fb

Regulamin działu: SKARGI NA ADMINÓW, NIE SCREENSHOTY
Jeśli chcesz złożyć skargę na jakiegoś admina, zrób to tworząc tu temat.

Pamiętaj aby zamieścić informacje tj. czas, dowody(screenshooty, logi z konsoli), ew. link do bana (http://bany.reksio-cs.pl/). W amxbans znajdziesz nick admina który Cie zbanował!
#42512 przez Adi:)
So, 2 kwi 2011, 16:41

Server # 105
[AMXBANS] ===============================================
[AMXBANS] Masz bana na tym serwerze!
[AMXBANS] Masz PERMANENTNEGO bana na tym serwerze!
[AMXBANS] Zbanowany nick : P#P#
[AMXBANS] Przyczyna : ' Czitujesz '
[AMXBANS] Bana mozesz wyjasnic na www.REKSIO-CS.pl
[AMXBANS] Twoj SteamID : ' '
[AMXBANS] Twoje IP : ' 95.48.73.156 '
[AMXBANS] ===============================================
Kicked : Masz BANA. Sprawdz konsole

Dzisaj wracam sb z ryb chce wejsc w cs ale nei widzze waszego serwa i nei chialo mi go dodac w favorits. wiec zrobilem reinstalke cs-a. Teraz wbijam na serwer a tu mam takie cos...Najlepsze jest to ze na tym nicku P#P# gralem pare dni temu a od 3 dni gramna nicku Adi:). Nie wiem za co jest ten ban. Nie wiem czy byly tez robie ss ale i tak pewnei ich nei mam bo reinstalka sc-a byla. Prosze o ub:)
#42515 przez J Dilla
So, 2 kwi 2011, 17:17
Kłamiesz, bo wczoraj jak i dzisiaj grałeś na nicku P#P# i o 13:58 dostałeś bana, jak nie masz screenów, to mi przykro.
#42516 przez Adi:)
So, 2 kwi 2011, 17:28
Aha n spko to banujcie normlalnych graczy co chca pograc a polowa cziterow na serwie neich gra gz...Jest was peło z admem ale jak trzeba na serwie to albo nei ma nikogo albo jest paru po co to wam....[hr]
Po 2 nei mow mi ze klasmiesz ja mam radiowke i pare osob mzoe meic ip... co idzie odemnie zreszta, Jezeli dajecie bana to powinno byc robione ss a tych ss ja nie mam i jestem pewny ze zrobiene ss nei zostaly. Juz wiele tutaj było przypadkow poprostu banujeice sb przez takie widzi mi sie zadnych dowodów ani nic
#42517 przez AiR_NiKe
So, 2 kwi 2011, 17:38
Mozliwe jest ze ktos sie pod jego nick podszywal trzeba luknac ip.
#42521 przez J Dilla
So, 2 kwi 2011, 18:39
Adi:) napisał(a):Nie wiem czy byly tez robie ss ale i tak pewnei ich nei mam bo reinstalka sc-a byla. Prosze o ub:)

Adi:) napisał(a):jestem pewny ze zrobiene ss nei zostaly

Motasz sie. Przjdzie Em, potwierdzi, że zrobił ssy i dobranoc.
#42523 przez Adi:)
So, 2 kwi 2011, 18:52
Najpierw nei wiedzialem o co biego i tak bylo ale pozniej gadalem z bratem i on gral na tym nicku i powiedzial ze wbil na serwa i dostal bana bez ss daltego teraz tak pisze...Sam jestem skołowany bo co ty bys myślał wbijasz na serwa a tu pisze ze ban?
#42546 przez -em-
So, 2 kwi 2011, 22:22
typie nie badz smieszny, bratem probujesz sie wykrecac hahaha
typ gral caly czas podejrzanie, po dedzie patrze na niego a na inferno znajduje ludzi oczywiscie bez info jest to niemozliwe nawet z nieludzkim fartem, a co bylo najlepsze kiedy sie wyswietlilo ze zostal zbanowany byl akurat na dywanach na inferno i widzac ze zaraz go wywali perfidnie zabil gracza przez sciane podczas jego biegania po balkonie (nick tego gracza: Lysy ) wiec chyba tlumaczyc juz nie ma czego a ty kolego pogadaj z bratem i sprobujcie ustalic jedna wersje a najlepiej niech sie przyzna bo ub to i tak nie bedzie
pzdr[hr]
aha i zapomnialem ze twoje tlumaczenie z powodu braku ssow ktorych nie dostales co bylo raczej normalne jest conajmniej smieszne i moim zdaniem takich pseudo graczy serwer nie potrzebuje wiec radze sprobowac na innym serwerze albo na przyszlosc chociaz kitrac sie z uzywaniem wh lub czegos podobnego[hr]
zapomnialem znowu dopisac wiec zanim znowu ktos zacznie krzyczec ze nie robie ssow tylko banuje bezpodstawnie to tego samego dnia co dla adiego zrobilem dla innego gracza ssy bo sie kitral z wh ale jak widac nic nie wrzuca wiec raczej zrezygnowal i wniosek sam sie nasuwa co do moich banow bez ssow
#42562 przez Adi:)
N, 3 kwi 2011, 00:32
Wiec jednak nei zrobiles ss...Wiec jak na to patrzac nie dajesz szansy na ub. Wiec nei rozumiem tego. Na każdym serwerze dajac bana musisz zrobic ss prsta sprawa. A co do brata to zadbne wykracanie akurat nie mam tyle kasy człowieku zeby kazdy w domu mial wlasny komputer i soro osob gra na jedym wiec nei rozumiem co w tym smiesznego??? Myślisz ze jestem jedyna osaba co ma rodzenstwo które gra? Brat grał dałes bana bez ss to jak skazac kogos bez sądu i próby obrony. Teraz nadal Prosze o ub poniewaz nie grał brat na wh ani na niczym innym a nastepnym razem poprostu prosze robic ss...
Co do ostatniej wypowiedzi to nei wiem czemu ten koles nie dwoluje sie moga byc dwa przypadki poprostu ma gdzies ten serwer wchodzi na byle jaki pograc na hackach czy cos lub poprostu widac ze nei mam ss uwaza ze nie ma co tu pisac skoro nei ma dwodu na swoja niewinnosc...
W tej chwili to jest twoje słowo przeciw mojemu... I sam musisz przyznac ze jednak powinienes robic ss bo jednak bycie Adminem do czegos zobowiazuje, a nie banowanie graczy na widzi mi sie
Prosze o ub[hr]
J Dilla napisał(a):
Adi:) napisał(a):
Motasz sie. Przjdzie Em, potwierdzi, że zrobił ssy i dobranoc.

Jak widac em potwierdzil owszem ale to ze nie zrobil ss wiec ponownie prosze o ub
#42577 przez -em-
N, 3 kwi 2011, 10:23
po twoim poscie widac ze masz max 15 lat xd
typie, zostales osadzony w momencie kiedy padlem i patrzylem na twoja gre zauwazajac perfidne wh, nie mowiac juz o ostatnim dedzie przez sciane, skazany zostales po ocenie twojej gry wiec to bylo chwile potem i czym ty chcesz sie bronic odpalencu jesli lamiesz zasady serwera z ktorych jasno wynika ze za uzywanie cheatow nalezy sie kara czyli ban permanentny
nawiazujac do tego ze wspomniales o slowu przeciwko slowu to podam ci inny przyklad: dostajesz od policjanta mandat za przejechanie na czerwonym swietle a on nie ma tego nagranego, dostajesz mandat, nieprzyjmujesz go, idziesz do sadu i sprobuj wtedy wygrac

a co do twojego ub to juz kiedys byla taka kwestia co do wiarygodnosci adminow i ich banow wiec osobiscie ci ub nie dam ale jesli ktorys admin ma jakiekolwiek watpliwosci co do slusznosci mojego bana to bardzo prosze niech cie smialo odbanowuje a na pewno albo juz nie bedziesz gral na wh albo ktos cie znowu zlapie
#42585 przez makelele
N, 3 kwi 2011, 11:33
bylem wtedy na serwerze. przez 3 mapy czitowal, az nie przyszedl admin...
#42586 przez NN'
N, 3 kwi 2011, 11:38
Mamy świadków, w sądzie przegrałeś.
Winny zarzucanym czynom.
Dożywocie.
Burn!