fb

Regulamin działu: SKARGI NA ADMINÓW, NIE SCREENSHOTY
Jeśli chcesz złożyć skargę na jakiegoś admina, zrób to tworząc tu temat.

Pamiętaj aby zamieścić informacje tj. czas, dowody(screenshooty, logi z konsoli), ew. link do bana (http://bany.reksio-cs.pl/). W amxbans znajdziesz nick admina który Cie zbanował!
#73732 przez xero
Wt, 19 cze 2012, 11:24

Zgłaszam skargę na admina panicz. Nie wiem dlaczego nazywa się adminem. Na serwerze grają haxy, ja + 2 innych siedzimy na spekcie, by nagrać podejrzanych. Wchodzi paNicz i pisze na ekranie "Specty do gry". Ja napisałem mu na u@, że grają podejrzani o haxy, by ich sprawdził - wyszedł z serwera. Po chwili wraca i połowa serwera do niech z informacją o haxach - ja również ponaglałem go aby poszedł na specta i zobaczył. Ale on nie umiał nic innego jak spamować "na biało" na ekranie. Po chwili dostałem bana na 5 minut.

[AMXBANS] ===============================================
[AMXBANS] Zostales zbanowany na tym serwerze
[AMXBANS] Bana mozesz wyjasnic na www.REKSIO-CS.pl
[AMXBANS] Przyczyna: 'Rozkazywac to mozesz koledze w lawce'
[AMXBANS] Czas: '5 minut'
[AMXBANS] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:2059356'
[AMXBANS] Twoje IP: '46.134.229.26'
[AMXBANS] =======================================

Jeśli tak zachowuje się admin, to ja nie wiem co on tutaj robi ??. On sobie gra a haxy biegają legalnie, paranoja. Zróbcie coś z tym słabo wyrośniętym osobnikiem bo psuje wam opinie.

#73735 przez paNicz
Wt, 19 cze 2012, 11:34
Dobra wiec zacznijmy od poczatku.
Wbilem sobie na serwa patrze a na spekcie grupka osob napisalem wiec "spekty do Gry"
Nastepnie na Admin Say dostalem wiadomosci o rzekomym czitowaniu jednego z graczy.
Tak wiec Natychmiast Amx_niewidka i obserwacja podejrzanego
Siedze sobie na tym skepcie nagle gracz "xero" z wielkimi pretensjami zaczyna mi rozkazywac. i mowi mi co mam robic podczas gdy doskonale o tym wiem. Jestem Adminem tak wiec nalezy mi sie szacunek, a takiego zachowania jak ROZKAZYWANIE nie bede tolerowal. bo ja nie gram prawie wcale siedze na tym skepcie i obserwuje podejrzane osoby.

PS: Ten podejrzany "gracz" wcale WH nie miał.
Pozdrawiam i na nastepny raz nie tym tonem do mnie.

#73739 przez xero
Wt, 19 cze 2012, 11:40
Człowieku. Czy ktoś Cie nie szanował? Prośby na u@, wziąłeś jako rozkaz?? Na jakim Ty świecie żyjesz?. Ja Ci nie pisałem tylko o tym, któremu ss zrobiłeś. Apropo tego delikwenta. Dziwisz sie, że czyste ss wyszły ?? Gdybyś nie pisał jak opętany ma ekranie, to by nie wiedział, że admin jest. Gdy miał staty 11:1 wszedłem na specta z 2 innymi graczami i od razu zrobiło się 11:7 - nagły odpływ skilla. Jak wróciłem do gry od razu miał 22:7, prosze Cie. Jeśli uważasz się za admina, to nie afiszuj się, że jesteś. W tym momencie nadużyłeś swojej władzy, wypisując białymi literami na ekranie oraz banując mnie z dziecinnym powodem. Popłakałeś się jak dziecko w przedszkolu. I nie wiem, kto tu do kogo jakim tonem ma się zwracać. Ile masz lat chłopcze ? Jeśli nie umiesz wykorzystać praw admina, to się za to nie zabieraj. Proste i logiczne. Gościu ewidentnie czitował zanim wszedłeś, no ale wielki admin musiał się zaafiszować że jest. Te ss są nic nie warte,tak jak i Ty. Sorry to jest moje zdanie. Uważam, że nie potrafisz być adminem.

Sam adminem byłem przez prawie 6,5 lat. Miałem swoją sieć serwerów przez 3 lata - cały czas na topie się utrzymywała. I Ty będziesz mi mówił, że zrobiłeś wszystko co się dało. No prosze Cię. Weź poczytaj jakie obowiązki ma admin.

#73740 przez paNicz
Wt, 19 cze 2012, 11:42
Dobra nie bede sie z toba tutaj klócil.

Slowa "Rusz ta ku*wa dupe na spekta" mowia same za siebie. a Dowcip polega na tym ze ja juz na tym spekcie bylem.

#73741 przez xero
Wt, 19 cze 2012, 11:46
paNicz napisał(a):Dobra nie bede sie z toba tutaj klócil.

Slowa "Rusz ta ku*wa dupe na spekta" mowia same za siebie. a Dowcip polega na tym ze ja juz na tym spekcie bylem.

A co Ty mnie oczerniasz?? Ja nie użWyłem słów "Rusz tą k*rwa dupe na spekta" - jestes jakiś zagubiony czy co ?? Nawet nie wiesz kto Ci taki tekst pisał ?? No to sam się pogrążasz w tym co robisz i mówisz. Nie wiesz już jak się bronić to albo wymyślasz sobie niestworzone rzeczy, albo nie wiesz kto Ci tak napisał. Head Admin, może sobie w logach serwera sprawdzić, że nic takiego nie pisałem. Jesteś żałosny.

-- Dodano 19 cze 2012, o 11:45 --

xero napisał(a):
paNicz napisał(a):Dobra nie bede sie z toba tutaj klócil.

A co Ty mnie oczerniasz?? Ja nie użyłem słów "Rusz tą k*rwa dupe na spekta" - jestes jakiś zagubiony czy co ?? Nawet nie wiesz kto Ci taki tekst pisał ?? No to sam się pogrążasz w tym co robisz i mówisz. Nie wiesz już jak się bronić to albo wymyślasz sobie niestworzone rzeczy, albo nie wiesz kto Ci tak napisał. Head Admin, może sobie w logach serwera sprawdzić, że nic takiego nie pisałem. Jesteś żałosny.

-- Dodano 19 cze 2012, o 11:46 --

Wybaczcie, że tak jakoś wyszedł mój post, ale zamiast edytuj niechcący kliknąłem cytuj. Bo miałem błąd w literówce w zdaniu. A teraz edytuj się nie da zrobić.

#73743 przez a tu
Wt, 19 cze 2012, 11:47
Nie mogłem już się powstrzymać. xero naprawdę, jeżeli chodzi o płacz, to ty jesteś tym graczem, który często, to robi. Gdy wszedłeś na specta miałem staty 11:1, a jak byłeś to nie zabiłem już nikogo, bo człowieku, większego kłamstwa nie czytałem. Pewnie wydaje ci się, że jak napiszesz takie historie wyssane z palca, bardzo koloryzowane, to admini Ci uwierzą, ponieważ oni nie grali na serwie. Niestety w żadnym wypadku, dlatego to piszę i bronię admina paNicza, bo się dobrze zachował. Skąd mogłem wiedzieć, który to jest admin, jak pisał na środku, ale jego nicku nie było widać? Przecież na speccie było kilka osób, a grałem przez cały czas możliwie jak najlepiej. Dopiero jak robiły mi się ss, to zobaczyłem jaki nick ma admin.
Nie musisz się chwalić, że n lat byłeś adminem i miałem n lat swoją sieć, jeżeli ta ci nie pasuje, to po co na niej grasz?
Teraz już jestem przekonany, dlaczego tak płaczesz, jak ktoś inny cię biję, w końcu n lat stażu, to już się jest totalnym rozpierdalatorem, którego nie da się zatrzymać i jeżeli ktoś lepiej gra, to już jest cziterem. Brawo, oby takich ludzi było mniej w świecie cs.

Jesszcze chciałem dodać, że xero bardzo lubi używać mocnych słów, grając na dd2, nie raz usłyszałem, że jestem taki i owaki...
Ostatnio edytowano Wt, 19 cze 2012, 11:51 przez a tu, łącznie edytowano 1 raz

#73744 przez paNicz
Wt, 19 cze 2012, 11:49
Dobra wez czlowieku ogarnij sie. bo naprawde niemam ochotytego dalej czytac . BAN byl jak najbardziej na miejscu bo ja sobie nie zycze aby gracz tak zwracal sie do mnie.
Tyle co mam do Powiedzenia w tym temacie.

PS: Enron Sprawdz prosze co napisal do mnie ten gracz jezeli taka opcja istnieje.

#73746 przez xero
Wt, 19 cze 2012, 11:56
Człowieku. Sam się ośmieszasz. Co z tego, że nie wiedziałeś jaki nick ma admin ?. Widziałeś, że jest admin - wyłączyłeś, proste. Każdy głupi by wiedział, że za chwile admin mu zrobi ss jak tylu graczy informuje o tym. Starasz się robić ze mnie idiotę? - pytam się co ?. Grałeś jak najlepiej potrafisz, do póki ktoś nie wszedł na specta by cie oglądać. Zresztą nie o tobie tu temat, bo na ciebie to żal czasu tracić. Co do panicza, to podtrzymuje to co napisałem, że nie nadaje się do roli administratora. Mi to naprawdę lata, co Administracja z tym zrobi...ja po prostu nie toleruję takiego typu dziecinnych pogrywań. Widzę, że 80 % populacji na FFA tutaj, to dzieci nie znające się na cs'ie. Tyle co Ci google powiedziało i Youtube pokazał to Twoje informacje o cs - prawda ?. Nie mam zamiaru tutaj nikogo obrażać, ani wjeżdżać na ambicję, ale jakiś porządek musi być. Tyle ode mnie. Administracja zrobi z tym co zechce. Ja nie mam zamiaru tutaj dłużej spamować i zniżać się do waszego poziomu by się wykłócać. Mam inne sprawy w domu do załatwienia niż kłótnia z gimnazjalnymi , no góra dziećmi po 17-18 lat- choć wątpie, że tyle macie.

paNicz, ja Ci mogę powiedzieć co napisałem. "Potrafisz pisać tylko na biało na ekranie? " "nic nie robisz z haxami, tylko spamujesz na biało" Coś w ten deseń na u@ Ci pisałem. Ale Ty nawet nie wiesz kto Ci nabluzgał i zwalasz na pierwszego lepszego.

PS : Widzę, że ogarnięty jesteś jeśli chodzi o tematyke serwerów, że nawet nie wiesz o "logach" serwera.

#73749 przez enron
Wt, 19 cze 2012, 12:14
Xero mówi prawdę, a Ty Panicz koloryzujesz.
Kod: Zaznacz całyL 06/19/2012 - 11:15:25: "xero<7509><STEAM_0:0:2059356><TERRORIST>" say "moze bys ruszyl dupe na specta?" (dead)

Nie obraził Cię w żadnym zdaniu, więc ban niesłuszny. EOS.