fb

Regulamin działu: SKARGI NA ADMINÓW, NIE SCREENSHOTY
Jeśli chcesz złożyć skargę na jakiegoś admina, zrób to tworząc tu temat.

Pamiętaj aby zamieścić informacje tj. czas, dowody(screenshooty, logi z konsoli), ew. link do bana (http://bany.reksio-cs.pl/). W amxbans znajdziesz nick admina który Cie zbanował!
#33103 przez czary_mary
Śr, 15 gru 2010, 12:15

no teraz to juz qwa wymiekam:

jakis chlop "oddaj las" czy cos w tym stylu zajebal admina em na respie, ten napisal na glownym spawn kill = bann, tamten odpisal powiedz to swojemu koledze i dostalem bana na 4 h
CZY TO JEST ** NORMALNE?
em ty qwa myslisz czy dzialasz jak leming ?

zaraz ziela przyleci i napisze ze skarg za duzo pisze

no ciekawe 2 dni temu bann 10h za napisanie do admina zeby sie zesleyowal bo do bomby nie poszedl, a poprzednie 10 rund ludzi sleyowal na lewo i prawo, a dzisiaj takie kwiatki
#33105 przez -em-
Śr, 15 gru 2010, 12:56
hahahaha
typie po 1 nie placz
po 2 jak juz piszesz skarge pisz to zetelnie bo moja wersja troszke rozni sie od twojej
a mianowicie owszem typ zabil mnie z respa kidy nawet broni nie zdazylem podniesc a na napisalem mu na glownym ze strzelanie z respa=ban i nie przekrecaj moich slow bo to tez wkurwia a po 3 i najwazniejsze 2 akcje potem stales obok mnie i i rowniez jeszcze do broni nie dobieglem a ty juz w typa strzelales co slyszalem bo bylem obok
a po 4 ;p za twoj tekst po banie dla ciebie co brzmialo "pojebalo cie" wyznaczam ci osobiscie przedluzenie bana o tydzien
dziekuje tyle ode mnie
#33107 przez -em-
Śr, 15 gru 2010, 13:02
nie za resp a za zabijanie od razu po respie, wiadaomo kto wygra runde zostaej z bronia a przeciwnik musi do niej dobiec i ja podniesc ale chyba tego ci tlumaczyc nie musze enron, ehh
#33109 przez enron
Śr, 15 gru 2010, 13:13
A co to znaczy od razu? Ile czasu się czeka ? Do momentu podniesienie broni ? Czy do chwili schowanie się za skrzynkę ? A jak nie zdąży się schować, albo zabraknie broni na mapie ? Co wtedy ? Ma immunitet ?
#33110 przez ulan_32
Śr, 15 gru 2010, 13:27
nie ma takich ustawień w cfg, więc nikt tego nie przestrzega, dlatego bana nie powinno być .
i od kiedy za nie wypełnianie celów mapy daje się bany na 10h
ja za nie wypełniane celów mapy dawał na 5 min! i to było za dużo, bo admina mi sru zabrał!
popatrzcie na reszte jego banów, czuje się jakby był panem a reszta to mu do pięt nie dorasta!!![hr]
pierwsza strona listy banów em'a
"ostrzegalem, nie strzelaj z respa" 240 min- ja bym dał kika albo 5min, nic dziwnego , ze tak mało graczy gra!
"nie strzelaj z respa" -znowu 6 h i to za co!
"idz z kolega pograj w tibie leoiej tamc zekac nie trzeba ,] "-już wklejałem- 6h
"ogarnij micro" -6h- wystarczy dac kika , bedzie wiedział za co
"regulamin"-za co?czyli za wszystko
#33112 przez -em-
Śr, 15 gru 2010, 13:43
ehhh ulan ulan piszesz jakbys zostal skrzywdzony zlym dotykiem ;]
nie uzalaj sie nad soba i nie nie oceniaj mnie jezeli mnie nie znasz pzdr
a na bana zasluzyl i dostal na 4h a nie na 10 jakbys nie zauwazyl a co ci nie pasuje w reszcie oich banow co? sa lepsze i twoje i przynajmniej uargumentowane nie to co twoje xd
#33113 przez enron
Śr, 15 gru 2010, 14:13
Jak już gdzieś pisałem. Zbanować wszystkich - pokaż jaki e-twardziel z Ciebie.
#33114 przez ziela
Śr, 15 gru 2010, 14:19
Nie kłam ku.. ja ludzi poprzednie 10 rund slapowałem? Nie poszedłem do paki bo robiłem ss kolesiowi i nie wymyslaj o jakims slay prez 10 rund właśnie zarabiasz na nastepnego bana.
Akurat o ile wcześniej uprzedził to ban za strzelanie z respa na tej mapie jest normalny.Na większości serwerów admini na tej mapie dają bany nie wyobrażam sobie gry na tej mapie gdyby każdy napierdalał z respa
#33115 przez -em-
Śr, 15 gru 2010, 14:25
czary mary, wczesniej nie mialem zdania co do twoich skarg i nie potrafilem ocenic ich wiarygodnosci ale teraz to sie zieli nei dziwie, wiedze ze lubisz wzbogacac swoje skargi o ciekawe watki i zdarzenia ktore nie mialy miejsca xd
a do enrona i ulana to powiem wam ze ode mnie bany sa normalne gdyz w przypadku krotszych ludzie nie wyciagaja wnioskow i przychodza za 5 min potem znowu za 5 i tak do usranej dobranocki az spac trzeba bedzie isc ale ja przynajmniej w przeciwienstwie do was potrafie rozpoznac cheaterow, gdzie wystarczy popatrzec na tematy screenow i skarg, wiec pytam sie czy lepiej banowac dobrych graczy ktorzy widza jaki jest poziom adminowania, dostaja bany za cheaty ktorych nie maja i w efekcie szukaja se lepszego serwera niz jakies dzieci ktorym zal innych dzieci i musza o tym sapac przez micro, jak w przypadku mojego bana z uzasadnieniem z tibia o ktorym wspomnial ulan
wybor chyba jest latwy, chyba ze zalezy wam na takiej masowie ze grac kazdy bedzie mogl aby umial wlaczyc csa i podlaczyc sie pod reksia
pzdr[/align][hr]
a i enron masz jakis kompleks z tym twardzielem? nie wiem ludzie cie nie szanuja, nie zwracaja na ciebie uwagi? to zacznij sie zachowywac tak zeby mieli za co cie zauwazac
a tak przy okazji to prosze o zniesienie immunitetu dla ulana bo ma jako jeden z bardzo nielicznych adminow, w sumie nie wiec za co, ale ile to razy zostawall sam na respie w czasie rundy i trzeba bylo czekac do konca bo typ nie umial znalezc paki i nie wiedzial gdzie jest resp, a nawet nie raczy wyjsc na specta jesli juz korzysta z tego immunitetu i musi gdzies odejs od kompa na parenascie minut [hr]
kurde ciagle zapominam o czyms dopisac xd
wiec dobrym pomyslem byloby moim zdaniem zmmiane serwera na only steam przynajmniej na okres probny, gdyz problem banow po czesci sam by sie rozwiazal a po 2 nie wiem kto z was gral na serwerze hasjamy tp ale musze im przyznac ze sa ogarnieci ale moim zdaniem jednym z glownych tego powodow sa ludzie ktorzy graja na tym serwie, po prostu zeby grac treba ogarniac i tyle
#33117 przez czary_mary
Śr, 15 gru 2010, 14:56
gowno mnie to obchodzi dostalem bana z dupy i prosilbym o jakas opinie ludzi ktorzy to przewodza, od kiedy to dostaje sie bana za strzelanie do goscia po rozpoczeciu mapy? po pierwsze go nie trafilem po drugie timeout jest zero i trzeba sie obrocic, wiec ZA CO QWA JEST TEN BANN? Bo sobie wielki EM wymyslil?

ziela twoj bann to inny temat nie chche go tutaj opisywac bo sie robi syf, ejst na to drugi temat idz sie tam popisz akurat tam zrobilem screnny

zchiz a po co screeny ? zobacz sobie liste banow i powod

wogole ja **, niech ktos sobie zagra ta mape teraz zanim sie obracam goscio juz spokojnie ma bron w rece ( zakladajac ze idzie a nie chill outuje na respie ) i jest za skrzynka lub odpowiada ogniem[hr]
ciekawe co wymyslasz na tym drugim aimie niby tez dajesz bany jak do siebie tam strzelaja z respa w ludzi na dachach lub skanuja od razu przez skrzynei po wygranej mapie ? wez sie czlowieku ogarnij
#33119 przez -em-
Śr, 15 gru 2010, 15:12
nie mam co wymyslac
po prostu taka zasada byla jak freez byl 5sek ale nawet jak jest 0 to jak masz chujowy res to nie zdazysz dobiec do broni bo chyba obrocic myszka jest troche szybciej nie a graczom 1 czy 2 sek nie zbawi po resie nie strzelac i wiadomo jaki jest powod takiego strzelania po resie od razu, jest to po prostu nieuczciwe wobec innych graczy
#33120 przez czary_mary
Śr, 15 gru 2010, 15:18
jaki powod w regulaminie twojego zajebistego bana? i wlasnie dlatego zostal tam dany timeout zero zebys sobie nie mogl z dupy banow wymyslac
i jak Ulan napisal:

pierwsza strona listy banów em'a
"ostrzegalem, nie strzelaj z respa" 240 min- ja bym dał kika albo 5min, nic dziwnego , ze tak mało graczy gra!
"nie strzelaj z respa" -znowu 6 h i to za co!
"idz z kolega pograj w tibie leoiej tamc zekac nie trzeba ,] "-już wklejałem- 6h
"ogarnij micro" -6h- wystarczy dac kika , bedzie wiedział za co
"regulamin"-za co?czyli za wszystko

czlowieku co z Ciebie za admin, niech ktos to ogarnie i jakies wnioski wyciagnie
#33121 przez -em-
Śr, 15 gru 2010, 15:25
i jak ci wyzej napisalem jest to dalej nieuczciwe w niektorych przypadkach ktore jendka w miare czesto sie powtarzaja, a na twoje oskarzenia to jest kolejny post za ulanem z tymi samymi oskarzeniami