fb

Regulamin działu: SKARGI NA ADMINÓW, NIE SCREENSHOTY
Jeśli chcesz złożyć skargę na jakiegoś admina, zrób to tworząc tu temat.

Pamiętaj aby zamieścić informacje tj. czas, dowody(screenshooty, logi z konsoli), ew. link do bana (http://bany.reksio-cs.pl/). W amxbans znajdziesz nick admina który Cie zbanował!
#1525 przez Ocebeczek
N, 4 paź 2009, 12:40

A więc poziom adminów na tym serwerze pozostawia naprawdę wiele do życzenia . Po pierwsze admini reprezentują bajeczne skille , po drugie jak lecą bany to osobom steamowym w pierwszej kolejności po kilka razy dla jednej osoby mimo iż wrzuca już po raz n-ty ss na forum, a haksujące non stimy grają bez problemów mimo iż prosi sie admina żeby sprawdził osobę cheatującą po czym on opuszcza serwer albo nie udaje ze nie widzi tego , ale wracając do skargi : jest minuta do końca rundy zajebisty admin pisze na głównym czacie żeby iśc do paczki bo to niby tepe jest , wygrywam rundę na 20 sekund do końca bo bylem z kolesiem 1 na 1 po czym zwróciłem uwagę po rundzie ze nie musi mi mówić o tym żeby iść do paczki za co wyłapałem bana na 1 godzinę powiedz ysaczku why? . A wcześniej gdy dostaje się kicka w środku rundy gdy jestem sam na 2 a potem trudno wyjaśnić za co to nie ma o czym tu mówić, to dotyczy się kosyla i znów trudno jest w to uwierzyć ale kick leci chyba za to ze zginął kilka razy pod rząd . Mam wrażenie że admini to 12-14 latkowie którzy mają problemy z psychiką , giną na początku rundy a potem jest płacz gdy jest ponad minuta do końca bo nie chce im się czekać . Ale z resztą chyba itak nie ma sensu tu pisać bo nic się nie zmienia mimow n liczby skarg ...
#1527 przez sQniQ
N, 4 paź 2009, 13:09
Przeciez kazdy o tym wie ze admini na servie sa jacy sa tewu juz chyba 3 razy wrzucal ss na forum noi nadal jest banowany haha to chyba o czyms swiadczy ze admini tutaj wogle sie nie sprwadzaja w swojej roli ,poniewaz koles ktory juz raz byl sprawdzany i wrzucal ss to ja sie spytam PO CO JEST TEN SYSTEM SS JESLI ,KOLES UDOWADNIA SWOJA NIEWINNOSC ALE NADAL JEST BANOWANY.To chyba widac czarno na bialym ,ze admin banuje kolesia ,ktory juz wczesniej byl sprawdzany kilkakrotnie ,kazdy kto ma zdrowy umysl moze wywnioskowac ,ze prawda mija sie z celem niestety.To jest moja opinia :)
#1530 przez sQniQ
N, 4 paź 2009, 13:32
No ja mysle i dlatego nasuwa sie pytanie po co system ss jesli jest pomijany przez innych adminow.Czy nie lepiej nagrac demko w ktorym widac czarno na bialym czy koles cos ma czy nie i wzorowac sie na faktach a nie na zdjechac z cs'a.No ale cos te posty sa zbedne bo to i tak nic nie zmieni ,wrecz przeciwnie pogorszy sytuacje.:sleepy:

Proponuje usuniecie kategori Skargi z forum bo po co mamy zasmiecac forum skargami ,ktore i tak nie sa brane pod uwage przez wujka ;d
#1532 przez Fallen
N, 4 paź 2009, 14:08
Dzi coś tam podchodzi mi tylko jedno z koncowka -wka , trzymaj buzke krotko Low skillowy graczu banujecie kolesia 3 razy a on nadal czysty. Widac brak ogarniecia z waszej strony bo nie wiecie jak wyglada WuHa
#1533 przez sQniQ
N, 4 paź 2009, 14:15
Nie pisze te posty ,zeby was krytykowac czy wytykac wam jakies pomylki lub bledy ,no ale jesli to sie powtarza kilkarotnie pobobna sytuacja to nie mozna byc obojetnym w tej sprawie.Kazdy wie ,ze do bledu jest ciezko sie przyznac ale czasem trzeba niestety moze to pomoc tobie i innym rowniez.

Dzia cos tam tylko na tyle cie stac?:)
#1539 przez UZBECcO88
N, 4 paź 2009, 15:34
I tak ostatnio wszystko pobił ban dla mnie na 1h za "autokampe", mimo żadnych upomnień i mimo tego że można nią grać :(
#1547 przez ysy
N, 4 paź 2009, 17:17
Załóżcie nową skargę a nie piszecie w temacie skargę Kosyl i Ysy. Mi nigdy się nie zdarzyło zbanować gościa za podejrzenie o haxy który wstawiał wcześniej ss a za autokampę też (hahaha kto to wymyślił, ban za autokampę). Ocebeczek, dostałeś kicka = ostrzeżenie bo najpierw połowę rudny stałeś na respie a potem wleczyłeś się do tej paki. Wróciłeś, znów to samo robiłeś, pisałem na środku paka, radar. Skończyła się runda, zacząłeś się pluć do mnie że wiesz co to radar i mówiłeś żebym przymknął się i spierdalał.
#1550 przez Ocebeczek
N, 4 paź 2009, 18:03
ysy napisał(a):Ocebeczek, dostałeś kicka = ostrzeżenie bo najpierw połowę rudny stałeś na respie pisałem na środku paka, radar.

Jeżeli elektryka na środku de_train to resp to pozdrawiam , chyba że chodzi ci o respa ct tylko że grałem w terro :D
ysy napisał(a):
Skończyła się runda, zacząłeś się pluć do mnie że wiesz co to radar i mówiłeś żebym przymknął się i spierdalał.

Niech ten caly wujek sprawdzi logi z serwera i zobaczy czy bylo cos w stylu spierdalaj ... n.c popracuj nad psychiką chłopiec
#1551 przez ysy
N, 4 paź 2009, 18:08
Chodzi mi o respa TT. Psychikę to Ci zjechał ten łańcuch na karku przez całe życie.
#1553 przez Ocebeczek
N, 4 paź 2009, 18:20
ysy napisał(a): Psychikę to Ci zjechał ten łańcuch na karku przez całe życie.

Na necie to znalazłes ? Naprawdę mocne słowa , pojedź jeszcze po rodzicach :)
btw. tak myślę ze jak znajdziesz jeszcze jakieś ciekawe teksty twoja reputacja i poziom wzrośnie wśród twoich e-ziomali.
#1554 przez maszta
N, 4 paź 2009, 18:33
nie znalazl na necie sam mu to powiedzialem ;d po rodzicach nie jezdzi :d bo tak go wychowalem :D haha Ysy synkuuu
#1565 przez ysy
N, 4 paź 2009, 19:28
Nie, nie znalazłem na necie bo potrafię dobrać słowa, które potem i tak niby że z neta/bluzgatora itp itd. Nigdy nie wrzucam na rodziców bo mam coś do Ciebie, nie do nich (chyba że będę chciał być Tobą to wtedy tak). Tak wzrosła +100 do skilla, znajomych NK, reputacji, respektu +1000. Hura wbiłem 10 lvl. Maszta nie pierdol tu ;]