fb

Regulamin działu: SKARGI NA ADMINÓW, NIE SCREENSHOTY
Jeśli chcesz złożyć skargę na jakiegoś admina, zrób to tworząc tu temat.

Pamiętaj aby zamieścić informacje tj. czas, dowody(screenshooty, logi z konsoli), ew. link do bana (http://bany.reksio-cs.pl/). W amxbans znajdziesz nick admina który Cie zbanował!
#10233 przez shr
Pn, 8 lut 2010, 15:18

[AMXBANS] Zostales zbanowany na tym serwerze
[AMXBANS] Bana mozesz wyjasnic na www.reksio-cs.pl
[AMXBANS] Przyczyna: 'Czitujesz'
[AMXBANS] Czas: 'permanentnie'
[AMXBANS] Twoj SteamID: 'STEAM_0:1:24781198'
[AMXBANS] Twoje IP: '212.180.168.34'
[AMXBANS] ===============================================
mirror ' edge dropped
WciSa dropped
Kicked by Console: Masz BANA. Sprawdz konsole.
Kicked : Masz BANA. Sprawdz konsole.

Ban dzisiaj ok 14:10.
Nie wiem kto banowal, ale chyba blind - dostalem bana jakies 5 s po tym jak go zabilem.
Nie zrobil zadnych screenow.

Chyba emocje wziely nad nim gore - jesli to rzeczywiscie blind, to jest on niedojrzalym dzieciakiem.

Prosze o odbanowanie.

Pozdrawiam.
#10249 przez blind
Pn, 8 lut 2010, 17:09
Nie zbanowalem Cie po 5 sekundach, tylko po tym, jak przyjrzałem sie na spekcie Twojej grze. Byc moze niewystarczajaco długo. Jako ze zchiz twierdzi, ze grasz czysto, bo sie znacie i graliscie razem w teamie, zdejme Ci bana.

Co do SS'ow - to nie zrobiłem, bo jeszcze nie zorientowalem się, jak je robi się.

Nastepnym razem, za niewyparzona gebe, nie zdejme bana. Bo własnie teraz Ty pokazujesz, jak bardzo jestes niedojrzały piszac to. Jezeli dostaje sie bana, to musi byc powod, ja takowy dałem. To normalne, ze admin moze sie pomylic, nie? Nastepnym razem, piszac posta, wykaż się swoja dojrzałoscia i nie pisz głupot.

Pozdrawiam.
#10252 przez Sru
Pn, 8 lut 2010, 17:13
blind napisał(a):Nastepnym razem, za niewyparzona gebe, nie zdejme bana.

Mi wystarczy popatrzeć na twój podpis i to co piszesz na serwerze na csay/tsayu aby dojść do takiego wniosku.
#10261 przez blind
Pn, 8 lut 2010, 17:46
Dział sie nazywa: skargi, nie opinie.

Co do podpisow, widzę jakieś "rangi" (?) pod ksywkami, ja mam "wtajemniczony", hawaj miał: pies mnie jebał, innym razem ysy cweluch czy cos takiego. Nie wiem, o co w tym chodzi, ale tez moge dojsc do pewnego wniosku, ze cos tu jest nietak. Odnosnie csay/tsay, to wypadałoby zbanowac 95% graczy z powodu przeklinania.
#10263 przez Sru
Pn, 8 lut 2010, 17:53
Odnosnie csay/tsay, to wypadałoby zbanowac 95% graczy z powodu przeklinania.

co nie znaczy że admin jak włazi na serwer ma pisac "kogo podbanować kurewki".
zresztą temat wałkowany kilka razy w admin staffie, poczytaj sobie dobrze.
#10266 przez blind
Pn, 8 lut 2010, 18:07
A czy zbanowałem? Nie. Od razu wiadomo, ze to zart. No ale jak sie poczuwasz do tego, Twoja sprawa. :)
#10267 przez qtg
Pn, 8 lut 2010, 18:09
Nie ma to jak popisywanie się adminem, w dniu jego otrzymania.
#10269 przez blind
Pn, 8 lut 2010, 18:11
Nie ma to jak jechac po rodzinie, bedac adminem.
#10271 przez blind
Pn, 8 lut 2010, 18:15
Tak, napinka skierowana do konkretnego odbiorcy, a nie do jego rodziny. Ok?
#10275 przez qtg
Pn, 8 lut 2010, 18:24
Nie. Wiesz co, napinka po tym jak dostajesz kick za spam na radio, po czym wchodzisz i zaczynasz wyzywać, po tygodniu dostajesz admina i robisz rozpizdziel na serwerze, banując ludzi bez ss'ów. Moim zdaniem masz jakieś problemy emocjonalne. Co do wzoru admina, jak tak się wypowiadasz w innych tematach, to 2 skargi w ciągu paru dni twojego urzędowania to też coś jest nie tak.
#10278 przez Sru
Pn, 8 lut 2010, 18:27
Również mi się to nie podoba.
Amxx- dobrze a ss nie umie robić? ; /
#10280 przez blind
Pn, 8 lut 2010, 18:33
Kick był bez ostrzezenia, wiec miałem powod. Zbanowałem bez ss', bo nie dostałem instrukcji od wujka, jak je robić. Dobrze byłoby, gdybys czesciej odwiedzał serwer, zebys miał swoja opinię. Póki co, tylko raz widziałem Cie grajacego.
#10284 przez qtg
Pn, 8 lut 2010, 18:45
blind napisał(a):Zbanowałem bez ss', bo nie dostałem instrukcji od wujka, jak je robić.

a podanie?
blind napisał(a):Jak dobrze znasz amxx- "amxmodmenu" w konsoli, albo bind [przycisk] amxmodmenu - i wszystko jasne.

a google?

blind napisał(a):Dobrze byłoby, gdybys czesciej odwiedzał serwer, zebys miał swoja opinię. Póki co, tylko raz widziałem Cie grajacego.

Opinię mam i to znacznie lepszą niż ty, a zwłaszcza po tym co tu czytam i co wiem od innych użytkowników reksia.
#10288 przez Sru
Pn, 8 lut 2010, 18:55
Rekord, 2 skargi na forum i 13 na gg.