fb

Regulamin działu: SKARGI NA ADMINÓW, NIE SCREENSHOTY
Jeśli chcesz złożyć skargę na jakiegoś admina, zrób to tworząc tu temat.

Pamiętaj aby zamieścić informacje tj. czas, dowody(screenshooty, logi z konsoli), ew. link do bana (http://bany.reksio-cs.pl/). W amxbans znajdziesz nick admina który Cie zbanował!
#84593 przez BleSS`
N, 10 mar 2013, 20:33

Na jakiego admina jest skarga : Mr. Ambrozja
Czas zdarzenia : 10 Marzec 2013
Jakieś demo, screeny : Posiadam logo z konsoli bo nie wiem gdzie teraz mi sie te screeny zapisują po tej aktualizacji. "
[AMXBANS] ===============================================
[AMXBANS] Zostales zbanowany na tym serwerze
[AMXBANS] Bana mozesz wyjasnic na www.REKSIO-CS.pl
[AMXBANS] Przyczyna: 'ochlon'
[AMXBANS] Czas: '30 minut'
[AMXBANS] Twoj SteamID: 'STEAM_0:1:15347879'
[AMXBANS] Twoje IP: '85.28.154.240'
[AMXBANS] ==============================================="

Grałem sobie na serverze używałem mikrofonu po czym pan Ambrozja który chyba postradał rozumu napisał, żebym przestał używać mikrofonu inaczej da mi bana. Owszem przestałem używać mikrofonu lecz potem ten Pan zaczął wywyższać sie swoim stanowiskiem "Admina" którego wg. mnie mieć nie powinien i wkleił mi bana. Prowadziliśmy krótką dyskusje odnośnie jego roli wyraziłem swoje zdanie, że gdy ma admina to nie może sobie banować kogoś gdy tylko chce bez powodu, napisałem, że jego posada lata mi kolo dupy, admina moze miec, mi to wisi. Gdy napisałem, że nie obchodzi mnie to, że on ma admina wkleił mi bana na 30 minut z powodem "Ochloń". Nie rozumiem powodu " Ochłoń " ? Po czym ochłoń bo ja nie rozumiem choć próbuje. Nie użyłem żadnych epitetów tudzież wulgarnych słów, a on mi już daje bana 30 minutowego za to, że napisałem ze mnie to nie obchodzi, że on ma admina. No ludzie... Jakich Wy ludzi na takie stanowiska dobieracie co swoją range traktuja jako Przywilej, a nie obowiązek. Panu Ambrozji radziłbym wrócic sie do szkoły i dokształcić jeżeli chodzi o J.Polski. Prosiłbym o nie zamykanie tego wątku gdy czas bana mi juz minie tylko wyciągnięcie odpowiednich konsekwencji od tego Pana za wywyższanie sie swoją rangą. Gdybym go obraził czy użył chociaż jednego wulgarnego słowa to bym zrozumiał bana, lecz zachowywałem sie odpowiednio. Chciałbym zobaczyć wypowiedz admina Ambrozja na ten temat.

#84594 przez Amb(r)ozja
N, 10 mar 2013, 20:45
BleSS` napisał(a):, napisałem, że jego posada lata mi kolo dupy, admina moze miec, mi to wisi. Gdy napisałem, że nie obchodzi mnie to, że on ma admina wkleił mi bana na 30 minut z powodem "Ochloń"
Zlekceważyłeś moje polecenie a dokładnie było ich 2. Jeżeli nie rozumiesz co to znaczy byś nie uzywał mikrofonu ponieważ ci strasznie trzeszczy i zakłóca to podczas gry powinieneś się dostosować do tego co admin mówi dostałeś 2gie ostrzeżenie , znowu je olałeś oto dowodzik :
http://imageshack.us/photo/my-images/85 ... 0001n.jpg/ aha i jeszcze jedno nie jestem dla ciebie małolat gimbusku ;)

#84595 przez BleSS`
N, 10 mar 2013, 20:57
Po Twoim "poleceniu" abym nie uzywal mikrofonu to go nie używałem. Napisałem, żebyś kupił steama jak mnie zle slyszysz czy cos takiego racja napisalem, ale mikrofonu potem juz w ogole nie uzywalem więc za co ban?. 2-gie ostrzezenie? Hahaha! Gdzie? Człowieku wymiękam przy Twoich argumentach. Mikrofonu po tym co napisałeś już nie użyłem ani razu. Napisałem na czacie żebyś kupił steama, a nie powiedziałem tego przez mikrofon. Pisze mówiąc przez mikrofon? Nie pojmuje Twojego toku myślenia.

@ To co pisałem, że koło dupy mi to lata, że admina masz odnosiło sie do Twoich idiotycznych tekstów skierowanych w moją strone, chodzi mi m.in o wywyższanie sie. Napisalem, że kolo dupy mi to lata, że admina masz, ale mikrofonu nie używałem :) Tak więc to jest chyba Twój błąd, zastanów sie zanim cokolwiek zrobisz.

#84596 przez suche
N, 10 mar 2013, 21:12
Miał Ci dac bana z miejsca za powiedzenie do admina ze coś komus lata koło dupy. Nie było mnie przy tym ale pewnie na mikro darłes pape albo cos. Ja bym zamkął temat...

#84597 przez noeee
N, 10 mar 2013, 21:26
Spokojnie ambrozja ten typ tak ma :).
Zacznie pisać swoje "ę,ą" i będzie na Ciebie ;]

~ ADMIN MA ZAWSZE RACJE.

#84598 przez BleSS`
N, 10 mar 2013, 21:41
suche napisał(a):Miał Ci dac bana z miejsca za powiedzenie do admina ze coś komus lata koło dupy. Nie było mnie przy tym ale pewnie na mikro darłes pape albo cos. Ja bym zamkął temat...
Wolność Słowa To raz, a dwa to to nie jest nic obrazliwego.Nie było Cie, nie darłem "papy"
suche napisał(a):Spokojnie ambrozja ten typ tak ma :).
Zacznie pisać swoje "ę,ą" i będzie na Ciebie ;]
Jak masz pisać bez sensu to wez w ogóle nie pisz bo tylko posty nabijasz.
#84600 przez suche
N, 10 mar 2013, 22:19
Jeśli dla Ciebie latanie koło dupy nie jest obraźliwe to sorry, ale co tu pisac..

Po drugie coś Ci tam cytowanie nie wychodzi bo tego drugiego ja nie pisałem:)
#84601 przez BrokenNote
Pn, 11 mar 2013, 00:26
Suche - Z całym szacuneczkiem, ale od kiedy na reksiu obraza jest jakoś specjalna karalna?

Jakoś, kiedy mnie wyzywają od najgorszych, od "k" "s" "ch" i "C"...to wszystko jest ok i jakoś nie zauważyłem reakcji od sił wyszych, nawet często wtedy, kiedy zwracam adminów uwagę na takich pacjentów...
Więc bez takich, tutaj niestety obrażać nie można, ale tylko adminów - gracze pod tym względem są traktowani zupełnie inaczej.

Taki mały off top, przepraszam.

#84602 przez enron
Pn, 11 mar 2013, 00:56
Amb(r)ozja napisał(a):Zlekceważyłeś moje polecenie a dokładnie było ich 2.

Z rozmowy wynika mi, że się zastosował.
suche napisał(a):Miał Ci dac bana z miejsca za powiedzenie do admina ze coś komus lata koło dupy.

Z jakiego powodu ?
noeee napisał(a):~ ADMIN MA ZAWSZE RACJE.

Zgadza się, ale później odpowiada za to co robi.
suche napisał(a):Jeśli dla Ciebie latanie koło dupy nie jest obraźliwe to sorry

Kurcze blade i o cholewka też.
BrokenNote napisał(a):Suche - Z całym szacuneczkiem, ale od kiedy na reksiu obraza jest jakoś specjalna karalna?

Od zawsze. Szczególnie "wjazd na starych".
BrokenNote napisał(a):Jakoś, kiedy mnie wyzywają od najgorszych, od "k" "s" "ch" i "C"...to wszystko jest ok i jakoś nie zauważyłem reakcji od sił wyszych, nawet często wtedy, kiedy zwracam adminów uwagę na takich pacjentów...

Zgłoś do mnie kto nie zareagował - najlepiej z dowodami.
Wtedy wejdzie nadrzędna zasada do poprzedniej: H@ ma częściej niż zawsze rację.
Reasumując: Ban nie słuszny (chyba, ze macie inne dowody/poświadczenia adminów).
Proszę przeprosić publicznie Bless'a.
#84605 przez adk
Pn, 11 mar 2013, 02:36
enron szacun dla ciebie! naprawde mi zaimponowales stajac po stronie gracza.
admini czesto ostatnio zapominaja o swojej powinnosci.
jezeli admini nie szanuja zawodnikow nie moga liczyc na szacunek. szacunek rodzi szacunek- tak bylo zawsze. wywyzszanie tylko pogarsza sprawe i rodzi niepotrzebne konflikty.
amx nie jest po to by teroryzowac w imie pokoju, lecz po to by ciezką zmudną i niewdzieczną pracą wspomagac serwer. swoje humory trzeba schowac do kieszeni.(dlatego ja sie nei nadaje :D)

ps ambrozja:
to ze aktualizacja steam popsula komunikacje kolega ambrozja powinien wiedziec... jego uwagi na temat mic sa nie na miejscu.
to nie jest wina gracza ze ty nie zaktualizowales a on zaktualizowal (czy na odwrot).
w prosty sposob wciskajac klawisz esc->player list-> mozna zmutowac denerwujaca osobe i nie ma problemu... ty jako amx powinienes dobrze to wiedziec.

#84606 przez PanSkiller
Pn, 11 mar 2013, 11:10
adk napisał(a):ps ambrozja:
to ze aktualizacja steam popsula komunikacje kolega ambrozja powinien wiedziec... jego uwagi na temat mic sa nie na miejscu.
to nie jest wina gracza ze ty nie zaktualizowales a on zaktualizowal (czy na odwrot).
w prosty sposob wciskajac klawisz esc->player list-> mozna zmutowac denerwujaca osobe i nie ma problemu... ty jako amx powinienes dobrze to wiedziec.

POLAĆ MU!!!!!

#84617 przez Amb(r)ozja
Pn, 11 mar 2013, 22:12
enron napisał(a):Z rozmowy wynika mi, że się zastosował.
z rozmowy na sayu może i tak wynika bo sprawdzałeś logi ale w rzeczywistości nawalał dalej przez mikrofon zresztą było tak zawsze i jest jeżeli coś przeszkadza graczom (oraz mi ) w danej osobie daje się ostrzeżenie np. ogarnij lagi i potem leci chwilowy ban . Dostał bana na 30 min chodż chciałem dać mu na 5 min ale po prostu olał to co do niego pisałem admin ma sie dostosować do graczy tak jak i gracz do admina . Wniosek : Olał sprawe ? 30 min pękło również za te głupie odzywki na poziomie szkoły gimnazjalnej

#84629 przez makelele
Pn, 11 mar 2013, 23:32
Gowniana skarga, gowniany powod, gowniana sprawa. Kazda skarge nalezy rozpatrzyc. Owszem, ale nie kazda z rowna powaga, tylko dlatego, ze ktos sie rozpisal. Bless zweszyl swa 'racje' i koniecznie chce jej dowiesc na forum. Dla mnie ta skarga jest groteskowa, a kara niewymierna do sytuacji. Zreszta jaka kara? Sa jakies kary? Bo widywalem gorsze powody bez konsekwencji i bez przepraszam. Ok, zalozmy ze nie bylo powodu na bana na 30 min. i co z tego? Jesli ban niesluszny to nalezy go zniesc i tyle. A admin sam bedzie wiedzial, ze w przyszlosci powinien sie hamowac i tak to widze, a nie jakies kary. Nie jestem za samowola, ale jesli bedziecie rozdawac adminom kary(za tak smieszne skargi), to gracze wejda na glowe i bedziemy rozpatrywac niebawem skargi za kicki.
Bless, nie placz tyle na przyszlosc i zachowuj sie przyzwoicie. Wiem, ze jestes wyszczekany i butny, wiec ban typu "ochlon" - mozliwy.
Wpisalem sie w te basn o niewinnym graczu. Yo.
PS. Mam nadzieje, ze nikogo nie urazilem, ale jakby cos to przeprosze:P

#84632 przez enron
Wt, 12 mar 2013, 00:17
makelele napisał(a):Gowniana skarga, gowniany powod, gowniana sprawa. Kazda skarge nalezy rozpatrzyc. Owszem, ale nie kazda z rowna powaga, tylko dlatego, ze ktos sie rozpisal. Bless zweszyl swa 'racje' i koniecznie chce jej dowiesc na forum. Dla mnie ta skarga jest groteskowa, a kara niewymierna do sytuacji. Zreszta jaka kara? Sa jakies kary? Bo widywalem gorsze powody bez konsekwencji i bez przepraszam. Ok, zalozmy ze nie bylo powodu na bana na 30 min. i co z tego? Jesli ban niesluszny to nalezy go zniesc i tyle. A admin sam bedzie wiedzial, ze w przyszlosci powinien sie hamowac i tak to widze, a nie jakies kary. Nie jestem za samowola, ale jesli bedziecie rozdawac adminom kary(za tak smieszne skargi), to gracze wejda na glowe i bedziemy rozpatrywac niebawem skargi za kicki.
Bless, nie placz tyle na przyszlosc i zachowuj sie przyzwoicie. Wiem, ze jestes wyszczekany i butny, wiec ban typu "ochlon" - mozliwy.
Wpisalem sie w te basn o niewinnym graczu. Yo.
PS. Mam nadzieje, ze nikogo nie urazilem, ale jakby cos to przeprosze:P

Jak już kilka razy pisałem. Na serwerze admin ma zawsze rację, i każdy gracz ma się BEZWZGLĘDNIE dostosować.
Ale wynikają z tego konsekwencje w postaci odpowiedzialności za swoje akcje.
Będziemy (a przynajmniej ja) rozpatrywać każdą skargę popartą dowodami. Za kicki również.
Mówisz, że gracze wejdą na głowę ? A w jaki sposób ?
Kara niewspółmierna ? Ale jaka kara ? Przyznanie się do swojego niewielkiego błędu ?

#84635 przez makelele
Wt, 12 mar 2013, 00:50
Ja chce zwrocic uwage na jedna rzecz - zeby nie rozpatrywac w ogole takich skarg pod takim katem. Ban sluszny/niesluszny i tyle. Jak wejda na glowe? Wejda tu przeczytaja jedna skarge, kolejna i ujrza ze nad adminami stoi wielki kat i zacznie sie wyscig 'szczurow', pyskowki, odbijanie pileczki, kto ma racje, wysyp gownianych skarg, a po co to komu? Skup sie nad rozstrzygnieciem czy ban sluszny czy nie, a my bedziemy wyciagac wnioski z tychze opinii. Nie robmy szopek, nie jestesmy wychowankami, zeby dac sie wciagnac w taki model. I mi nie chodzi o samo slowo "przepraszam", tylko Twoje nakazanie jego wykonania. Co to ma byc, zebys Ty kazal adminowi przepraszac publicznie gracza? Psujesz tym reputacje i dobre imie admina, upokarzajac go jak niesfornego ucznia. Takim sposobem nikt powaznie nas nie bedzie traktowal. Poza tym Ambrozja nie czuje sie winny...