fb

Regulamin działu: SKARGI NA ADMINÓW, NIE SCREENSHOTY
Jeśli chcesz złożyć skargę na jakiegoś admina, zrób to tworząc tu temat.

Pamiętaj aby zamieścić informacje tj. czas, dowody(screenshooty, logi z konsoli), ew. link do bana (http://bany.reksio-cs.pl/). W amxbans znajdziesz nick admina który Cie zbanował!

#84637 przez enron
Wt, 12 mar 2013, 07:00

makelele napisał(a):Ja chce zwrocic uwage na jedna rzecz - zeby nie rozpatrywac w ogole takich skarg pod takim katem. Ban sluszny/niesluszny i tyle.

To może w ogóle nie rozpatrywać ? Skoro dana akcja administratora nie będzie miała żadnych potencjalnych konsekwencji to jaki jest w ogóle sens skargi na forum ?
makelele napisał(a):Jak wejda na glowe? Wejda tu przeczytaja jedna skarge, kolejna i ujrza ze nad adminami stoi wielki kat i zacznie sie wyscig 'szczurow', pyskowki, odbijanie pileczki, kto ma racje, wysyp gownianych skarg, a po co to komu?

Za składanie bezpodstawnych skarg będą również "nagrody".
makelele napisał(a):Skup sie nad rozstrzygnieciem czy ban sluszny czy nie, a my bedziemy wyciagac wnioski z tychze opinii.

Jak wyżej.
makelele napisał(a):Nie robmy szopek, nie jestesmy wychowankami, zeby dac sie wciagnac w taki model.

To nie jest model szkolny, tylko życiowy. Popełniasz błąd - ponosisz konsekwencje.
makelele napisał(a):I mi nie chodzi o samo slowo "przepraszam", tylko Twoje nakazanie jego wykonania. Co to ma byc, zebys Ty kazal adminowi przepraszac publicznie gracza? Psujesz tym reputacje i dobre imie admina, upokarzajac go jak niesfornego ucznia.

Psuję reputację ? Upokarzam ?
To jakie byłby by Twoje propozycje rozwiązywania takich sporów, skoro słowo przepraszam upokarza i psuje reputację ?
makelele napisał(a):Takim sposobem nikt powaznie nas nie bedzie traktowal.

Z powodu ?

Jeżeli chcesz jeszcze o tym porozmawiać zapraszam na priv.
#84639 przez adk
Wt, 12 mar 2013, 09:19
makalele ty wogole czytales to co piszesz?
spor jest o to czy chlopak zasluzyl na bana czy nie?! a nie o to czy admin moze znizyc sie do poziomu przeprosin...

chlopak udowodnil iz ban byl wrzucony chyba zbyt pochopnie i bardziej spowodowany zlym humorem, lub niewiedza amx anizeli konkretnym przewinieniem.

druga sprawa natomiast jest to ze na tym prostym przykladzie znowu wychodzi wasza pycha.
przyznanie sie do bledu i proste slowo "przepraszam" jest nie do przelkniecia, obniza twoja pozycje, uwlacza?
ty nie jestes stalin tylko zwykly lepek z dostepem do konsoli.
amx to nie przywilej to wolontariat na ktory sam sie pisales!

enron wg mnie bardzo dobrze robi! dajac admina w 100% wolna reke podtrzymywalby was w tym bezsensownym przekonaniu ze ten serwer jest dla was a nie wy dla serwera.

dodam ze wypowiadam sie dlatego, ze jestem zniesmaczony postawa ambrozji nie tylko na tym przykladzie...

#84650 przez BleSS`
Wt, 12 mar 2013, 18:34
PanSkiller napisał(a):z rozmowy na sayu może i tak wynika bo sprawdzałeś logi ale w rzeczywistości nawalał dalej przez mikrofon zresztą było tak zawsze i jest jeżeli coś przeszkadza graczom (oraz mi ) w danej osobie daje się ostrzeżenie np. ogarnij lagi i potem leci chwilowy ban . Dostał bana na 30 min chodż chciałem dać mu na 5 min ale po prostu olał to co do niego pisałem admin ma sie dostosować do graczy tak jak i gracz do admina . Wniosek : Olał sprawe ? 30 min pękło również za te głupie odzywki na poziomie szkoły gimnazjalnej

Obrazek

Nie stosował sie? Człowieku po cholere chwytasz sie brzytwy. Pierdzielisz smuty aż szkoda to czytać. Nie stosował sie? Haha żałosne te twoje kłamwsta nie powiem i tym wlasnie pokazałeś mi jakim adminem jesteś. Po Twoim poleceniu nie uzywaj mikrofonu zaprzestałem, pisałem tylko na czacie więc nie pisz głupio, że nadal używałem mikrofonu żeby sobie tylko dupe uratować i reputacje. Miałeś dać na 5min, a dałes na 30 ? to jeżeli wzrok Cie boli do okulisty sie zgłoś, jeżeli przez "przypadek" dałes mi 30min. Gracz ma sie stosować do poleceń admina, owszem zastosowałem sie do Twoich zaleceń. Odzywki na poziomie szkoły gimnazjalnej? Ty widzisz co Ty piszesz? Jakie oddzywki ? Takie, że nie interesuje mnie to, że ty masz admina czy go nie masz ? to, że napisałem "kolo fujary mi to lata, że masz admina" to jest obraza? Prosze Cie... Kazdy ma prawo wyrazic swoje zdanie, napisałem, że nie interesuje mnie to, że masz admina i to są już te Gimnazjalne oddzywki, Buhaha, smieszą mnie takie wypowiedzi szczerze powiem, rozbawiłeś mnie.
enron napisał(a): wysyp gownianych skarg

Skoro admini są tacy jacy są to i będą takie "gówniane" skargi. Jeżeli ktoś banuje kogos bo ma taki kaprys to sorry.
enron napisał(a):Co to ma byc, zebys Ty kazal adminowi przepraszac publicznie gracza? Psujesz tym reputacje i dobre imie admina, upokarzajac go jak niesfornego ucznia. Takim sposobem nikt powaznie nas nie bedzie traktowal. Poza tym Ambrozja nie czuje sie winny...
Jeżeli admin nie potrafi przyznać sie do swojego błędu i nadal "tlumaczy" sie pisząc głupoty to Enron dobrze napisal. Psuje reputacje i dobre imie admina ? To admin psuje sobie swoją własną "reputacje" swoim nieudolnym pilnowaniem serwera i tym, że wlepia bany jak mu sie podoba. Nikt poważnie nie będzie traktował adminów dopóki Oni nie bedą poważnie traktować graczy, to, że masz posade Admina to nie znaczy, że jesteś lepszy, a tak adminom sie własnie wydaje. To, że masz admina nie będe miał dla Ciebie wyjątkowego szacunku. Jeżeli nie będziecie traktować graczy sprawiedliwie to sie nie dziw, że takie skargi będą leciały. Ambrozja nie przyzna sie do swojego błędu ponieważ Boli go to, że straci na reputacji i bedą o nim myśleli jak o nieudolnym adminie. Moim zdaniem ten pan powinien jeszcze sie nauczyc co to znaczy szacunek do innej osoby. Wywyższanie sie rangą nic Ci nie da. Tak jak napisałem Ambrozja, nie pierdziel głupot, że nadal mówiłem przez mikrofon bo tak nie było. A po drugie nie wiesz, że Steama trzeba Zaktualizować? Słyszysz mnie tak ponieważ nadal nie ogarniasz, że weszła w życie Csa nowa aktualizacja.
enron napisał(a):to ze aktualizacja steam popsula komunikacje kolega ambrozja powinien wiedziec... jego uwagi na temat mic sa nie na miejscu.
to nie jest wina gracza ze ty nie zaktualizowales a on zaktualizowal (czy na odwrot).
w prosty sposob wciskajac klawisz esc->player list-> mozna zmutowac denerwujaca osobe i nie ma problemu... ty jako amx powinienes dobrze to wiedziec.
True story.

Tak samo jak z dzisiejszą akcją admin Kaczus czy jakis inny strzelal sie do mnie, że słyszy mnie jak robota i jeżeli nie przestane nadawać to wklei mi bana, a inni gracz słyszeli mnie dobrze. Ambrozja radze Ci sie ogarnąć w roli admina, każde Twoje przewinienie gdy będe widział, zgłosze na forum z tego powodu iż będe chciał udowodnić, że na tą posade Ci jeszcze daleko. Na role admina powinno sie wpuszczać osoby które miały już z tym doświadczenie i są bardziej ogarnięte od tzw. "Gimbusa". AMBROZJA - Zaktualizuj Steama.
#84657 przez suche
Wt, 12 mar 2013, 21:11
Wiem że mnie tam nie było, nie wiem jak wyglądała sytuacja, ale uważam ze przeciąganie tego tematu nie ma sensu. Robi się tylko napięta sytuacja.
Ban 30 min i wielkie haloooo, pisałes do Ambrozji że lata Ci to koło fujary że ma admina. Dla mnie latanie koło fujary jest obraźliwe i to bardzo. Za takie odzywki także powinien byc ban, bo jednak mieszanie z błotem nie tylko admina ale i też gracza jest nie na miejscu:(
A to że na forum opisujesz "pracę" ambozji jako niedoswiadczonego admina tez jest trochę nie na miejscu. Wszyscy którzy go znają na serverze i wiedzą jak postępuje raczej nie powiedzieli by złego słowa:))

Tak więc panowie, po strzale w łep i gramy dalej?

#84658 przez BleSS`
Wt, 12 mar 2013, 21:38
suche napisał(a):Ban 30 min i wielkie haloooo

Jakby Ciebie ktoś zbanował bo by miał taki kaprys też byś napisał skarge.
suche napisał(a):Dla mnie latanie koło fujary jest obraźliwe i to bardzo
Mylisz pojęcia. Nie On mi lata kolo fujary tylko jego posada, teraz pojmujesz?. Jeżeli to jest dla Ciebie obraza to nic tylko zamienić Cie za Tuska na stanowisku premiera.
suche napisał(a):Za takie odzywki także powinien byc ban, bo jednak mieszanie z błotem nie tylko admina ale i też gracza jest nie na miejscu:(
Mieszanie z błotem? - Aha...
suche napisał(a):A to że na forum opisujesz "pracę" ambozji jako niedoswiadczonego admina tez jest trochę nie na miejscu
Mam do tego prawo, a opisuje ponieważ mam powody. Nie ogarnia posady Admina, traktuje ją jako przywilej, a tak być nie powinno. Wlepia bana bo ma taki kaprys.
suche napisał(a):Wszyscy którzy go znają na serverze i wiedzą jak postępuje raczej nie powiedzieli by złego słowa:))
Nie mówią złego słowa ponieważ nie dostali bana za nic. Nie wypowiadaj sie za wszystkich.

Niektórzy i tak nie rozumieją o co chodzi. Dostałem bana na 30min to jest głupie pół godziny, ale gdybym tej skargi nie napisał on nadal postępowałby tak samo i wlepiał mi bany za nic. Dzisiaj bym dostał bana na pół godziny, jutro bym dostał bana na pół godziny i tak by sie to ciągneło, ale Wy i tak byście pisali, że to skarga o głupie pół godziny. Lubicie dostawać bany bo taki kaprys ma admin ? - Bo ja nie . Ambrozja i tak będzie upierał sie przy swoim, że nie stosowałem sie do jego poleceń. Chroni swoją reputacje. Popełnił błąd, ale nadal nie potrafi sie do niego przyznać tylko brnie kłamstwami do przodu. Zakończyłbym ten temat gdyby Ambrozja był skłonny przyznać sie do swojego błędu i przeprosić mnie za swoje zachowanie. Mam również nadzieje, że dostanie on upomnienie od Rangi wyższej i ogarnie sie ze swoimi "przywilejami" na serwerze, bo taką samowolką daleko nie zajdzie.

#84659 przez makelele
Wt, 12 mar 2013, 22:38
enron napisał(a):makalele ty wogole czytales to co piszesz?
spor jest o to czy chlopak zasluzyl na bana czy nie?! a nie o to czy admin moze znizyc sie do poziomu przeprosin...

Siedzisz i czytasz a taki glupi jestes od tego czytania, ze hej. Temat zwyczajnie sie rozwinal i zajalem swoje stanowisko w tej sprawie, opierajac sie niekoniecznie na slusznosci, badz nie tego bana. Ot, taki nieogar ze mnie, ze wymienilismy sie nadrzednymi pogladami, zamiast skupic sie na temacie.
adk napisał(a):druga sprawa natomiast jest to ze na tym prostym przykladzie znowu wychodzi wasza pycha.
przyznanie sie do bledu i proste slowo "przepraszam" jest nie do przelkniecia, obniza twoja pozycje, uwlacza?

Przeczytaj i na pewno zrozum, a potem daj znac, to Ci odpowiem na czym polega roznica: przeprosic kogos, bo ktos karze, a przeprosic samemu.
Ja nie mam z tym problemu, potrafie przeprosic i przyznac sie do bledu.
#84661 przez suche
Wt, 12 mar 2013, 22:44
Wiedzę temat będzie się ciągnał i kązdy będzie cytował każdego:(

#84664 przez PanSkiller
Śr, 13 mar 2013, 00:46
Bless jak cytujesz czyjes słowa to zobacz czy one sa tego autora!!!!!!
#18 to nie sa moje słowa!!!!!