fb

Regulamin działu: SKARGI NA ADMINÓW, NIE SCREENSHOTY
Jeśli chcesz złożyć skargę na jakiegoś admina, zrób to tworząc tu temat.

Pamiętaj aby zamieścić informacje tj. czas, dowody(screenshooty, logi z konsoli), ew. link do bana (http://bany.reksio-cs.pl/). W amxbans znajdziesz nick admina który Cie zbanował!
#72909 przez petarda!
Wt, 29 maja 2012, 00:21

Witam,

chciałbym złożyć skargę na admina, który 28/05 między 23:30 a 00:10 29/05 był na serwie i strasznie spamował na say'u adminowskim, żeby gracze votowali mapę dust2. grana była wtedy mapa italy, co ewidentnie nie podobało się adminowi. zaczął spamować tak, ze przeszkadzało to w grze. nie zareagował na prośbę o zaprzestanie spamowania.

prosiłem, żeby się utożsamił, ale tego też nie zrobił (co prawda nie musiał, bo takiego obowiązku nie ma, ale tłumaczę tylko dlaczego nie mogę podać nicka admina na którego składam skargę)

wszystko można sprawdzić w logach serwa i demku na hltv. oczekuję przynajmniej ostrzeżenia dla admina i skruchy z jego strony.

pozdrawiam,
petarda!

#72910 przez pen9r
Wt, 29 maja 2012, 00:59
Spamował, bo większość ludu domagała się zmiany. Na poprzedniej mapie angerfist! wybierał mapę. Stwierdził, że nie było nic standardowego, więc wybrał pierwszą lepszą. Ale między innymi on, ewzp czy Kicha (czyli osoby które już jakiś czas grają na serverze) były za zmianę mapy na bardziej grywalną. Wiadomo, że około północy, w dzień powszedni, lepiej jest aby na serverze były mapy standardowe, przez co większa frekwencja zostanie dłużej utrzymana. Jak server opustoszeje, to graczy nie będzie już do rana. Głupi votemap zażyczył sobie 3/4 głosów żeby zmienić mapę: na początku było 18-19 osób, a trzeba było 14-15 votów. Na hura wszyscy rzucili się do pisania i licznik zatrzymał się na 12-13 votach, więc pisałem, żeby votowali. W czym niby w grze przeszkadzał spam? Pisałem kilka razy w rundzie, ale nie na tyle, żeby coś komuś przeszkadzało. Prośby o zaprzestanie nie widziałem, jedyne co pisałeś to teksty typu "nie zmieniajcie, spoko mapa". Nikogo nie zmuszałem, przecież to gracze sami wpisują komendy w konsoli, więc można wywnioskować, że i im szybko znudziła się italy. Mapa ta jest fajna i sympatyczna, ale w godzinach popołudniowych. Tyle ode mnie.

#72911 przez petarda!
Wt, 29 maja 2012, 01:08
sprawdź sobie logi serwa. kilkakrotnie pisałem, żebyś przestał spamować. adminowy say widzą wszyscy gracze niezależnie od tego czy "żyją" czy nie. zatem po co to samo zdanie powtarzać około 20 razy??

to właśnie jest spam i Ty to robiłeś. mi w grze to przeszkadzało. a jeśli nie widziałeś, że pisałem, że mi to przeszkadza, to znaczy, że bardziej byłeś zajęty spamowaniem, niż pilnowaniem, co się akurat na serwie dzieje.

podczas gry na italy było sporo graczy i nie wyglądało na to by serwer pustoszał, więc Twój argument o słabej grywalności tej mapy też upada.

moim zdaniem po prostu nie lubisz tej mapy i na siłę próbowałeś wymusić jej zmianę.

co to w ogóle znaczy by pisać "kto zagłosuje za mianą mapy ma slota za free" ? to jest przekupstwo. masz władze i wykorzystujesz ją wbrew woli zwykłych graczy. za to właśnie masz skargę i za to mam nadzieję HA da Ci upomnienie/warna, byś zaczął ogarniać jakie są Twoje obowiązki i czego nie powinieneś robić jako admin.

pozdrawiam,
petarda!

#72912 przez pen9r
Wt, 29 maja 2012, 01:41
Na adminowym nic nie pisałeś. Może naskrobałeś coś na sayu, a jak żyłem to mogłem nie widzieć, bo byłeś w przeciwnej drużynie. A na servie akurat nie działo się nic, w czym musiałbym reagować.
Było dużo graczy, bo każdy czekał na 2 voty na dust2. Przez ponad 5 minut brakowało tych głosów, więc każdy liczył, że jednak 2 osoby zaraz wpiszą.
petarda! napisał(a):podczas gry na italy było sporo graczy i nie wyglądało na to by serwer pustoszał, więc Twój argument o słabej grywalności tej mapy też upada.

Wierz mi, że niejednokrotnie server pustoszał na takich mapach. Choćby przykład z dzisiejszego wieczoru. Italy zostało przegłosowane na dust2, gdzie grał komplet. Po dust2 był aztec, na którym frekwencja spadła do blisko 10 osób, potem nuke na które weszło 17-18 osób. Obecnie leci inferno na którym znowu jest 17-18 osób. Wniosek? Aztec i tak jest bardziej grywalną mapą niż italy, a mimo to server pustoszał.
petarda! napisał(a):moim zdaniem po prostu nie lubisz tej mapy i na siłę próbowałeś wymusić jej zmianę.

Pisałem wyżej, jak wyglądała sytuacja ze zmianą mapy. Stali bywalcy także chcieli zmiany, więc wspólnie staraliśmy się zachęcić ludzi do zmiany. Na siłę nic nie wymuszałem, a Idąc Twoim tropem, to też mogę stwierdzić, że po prostu nie lubisz dust2...
petarda! napisał(a):co to w ogóle znaczy by pisać "kto zagłosuje za mianą mapy ma slota za free" ? to jest przekupstwo. masz władze i wykorzystujesz ją wbrew woli zwykłych graczy

Wiadomo, że nie mogę rozdawać slotów, bo nie mam takiej władzy. To był po prostu zwykły blef w formie żartu. Większość graczy doskonale o tym wiedziała i skumała o co chodzi. Świadczy chociażby o tym ich reakcja z dust2 (hltv po północy). Nie rozumiem ostatniego członu: "masz władze i wykorzystujesz ją wbrew woli zwykłych graczy". Co ja zrobiłem wbrew woli zwykłych graczy? Proponowałem, aby zagłosowali na mapę, ale nikogo nie zmusiłem. Przypominam, że to oni wpisują komendy... Co innego żebym miał flagę +j i korzystał z niej nagminnie. Ale, że admini na serverze jej nie posiadają, więc mojej skruchy tu nie uświadczysz.

#72934 przez enron
Wt, 29 maja 2012, 18:35
Przede wszystkim:
Kod: Zaznacz całyAdmin nie spamuje - admin w dobitny sposób wyraża swoje zdanie !
:)
A tak na serio jeżeli większość graczy chciała zmiany to w czym problem ?
Przecież parę napisów na biało, aż tak strasznie nie przeszkadza w grze - przynajmniej w moim przekonaniu.
Tak czy inaczej dzięki za zainteresowanie.