fb

Regulamin działu: SKARGI NA ADMINÓW, NIE SCREENSHOTY
Jeśli chcesz złożyć skargę na jakiegoś admina, zrób to tworząc tu temat.

Pamiętaj aby zamieścić informacje tj. czas, dowody(screenshooty, logi z konsoli), ew. link do bana (http://bany.reksio-cs.pl/). W amxbans znajdziesz nick admina który Cie zbanował!

#84777 przez tentyp
Pn, 18 mar 2013, 21:24

NIe jest to zwykły trolling gdyż dostałem bana, a Dv0rak to mój znajomy który gra na nicku Live.Love.V$TON a ja gram na V$TON.

Mogę kłócić się całą noc że tacy ludzie jak Picasso lub Albert Einstein osiągnęli znacznie więcej od typa który siedzi na dupie i gra w csa. To teraz wyjaśnij mi za co dostalem teraz godzinnego banu , co ? Oświeć mnie proszę jak dorównujesz inteligencją dla ludzi z mojej listy.

#84779 przez kaczus
Pn, 18 mar 2013, 21:32
troling jak nic a do Ciebie ban na 1 dzien zebys ochlonal , Enron zamknij

#84780 przez tentyp
Pn, 18 mar 2013, 21:45
Zamiast dresiku może odziej dystans. Nie znam powodu Twojego podejścia do mojej osoby ale jeśli uważasz że rozwiązałeś tą sprawę dając mi bana na dzień to jesteś w błędzie. To nie trolling, choć w pierwszych wypowiedziach moim sarkazm był górą. Pozdrawiam.

a i prosiłbym byś bezpośrednio odnosił się do mnie a nie za pomocą H@, pozycja admina wymaga byś zachował twarz i napisał co przeszkadza Ci w moim zachowaniu i takie rzeczy. Chyba tak powinno się rozwiązywać takie sprawy, czyż niee ?

Jak można ochłonąć po tym jak ktoś daje ci bezkarnie bana na 1 godzinę w dodatku nie ma żadnych powodów swego zachowania i przy dalszej dyskusji daje ci bana na 1 dzień i karze ci ochłonąć ???

#84781 przez makelele
Pn, 18 mar 2013, 21:54
tentyp napisał(a):a i prosiłbym byś bezpośrednio odnosił się do mnie a nie za pomocą H@, pozycja admina wymaga byś zachował twarz i napisał co przeszkadza Ci w moim zachowaniu i takie rzeczy. Chyba tak powinno się rozwiązywać takie sprawy, czyż niee ?

moze nie chce mu sie z toba gadac :D

#84782 przez tentyp
Pn, 18 mar 2013, 21:56
Więc powinien liczyć się z konsekwencjami przy dawaniu takich banów i pozycja admina obowiązuje go do tego.

#84784 przez SztynX
Pn, 18 mar 2013, 21:58
-- Dodano 18 mar 2013, o 20:23 --

SztynX napisał(a):Myślę, że to zwykły trolling, dwa konta z takim samym avkiem, taki sam "styl pisania". Zamknąć to czym prędzej, szkoda na to casu ;)

Ty jesteś kurrwa taki sam styl pisania.
Ty kurrwa detektywie pierdoolony nawet nie dojdziesz po IP frajerze kim jestem na serverze. Ale mam nadzieję, że dojdzie do Twojej szybkiej śmierci.

Huehueheu widzę, że wysoki poziom reprezentujesz. Co do frajerów to już cie twój koleszka sprzedał więc nie muszę dochodzić kim jesteś, więc się nie popisałeś. Teraz do swojego koleszki możesz mówić frajer ;) Panie Live.Love.V$TON

#84785 przez tentyp
Pn, 18 mar 2013, 22:05
Prosiłbym by się już nie odnosić do tej osoby, gdyż tylko zaśmiecamy ten temat a główny problem omijamy dalekim łukiem.

PS. Nikogo nie sprzedałem, gdyż większość zaczęło śledztwo kim ta osoba jest omijając główny wątek tego tematu.
Pozdrawiam "SPRZEDAWCZYK"

Nie oczekuj od zwykłego usera by reprezentował wysoki poziom gdy admin reprezentuje równie wysoki dając bana i unikając dalszej dyskusji na ten temat.

#84786 przez SztynX
Pn, 18 mar 2013, 22:05
Raczej admin reprezentuje wyższy poziom od twojego koleszki, bo to co napisał to wygląda na gimbazę i nic więcej

#84788 przez tentyp
Pn, 18 mar 2013, 22:09
Możliwe nie przeczę ale pamiętajmy że od Admina wymagamy o wiele wyższego poziomu niż od zwykłego usera, nieprawdaż ?

#84791 przez makelele
Pn, 18 mar 2013, 22:12
Jakiej dyskusji? Na temat dyslektykow? A moze ktos nie ma ochoty? Nie dziwie, ze ze wyrwales bana, skoro byles tak natarczywy. Kaczus wyjasnil Ci, ze bana wylapales za zaczepki od kilku rund. Skoncz juz te zenade i nie kaz komus na sile dyskutowac. Poskarzyles sie i czekaj na rozstrzygniecie, a nie klepiesz co post o tym, ze zostales olany i nikt nie chce z toba dyskutowac. Nie chce i nie musi, a Ty czekaj i nie placz.

#84792 przez knv
Pn, 18 mar 2013, 22:13
Ta dyskusja jest bez sensu, proponuję po prostu ignorowanie pajaca.
Ban z tego co widzę nie był za ortografię ale i tak dysleksja nie jest żadnym usprawiedliwieniem. Pisząc o tym że jesteś dyslektykiem sam siebie obrażasz.

#84795 przez tentyp
Pn, 18 mar 2013, 22:17
@KNV
Ty no nie wiem, czy Ty byś się nie zirytował gdyby ktoś ci wpierdolił bana za zaczepki których ci nie udowodnił i nie ma nic na swoje usprawiedliwienie.
@makalele
Nie udowodnił mi żadnych zaczepek, a raczej on mnie prowokował wystarczy sprawdzić logi.
Dyskusji nie musisz prowadzić Ty albo KNV ale Kaczuś musi i musi być świadomy konsekwencji takiego banu.

#84796 przez makelele
Pn, 18 mar 2013, 22:17
ok, wiec dosyc spamu i czekaj na rozstrzygniecie.

#84798 przez kaczus
Pn, 18 mar 2013, 22:30
admin ma zawsze racje ale ponosi tego konsekwencje , Ty tez powinienes sie zwracac z szacunkiem jezeli tego wymagasz . btw robisz z igly widly dostales bana na godzine reason mogl byc inny naduzywanie wylgaryzmow spamowanie na czacie , cos z kaczka co bylo w moja strone lecz starales sie zeby tak to nie wygladalo ... nie spamuj tak przeczytalem 3-4 zdania twoich postow ... udawaniesz trolling przez te spamowanie NAPISALEM ZEBY ENRON SPRAWDZIL LOGI sprawdzi i wtedy bedziemy rozmawiac dostales bana na godzine a nie na tydzien zeby taka awanture robic a moim zdaniem ban w 100% sluszny I NIE SPAMUJ JUZ! DAJ PRZECZYTAC TO ENRONOWI !! TO JEST BAN NA GODZINE A NIE PERM TROLU!

-- Dodano 18 mar 2013, o 21:24 --

a dysleksje tlumaczysz ze nie pisze "ą , ę"? bo nie mam ochoty wciskania alta co chwile :) i nie spamuj przynajmniej az Enron przczyta. i nie pisz takich tekstow w stylu cos tam z dresami bo nie jestem twoim kolega -.- a dresow nie nosze dla Twojej wiadomosci

#84801 przez tentyp
Pn, 18 mar 2013, 22:30
Teraz mówisz że jest ban na godzinę choć w nawiasie piszesz że przedłużasz mi bana do 5 dni. Ja źle czytam czy Ty adekwatnie piszesz ?
Spamowanie ? Jest plugin na serwersze przeciwko temu, a w dodatku gdy ktoś napisze 4 rzeczy pod rząd na czacie chyba oczy nie zabolą Cię od czytania.
Wulgaryzmów było mało wystarczy sprawdzić przeklnąłem raz

Naświetlę sprawę bo wymyślasz swoją historię.
W niektórych wyrazach pisałem "uf" zamiast "ów" specjalnie, a to Cię bardzo raziło i ugryźliwie mi zwróciłeś mi uwagę. Więc wyjaśniałem Ci co oznacza "prowokacja" że gdy ktoś piszę właśnie takie końcówki pisze to albo w formie prowokacji albo w formie żartobliwie. Na końcu napisałem że dałeś raz mi bana i też mam za to gulę po tym dostałem od Ciebie bana na godzinę.
Moja wersja nepewno zgadza się z logami. Jeśli uważasz że złamałem regulamin w wysokim stopniu wystarczy mnie upomnieć a nie banować.

Czekam na opinie na ten temat Enrona. Dzisiejszą dyskusję z Tobą i resztą kończę i życzę dobrej nocy.
Pozdrawiam