fb

Regulamin działu: SKARGI NA ADMINÓW, NIE SCREENSHOTY
Jeśli chcesz złożyć skargę na jakiegoś admina, zrób to tworząc tu temat.

Pamiętaj aby zamieścić informacje tj. czas, dowody(screenshooty, logi z konsoli), ew. link do bana (http://bany.reksio-cs.pl/). W amxbans znajdziesz nick admina który Cie zbanował!
#85539 przez Ja MMM
Cz, 2 maja 2013, 19:49

grajac dzis kolo 18:30 na mapie de_aztec admin pizdziec kikowal sobie ludzi bez powodu uznajac to za zabawe
zostalem wyrzucony z serwera gdy pytalem za co nie odpowiedzial napisal zebym pisal na forum wiec pisze
za co zostalem wyrzucony z serwera na ktorym mi sie dobrze gra?

#85542 przez ziela
Cz, 2 maja 2013, 20:32
nie kickowałem takiego nicku

-- Dodano 2 maja 2013, 2013 19:32 --

Ps banowałem dwóch gosci którym zwróciłem uwage aby nie kampili na respie.Usłyszaąem ze mam sam grać jak jestem taki mądry dostali kicka obaj (jak mam sam grac to ok) następnie wszedł jeden i zaczoł płakać że mam mu powiedzieć za co i dostaą kicka numer 2.Następnie wszedł i znowu płacz podczas kickowania przeskoczyło menu i kicka dostaą jakis przypadkowy gracz. Ale Twojego nicku nie widziałem
#85543 przez Ja MMM
Cz, 2 maja 2013, 20:53
moj nick to ave papa
dialog z Toba byl taki
Ty- grajcie cos nie kampicie
hollow- to graj
ave papa- pokaz
potem nas wyrzuciles ja dopiero wszedlem na serwer gralem 1 runde wiec zastanow sie co robisz...

#85544 przez RVIDXR
Cz, 2 maja 2013, 21:03
Potwierdzam jestem tu nowym graczem ale dosyć często widzę kickowanie graczy za nic czasami nawet na własnej skórze tego doznaje.
#85545 przez Ja MMM
Cz, 2 maja 2013, 21:19
to jest nie odpowiednie zachowanie admina ze tak powiem nadużywanie
bo za slowo ,, pokaż,, nie wyrzuca sie graczy

#85547 przez Daronian
Pt, 3 maja 2013, 07:36
"Widzicie winnych, ale swoich błędów dostrzec nie umiecie."

Byłem wczoraj przy tym zajściu i na początku też nie wiedziałem, o co chodzi, jednak trzymam tym razem stronę admina. FFA to skrót Free For All, a nie Free For Me, dlatego gra powinna być dynamiczna 'na cele.' Jeśli ktoś kampi na respie (a Hollow przesiedział tam pół mapy), to złamał najważniejszą zasadę FFA. Dobrze, że admin go nie zbanował, bo jeśli ktoś ma zamiar siedzieć w miejscu to niech idzie na 4FUN.

MMM, jeżeli admin napisał, że macie grać i nie kampić, a Ty zacząłeś pisać głupie "to pokaż", to niestety coś tu jest nie tak, bo admin to napisał w dobrej wierze, a Ty zaczynasz niepotrzebną dyskusję. Już nie róbcie głupich tematów o kilka kicków, bo o wiele gorsze rzeczy dzieją i działy się w kanterze. :-)

#85548 przez RVIDXR
Pt, 3 maja 2013, 10:16
Nie raz bywa taka sytuacja w terro lub w ct że pewna strona rashuje i ciężko jest dostać się do wymarzonych celów wtedy najlepiej jest wyczekać na tych graczy co jest na pewno bardziej przydatne dla drużyny.

#85550 przez SEBEK:-)
Pt, 3 maja 2013, 12:07
W REGULAMINIE jest napisane NIE MA KAMPIENIA!!!

#85551 przez kaczus
Pt, 3 maja 2013, 12:08
ee do zamkniecia

#85558 przez pen9r
Pt, 3 maja 2013, 21:31
W regulaminie jest napisane jasno: Free for all (pamiętaj jednak o dynamicznej grze). Skarga bezpodstawna.
#85559 przez Ja MMM
Pt, 3 maja 2013, 22:06
po pierwsze nie wiedzialem ze to papa bo mial inny nick
po drugie jak bys czytal uwaznie moje wczesniejsze posty DARONIAN to bys wiedzial ze ja akurat wszedlem na serwer gralem 1 runde jak moglem kampic?
a po trzecie chcialem to wyjasnic na miejscu ale napisal zeby to zalatwic tu!
to jestem i czekam
bo ja nie zawinilem!!!

#85561 przez enron
So, 4 maja 2013, 09:58
Te skargi robią się coraz bardziej żałosne.