fb

Regulamin działu: SKARGI NA ADMINÓW, NIE SCREENSHOTY
Jeśli chcesz złożyć skargę na jakiegoś admina, zrób to tworząc tu temat.

Pamiętaj aby zamieścić informacje tj. czas, dowody(screenshooty, logi z konsoli), ew. link do bana (http://bany.reksio-cs.pl/). W amxbans znajdziesz nick admina który Cie zbanował!
#80627 przez BleSS`
Pt, 9 lis 2012, 18:24

Na jakiego admina jest skarga : Admin o nicku : Noe
Mój nick : BurN`
Czas zdarzenia : 9 listopad 2012, około godziny 17:00
Jakieś demo, screeny : Nie posiadam, możecie sobie spojrzeć w logi i sprawdzic czas i powód mojego bana.

Witam. Chciałbym wnieść skarge na admina o nicku "Noe" z tego względu iż ten pan najwidoczniej nie uzyskał jeszcze dosyć doświadczenia aby mógł adminować. Otóż chodzi mi między innymi o jedną akcje którą wam opisze. Na serverze grał gracz o nazwie "Gotten" który krzyczał do mikrofonu etc. następnie ten gracz zaczął obrażać innych graczy od różnych słów np ty ch* i tym podobne, po czym zwróciłem mu uwage, aby nie obrażał ludzi gdyż mu nic nie zawinili, nie obrazili go ani w żaden sposób nie prowokowali do takich słów. Ciąg dalszy był taki, że gracz "Gotten" zaczął mnie obrażać przez mikrofon i sie wydzierać w obecnosci admina "Noe" który był właśnie z nami w CT i wszystko słyszał. Następnie po tych obrazliwych słowach ze strony gracza o nazwie "Gotten" w moją strone, również zwróciłem mu uwage, dlaczego mnie obraża skoro ja go nawet nie obrazilem, on zaczął dalej pyskować obrażać i się wydzierać na całego. Gracz "Gotten" ciągle mówił do mikrofonu w moją strone na co ja juz nie zwracalem uwagi lecz po jakims czasie odpowiedzialem mu na sayu, że lepiej aby szedł szykować sie do testów gimnazjalnych niż tak pyskować w internecie. Następnie pan admin "Noe" napisał, że dostaniemy urlop (bana). Chciałem sie na serwerze do tego odwołać lecz dostałem bana i wyrzuciło mnie z serwera. Z jakiego powodu admin "Noe" mnie zbanował na 30min z powodem "Odpocznij" ? Skoro ja niczemu nie zawiniłem, nie obraziłem innej osoby ani nic z tych rzeczy. Prosiłbym o to, abyscie nie zamykali tego tematu z powodu tego, że ban "minął". Chciałbym zobaczyć wypowiedz admina "Noe". Pozdrawiam.

#80631 przez Amb(r)ozja
Pt, 9 lis 2012, 18:53
Noeee prosimy o wypowiedż twojej wersji...

#80632 przez *Pompa*
Pt, 9 lis 2012, 18:54
No własnie ja słyszałem tą rozmowę, ty niczemu nie zawiniłeś.

#80633 przez Bakurano
Pt, 9 lis 2012, 18:57
W czasie gry powinno być tylko info,po 2 gracz Gotten naprawdę nadużywa mikrofonu ostrzegałem go dzisiaj kilka krotnie a on sobie to zlał moim zdaniem gracz Gotten nadużywa mikrofonu wyzywając i to nie jednokrotnie,i jak dla mnie gdy jeszcze raz się to powtórzy powinien zakończyć grę na tym serwerze

#80634 przez Amb(r)ozja
Pt, 9 lis 2012, 18:57
Bakurano napisał(a):W czasie gry powinno być tylko info,po 2 gracz Gotten naprawdę nadużywa mikrofonu ostrzegałem go dzisiaj kilka krotnie a on sobie to zlał moim zdaniem gracz Gotten nadużywa mikrofonu i to nie jednokrotnie.
no ok a czemu gracz Burn` dostał bana ? jakie są temu powody ?

#80635 przez Bakurano
Pt, 9 lis 2012, 18:59
gracz Burn nie wiem nigdy do blessa nic nie miałem,chodziło mi tylko o tego gottena

#80636 przez *Pompa*
Pt, 9 lis 2012, 18:59
Bakurano napisał(a):W czasie gry powinno być tylko info,po 2 gracz Gotten naprawdę nadużywa mikrofonu ostrzegałem go dzisiaj kilka krotnie a on sobie to zlał moim zdaniem gracz Gotten nadużywa mikrofonu i to nie jednokrotnie.

Masz rację tylko info powinno być bo np jak się skradam i ktos zacznie mowic przez mikro to pozniej nie slysze czy ktoś idzie, jak ciągle ktos rozmawia.

#80637 przez Bakurano
Pt, 9 lis 2012, 19:02
*Pompa* napisał(a):

Masz rację tylko info powinno być bo np jak się skradam i ktos zacznie mowic przez mikro to pozniej nie slysze czy ktoś idzie, jak ciągle ktos rozmawia.

tak właśnie o to tutaj chodzi mnie też takie typy denerwują wtedy nic gry nie słysze i słysze tylko jakiegoś kiepa jak opowiada jak to pisał test w gimnazjum -_-

#80638 przez BleSS`
Pt, 9 lis 2012, 19:30
Admin "Noe" mógłby łaskawie ruszyć te swoje 4 litery i zajrzeć we własną skarge, a nie siedziec ciągle na serverze. Wszedłem na serwer, grał owszem lecz poinformowalem go aby zajrzał na forum i sie wypowiedział. Widze, że jest tutaj wsród niektórych adminów totalna anarchia (samowolka), admin robi co chce po czym nie ponosi konsekwencji swoich czynów tudzież nie obchodzi go to, że ktoś czeka na unbana po jego niesprawiedliwym banie. Pan "Noe" ma zamiar w końcu sie wypowiedzieć ? Czy może w końcu wejdzie i wydaje mi sie, że napisze "Moja wina, dostał bana niesłusznie, mój błąd" i po sprawie jak na niektórych sieciach. Widze, że gdy wróciłem znowu do gry w Csa po roku przerwy i na Csowe fora, nic sie od tamtej pory nie zmieniło, nadal gnój i zwykła samowolka. Przypominam, funkcje admina powinno sie traktować jako Obowiązek, a nie "Przywilej", Dałem bana więc powinienem sprawdzić chwile po nadaniu go czy gracz nie ma żadnych zażaleń i wyjaśnić, a nie siedziec i grać, a forum i ludzi którzy dostali bany mieć w głeboko w poważaniu.

@Edit.

Z tego względu iż czas mojego bana dobiegł końca, prosiłbym bardzo o nie zamykanie tematu do czasu wyjaśnienia sprawy i postępowania admina.

#80640 przez noeee
Pt, 9 lis 2012, 19:36
Obrażaliście się cały czas wzajemnie, nie dość, że buczeliście do tych mikrofonu to moje upomnienia nic nie dały. Jeden i drugi napieprzał się co chwile, od pedałów itp. Jako, że we dwóch nie uspokoiliście się i pisaliście głupoty jak i również przestali huczeć do mikrofonu. A 30 min to i tak za mało. Zaraz zapewnię od innego admina dostaniesz bana.

#80642 przez BleSS`
Pt, 9 lis 2012, 19:55
noeee napisał(a):Obrażaliście się cały czas wzajemnie, nie dość, że buczeliście do tych mikrofonu to moje upomnienia nic nie dały. Jeden i drugi napieprzał się co chwile, od pedałów itp. Jako, że we dwóch nie uspokoiliście się i pisaliście głupoty jak i również przestali huczeć do mikrofonu. A 30 min to i tak za mało. Zaraz zapewnię od innego admina dostaniesz bana.

Słucham? Obrażaliśmy sie? jeszcze od pedałów? Hahahaha. Nie powiem, niezły wałkarz jesteś, ja nikogo ani razu nie obraziłem nie powiedziałem do nikogo, że jest "Pedałem", do nikogo. A, że Ty w tym momencie próbujesz sie uratować przed pogrążeniem i nieudolnym adminowaniem wypisując takie bzdury jesteś u mnie skreślony.

*Pompa* napisał(a):No własnie ja słyszałem tą rozmowę, ty niczemu nie zawiniłeś.

Widzisz, przynajmniej ktoś chce mnie poprzeć i powiedzieć prawde. Buczeliśmy do mikrofonów? Powiem Ci tak, on sie wydzierał bez przerwy do mikrofonu, ja nie mam na to wpływu, próbowałem mu powiedzieć, aby sie w końcu zamknął i zaczął grać, ale nie dał mi dojść do słowa gdyż ciągle sie wydzierał. Adminie, prosze o dowody choćby nawet. Dałeś mi bana po tym jak napisałem "Idz lepej do nauki gimbusie bo testy niedługo" po tym dałeś mi bana. Chce Cie poinformować iż słowo "Gimbus" nie jest to obrazliwe słowo, oznacza to "gimnazjaliste". Ja sie uspokoiłem, on ciągle gadal, przestałem rozmawiać przez mikrofon i zacząłem pisać na say`u aby nie dostać bana (Możecie sobie sprawdzić w logach). Ja sie uspokoilem chociaż nic nie robiłem, ale niech Ci będzie , musisz w końcu obronić swoje 4 litery aby admina nie utracic, zrobisz wszystko zeby tak bylo, prawda?. Przyznaj sie do błędu jaki popełniłeś, a nie wymyślasz brednie, nikogo nie nazwałem "pedałem" i nikogo nie obrazilem, obrażano mnie, ale ja na to zlewałem i nie odpowiadałem na takie zaczepki.

Moim zdaniem jesteś nieudolnym adminem nieposiadającym doświadczenia do pełnienia takiej funkcji, adminem sie bawisz traktujesz go jako przywilej, a nie obowiązek. Prosiłbym Cie również abyś zainwestował w twardsze argumenty. Jeżeli możesz, zacytuj moje słowa które według Twojego zdania byly obrazliwe, czekam na Twoje cytaty. Dodam jeszcze pare zdań.
Gracz "Gotten" powiedział mi, że jestem "kutasem" po czym Ty powiedziałeś tak "Burn, jeżeli sie nie uspokoisz to wylecisz" nie wiem dokladnie czy powiedzialeś "wylecisz", ale kierowaleś do mnie słowa bym sie uspokoił gdy nic nie robiłem. Ten pan "Gotten" Obrażał mnie Co chwile, dosłownie na każdym kroku kierował w moją strone wulgarne słowa typu ty ku** ty chu* itd, a Ty miałeś to za przeproszeniem głęboko w dupie bo Ciebie to nie interesowało. Zaszedłem Ci za skóre na poprzedniej mapie iż kłóciłem sie z tobą, że powinieneś przyznać bana graczowi ktory utrudnia mi gre który chodzi ciągle za mną krok w krok kuca skacze przede mną i blokuje mnie przy każdym wejsciu, oczywiscie dałeś mu bana po pózniejszym czasie i za to dziękuje. Czyżby za ten incydent próbujesz sie w jakiś sposób na mnie zemścić? Sorry, ale ja jako zwykły gracz, użytkownik pisze od Ciebie więcej argumentów, powinno być odwrotnie. Ogarnij sie chłopcze, na innych serwerowniach które mają swój regulamin, za taką akcje już dawno byś stracił posade, za tą durną samowolke którą odwalasz na serverze.

#80645 przez noeee
Pt, 9 lis 2012, 20:15
Hahah samowolkę powiadasz??. Nie zbanowałbym ciebie jakbyś na to nie reagował (zbanowałbym tylko gotten). Ale ty się wypowiadałeś dalej. O jakim zajściu za skórę? napisałeś mi o blokowaniu w domku, ja patrze a to ty blokujesz, jako, że większość graczy potwierdziła to go zbanowałem (zauważyłem też po jego "Zachowaniu"). Gdybym i tak stracił admina to i tak byłbym świadomy, że zrobiłem to sprawiedliwe. Obaj byliście winni. Wiem co to oznacza Gimbus. i nie popełniłem żadnego błędu, większość adminów by tak zrobiła.

#80647 przez enron
Pt, 9 lis 2012, 20:35
Był ktoś wtedy na serwerze, żeby potwierdzić słowa którejś ze stron ?

#80649 przez BleSS`
Pt, 9 lis 2012, 20:54
Enron popatrz na 1 post potwierdzający moją wersje.
*Pompa* napisał(a):No własnie ja słyszałem tą rozmowę, ty niczemu nie zawiniłeś.

Noe, ale wytłumacz mi prosze Cie w końcu bo ja wałkuje to co zdanie, powiedz mi, na co nie reagował? Czy ja na coś reagowałem ? Czy ja kogoś obrażałem? tych "pedałów" sobie z palca wyssałeś.
noeee napisał(a):napisałeś mi o blokowaniu w domku, ja patrze a to ty blokujesz
Zrobiłem to celowo, aby ta osoba nie weszła do domku i nie blokowała lecz ja nie blokowalem nieustannie, postałem może 5 sekund i sie ruszyłem, dziwne , że akurat popatrzyłeś tylko na mnie, skoro ta osoba blokowala przez poprzednie 3-4 rundy i to zgłaszałem na czacie jak i przez mikrofon, ale to juz moze mniejsza z tym bo to akurat nie ta sprawa.
noeee napisał(a):Obaj byliście winni.
O, to widze, że za upominanie innych, że zle robią to bany za to lecą, ciągle czegoś nowego moge sie dowiedzieć.
noeee napisał(a):i nie popełniłem żadnego błędu, większość adminów by tak zrobiła.
Ciekaw jestem która większość, na serwerowniach takich znanych już które stoją po pare lat za takie "większośc by tak zrobiła" zostałbyś wyśmiany. Ta sieć może nie jest aż tak rozwinięta jak inne, ale to nie oznacza tego żeby takie niedoświadczone osoby brać w szeregi administratorskie. Admin powinien dawać przykład, w sumie jakiś przykład dajesz, czystej samowolki i banowania pod powodem "Bo mam taki kaprys to go wezme i zbanuje, jak napisze skargi to coś nazmyslam i h@ mi uwierzy bo ja mam admina i mnie juz zna, mi bardziej uwierzy niz takiemu uzytkownikowi" taki Twój tok myślenia. Prosze o wypowiedz pozostałych. Noe prosze o dowody w sprawie tego, że obrażałem od "pedałów". Zapomniałbym dodać jednej rzeczy.
noeee napisał(a):i nie popełniłem żadnego błędu, większość adminów by tak zrobiła.
Większość adminów by zbanowała te osobe która wszczyna prowokacje i obraża innych graczy, a ty tego nie zrobiłeś i czekałeś nie wiem na co, obrażał innych i tak go nie zbanowałeś tylko po tak dlugim okresie czasu, dlaczego? . W sumie po co ja to pisze skoro ty masz tam te swoje bajkowe wersje wydarzeń wyssane z palca. Do książek sie bierz, a nie te sieć sprowadzasz na dno.

#80651 przez noeee
Pt, 9 lis 2012, 21:13
Nie zbanowałem go odrazu ponieważ dałem wam czas na uspokojenie się. Podczas mojej kadencji zbanowałem jeden raz niewłaściwą osobę, wiec mi nie wmawiaj, że admin bez doświadczenia. Po tym jak was zbanowałem ktoś powiedział- za co dostali bana, ktoś powiedział. - bo się cały czas kłócili i nie dali grać. Oddaje sprawę wyższym sferom.