fb

Regulamin działu: SKARGI NA ADMINÓW, NIE SCREENSHOTY
Jeśli chcesz złożyć skargę na jakiegoś admina, zrób to tworząc tu temat.

Pamiętaj aby zamieścić informacje tj. czas, dowody(screenshooty, logi z konsoli), ew. link do bana (http://bany.reksio-cs.pl/). W amxbans znajdziesz nick admina który Cie zbanował!
#94575 przez satanata
Śr, 14 maja 2014, 13:42

Witam. Ponieżej umieszaczam odwołanie według ustalonego wzoru.

Na jakiego admina jest skarga - Nie wiem co to był za admin. Sprawdźcie w AMXBans
Czas zdarzenia Dzisiaj 13.30
Jakieś demo, screeny

[AMXBANS] ===============================================
[AMXBANS] Zostales zbanowany na tym serwerze
[AMXBANS] Bana mozesz wyjasnic na www.REKSIO-CS.pl
[AMXBANS] Przyczyna: 'OCHLON'
[AMXBANS] Czas: '30 minut'
[AMXBANS] Twoj SteamID: 'STEAM_0:1:63170490'
[AMXBANS] Twoje IP: '178.235.253.65'
[AMXBANS] ===============================================

I uzasadnienie. ;]

Widzicie co Wasz admin zrobił? Zbanował na 30 minut za co? Za to że napisałem na say;u "cele mapy do chuja"??
Jest tu jakiś H@ czy cuś? Bo jeśli runda trwa aż do ostatnich sekund, bo gracze nie wykonują celów mapy a admin nic z tym nie robi, a banuje porządnych ludzi, którzą chcą troche pograć na serwie, ale nie ma takiej możliwości, bo za jedno przekleństwo otrzymujesz bana.
Jak będzie robić tak za każde przekleństwo, to nie będziecie mieli graczy na serwerze. Skłąda się, że jestem na pewnej sieci multiadminem i moderatorem na forum i za takie zachowanie na naszym serwie, traktowane by było ściągnięciem flag.
Sorka za błędy.

#94576 przez ciemno tu
Śr, 14 maja 2014, 13:52
dostałeś ode mnie bana za słownictwo, uprzedzałem 3 x wcześniej..odpocząłeś 30minut to zapraszam ponownie

#94577 przez satanata
Śr, 14 maja 2014, 15:04
Wiem, że ban już dawno minął. Widzę, że nie posiadacie nawet grupy BL. Więc cóż tu po mnie.
Miło się grało, ale nie mój poziom. Jak admin banuje za taką błachostkę.

Ostrzegałeś jedną osobę na SAY@ nie, mnie. Jak z gimbazy nie pochodzę, więc traktować mnie tak nie musisz. (Nie będę tutaj podkreślać, że bawiłeś się ciągle adminem) nie wiem czy u was można, ale adminem się nie bawi. Nie spamuje na SAY@, nie używa się komend rozmów z AMX'a.

Ktoś z wyższej rangi niż Twoja, mógłby się tutaj wypowiedzieć.

#94578 przez ciemno tu
Śr, 14 maja 2014, 15:12
Piszesz skargę po tym jak dostałeś bana za bluzgi:) wcześniej kilka osób równo leciało na sayu i dostał każdy kto nie dostosował się. Czego nie rozumiesz? Jeden toleruje nieodpowiednie słownictwo a drugi nie, akurat trafiłeś na mnie. Skoro jesteś taki dojrzały to po co ta skarga? Wystarczyło poczekać i trzymać język za zębami. Proste

#94580 przez satanata
Śr, 14 maja 2014, 15:15
To proszę wgrać na serwa cenzurę. Wtedy admin nie będzie miał tyle roboty.

#94581 przez Gruby !
Śr, 14 maja 2014, 15:18
Ja się wypowiem skoro tak bardzo chcesz. Admin nie musi pisać do każdego indywidualnie, też jest graczem i wpada pograć a nie tylko siedzieć na spekcie, jeżeli napisał na csay że macie nie przeklinać i się nie wyzywać to trzeba sie dostosować. Runda trwa do ostatnich sekund ale jak jest 1 tt i jest to w dodatku gracz który gra tu długo a nie pare godzin, na 6 ct to nie będziemy mu kazali lecieć na rambo , pozatym spamujesz na tym @sayu co chwile jakimiś głupotami a potem jeszcze masz pretensje. Może rzeczywiście nie Twój poziom...

#94582 przez satanata
Śr, 14 maja 2014, 15:29
Wyżej rangą jesteś? Bo widzę, że ta sama.

#94584 przez ciemno tu
Śr, 14 maja 2014, 15:58
co ma do tego ranga? do zamknięcia

#94592 przez enron
Śr, 14 maja 2014, 18:33
satanata napisał(a):Wyżej rangą jesteś? Bo widzę, że ta sama.

Rangi Ci trzeba?
Jak to różnica, skoro słowa pisanego nie rozumiesz?
Idź i nie płacz więcej.