mojej woli co stawia go w świetle nietolerancyjnego w stosunku do graczy z dysleksją. Chciałbym usłyszeć wyjaśnienia Pana A.K. oraz rozwinięcia myśli co ma do dyslektyków.
PS. dyslektycy = zwierzęta (kaczki)

#84760 przez Dv0rak
Pn, 18 mar 2013, 20:44
Witam! To jest niedorzeczne, że ten Admin zachowuję się w taki sposób. Jak gram i widzę jego popisywanie się kulturą i językiem polskim chce mi się płakać, z powodu istnienia takich "dorosłych" dzieci.. Niby Admin powinien zachowywać się KULTURALNIE, ŁADNIE zwracać się do graczy i pomagać Im gdy mają problemy, a Ten cham i prostak jeszcze banuję za NIC! Pewnie był słabszy niż o to Ten J1MI i chciał się pozbyć konkurencji, bo przecież trzeba ranking nabić!
Mam nadzieję, że się zajmiecie tym niegodziwcem. Dziękuje i Pozdrawiam. Ryszard Wodzirej.

#84761 przez tentyp
Pn, 18 mar 2013, 20:55
Wklejam jeszcze listę znanych osób którzy są lub byli DYSLEKTYKAMI
Może ona przemówi do rozsądku tego admina.

Albert Einstein
Isaac Newton
Leonardo da Vinci
Charles Darwin
Pablo Picasso
Henry Ford
Vincent van Gogh
Nelson Rockefeller
Winston Churchill
John F. Kennedy
Aleksander Bell
Hans Christian Andersen
Ernest Hemingway
Charles Dickens
Walt Disney
Steven Speilberg
Cher
Kurt Cobain
John Lennon
Mozart
Ludwig van Beethoven
Robbie Williams
Tom Cruise
Orlando B
Thomas Edison
Agatha Christie
Mark Twain
Lewis Caroll
Keanu Reeves
Kiera Knightley
Quentin Tarantino
Marilyn Monroe
Fred Astaire
Salma Hayek
Goldie Hawn
Robin Williams
Eddie Izzard
Danny Glover
George Washington
Whoopi Goldberg

i mogę ręczyć że ci ludzie osiągnęli o wiele więcej w życiu niż 'Kaczus' pomimo że byli DYSLEKTYKAMI
Ostatnio edytowano Pn, 18 mar 2013, 20:55 przez tentyp, łącznie edytowano 1 raz

#84762 przez makelele
Pn, 18 mar 2013, 20:55
Dv0rak napisał(a):Witam! To jest niedorzeczne, że ten Admin zachowuję się w taki sposób. Jak gram i widzę...

na jakim nicku grasz?

#84763 przez Dv0rak
Pn, 18 mar 2013, 20:58
makelele napisał(a):
Dv0rak napisał(a):Witam! To jest niedorzeczne, że ten Admin zachowuję się w taki sposób. Jak gram i widzę...

na jakim nicku grasz?

Włodzimierz Szaranowicz.

#84764 przez kaczus
Pn, 18 mar 2013, 21:07
sprawdz enron logi pisal cos ze kaczka zajebala mi banana nie pamietam przepraszam za wyrazenie ale tak bylo a co do ortografii to powiedzialem do Cb ze polecam Ci slownik jezyka polskiego sprawdz logi i zamknij dostales bana bo to bylo skierowane w moja strone bo od kilku rund cos tam sie plules do mnie

-- Dodano 18 mar 2013, o 20:07 --

i nie grasz na nicku wlodzimierz szaranowicz i za to tez mozesz dostac bana

#84765 przez tentyp
Pn, 18 mar 2013, 21:09
Przeklinanie nie jest zabronione. Proszę sprawdzić logi nie ma tam żadnego poważnego oskarżenia by mnie banować. Będąc adminem musisz panować nad emocjami tym bardziej że gdyby to było w realnym świecie i typ by Ci się jakiś nie podobał to byś mu podszedł i zajebał bombe ?? Nie sądzę

e; tu dodam że osoba która gra pod nickiem Włodzimierz Szaranowicz może mieć inne źródła z których by pisał na forum i dlatego ip może się nie zgadzać tak główkująć
#84767 przez makelele
Pn, 18 mar 2013, 21:10
Dv0rak napisał(a):Wklejam jeszcze listę znanych osób którzy są lub byli DYSLEKTYKAMI

Ty jestes dyslektykiem, tak? I co spotkales sie z tak ogromnym przejawem nietolerancji ze strony nadludzkiej roli jaka jest rola administratora? Ojej, wspolczuje. Ja bym nie poprzestal na forum cs. Zalozylbym jakies kolko, albo zorganizowal manifestacje po ulicach Warszawy, badz innego blizszego Ci wiekszego miasta i glosno to zbojkotowal. Admin powinien swiecic przykladem, powinien wspierac, poradzic, dac dobre slowo, a nie wypowiadac sie na temat dyslektykow, wsrod ktorych sa same znakomitosci. Na stos go, na stos!

#84769 przez tentyp
Pn, 18 mar 2013, 21:12
Proszę zauważyć że także jeden z adminów Maklele podziela moje zdanie i bardzo wyraźnie podkreśla że jest przeciw temu.

#84770 przez Dv0rak
Pn, 18 mar 2013, 21:12
makelele napisał(a):
Dv0rak napisał(a):Wklejam jeszcze listę znanych osób którzy są lub byli DYSLEKTYKAMI

Ty jestes dyslektykiem, tak? I co spotkales sie z tak ogromnym przejawem nietolerancji ze strony nadludzkiej roli jaka jest rola administratora? Ojej, wspolczuje. Ja bym nie poprzestal na forum cs. Zalozylbym jakies kolko, albo zorganizowal manifestacje po ulicach Warszawy, badz innego blizszego Ci wiekszego miasta i glosno to zbojkotowal. Admin powinien swiecic przykladem, powinien wspierac, poradzic, dac dobre slowo, a nie wypowiadac sie na temat dyslektykow, wsrod ktorych sa same znakomitosci. Na stos go, na stos!

KOLEGO!
Umiesz CTRL+V = GRATULACJE!
Ale NIESTETY to nie JA napisałem tego Posta! Jestem pełnoprawnym białym POLAKIEM i umiem język ojczysty!
Polecam literaturę POLSKĄ i odróżnianie rzeczy! Proponuje zacząć od kolorów!

#84771 przez kaczus
Pn, 18 mar 2013, 21:16
mysle ze skarga bez sensu koles sie podszywa pod wlodka i jeszcze oczernia mnie sprawdz logi i zobaczysz btw dostales na godzine wiec nie placz reason mogl byc SLOWA i bylo by Ci lepiej? bo pisales wulgaryzmy

-- Dodano 18 mar 2013, o 20:16 --

kolego pytalem wlodka czy to on zlozyl skarge mowi ze nie a nie pamietam dokladnie nicku na jakim grales ale sprawdzic w banach mozna ale szkoda mi czasu na rozpisywanie sie bez odbioru sprawdz Enron logi

#84773 przez tentyp
Pn, 18 mar 2013, 21:20
Wulgaryzmy nie są zabronione i są używane często przez adminów, a co do Dv0rak może i nie jest Włodzimierzem Szaranowiczem ale nie oznacza że nie może brać udziału w dyskusji. Zbanujmy jeszcze Włodzimierza Szaranowicza gdyż bezprawnie używa tego imienia i nazwiska a mam duże powody by myśleć że tak naprawdę nim nie jest.
Mimo że to ban na godzinę to jednak po upływie tego banu chciałbym kontynuować dyskusję gdyż za niewinność od owego admina też dostałem bana na dzień ! Proszę Kaczusiu zwracaj się także do mnie a nie do H@ gdyż to jest osobista sprawa także i podejrzewam że mnie za bardzo nie lubisz i te bany są chyba niesłuszne, co ?

#84774 przez kaczus
Pn, 18 mar 2013, 21:20
tentyp napisał(a):i mogę ręczyć że ci ludzie osiągnęli o wiele więcej w życiu niż 'Kaczus' pomimo że byli DYSLEKTYKAMI
a za to masz jeszcze godzinke bana

#84775 przez SztynX
Pn, 18 mar 2013, 21:21
Myślę, że to zwykły trolling, dwa konta z takim samym avkiem, taki sam "styl pisania". Zamknąć to czym prędzej, szkoda na to casu ;)

#84776 przez Dv0rak
Pn, 18 mar 2013, 21:23
kaczus napisał(a):
tentyp napisał(a):i mogę ręczyć że ci ludzie osiągnęli o wiele więcej w życiu niż 'Kaczus' pomimo że byli DYSLEKTYKAMI
a za to masz jeszcze godzinke bana

Jak on ma mieć bana, to ja polecam godzinkę słownika ortograficznego.

-- Dodano 18 mar 2013, o 20:23 --

SztynX napisał(a):Myślę, że to zwykły trolling, dwa konta z takim samym avkiem, taki sam "styl pisania". Zamknąć to czym prędzej, szkoda na to casu ;)

Ty jesteś kurrwa taki sam styl pisania.
Ty kurrwa detektywie pierdoolony nawet nie dojdziesz po IP frajerze kim jestem na serverze. Ale mam nadzieję, że dojdzie do Twojej szybkiej śmierci.