fb

Regulamin działu: SKARGI NA ADMINÓW, NIE SCREENSHOTY
Jeśli chcesz złożyć skargę na jakiegoś admina, zrób to tworząc tu temat.

Pamiętaj aby zamieścić informacje tj. czas, dowody(screenshooty, logi z konsoli), ew. link do bana (http://bany.reksio-cs.pl/). W amxbans znajdziesz nick admina który Cie zbanował!
#80220 przez Amb(r)ozja
Cz, 1 lis 2012, 23:39

Witam . Nie wiem czy zauważyliście (choćby niektórzy) że Osoba o nicku PIETR@S mnie wprost wku....rza pewnie nie tylko mnie bo wiem to od osób z którymi pisze na steam. I zadaje jedno sensowne , ale do dziś nie mające odpowiedzi pytanie , dlaczego za spamowanie nie otrzymał ot ta osoba chociaż warna ? PIETR@S jakimi tematami mnie jeszcze zadziwisz ? Temat pod tytułem "Dlaczego Jesienią liście z drzew spadają" ? Albo "Czy wy też myjecie zęby po każdym posiłku" Chłopie weż sie ogarnij bo mam dość takiej syt że gdyż wchodzę na forum co 2gi temat założony przez ciebie z Nazwą pt (np.) sport-f157/arsenal-reading-7-5-t31428-15.html#p80206 i myślisz że jesteś fajny bo będziesz miał 1000 postów i gdy złozysz podanie np o admina bedzie miał wymówkę (ale na forum sie udzielam... ) Nie wiem juz do kogo mam się zwracać bo Enronowi oczywiście to nie przeszkadza... poczytaj sobie np tego :
post77681.html?hilit=spamujesz#p77681 reprymenda była dla pietrasa ? nie była a spam był i gdzie sie w tej syt podział mod ? to że online jesteś cały dzień to nie oznacza ze czytasz każdy temat po prostu włączasz forum i minimalizujesz przeglądarkę pewnie .... Tak wiec prośba do Sru ogarnij trochę ten syf bo ja piszę to co myślę inni pewnie myślą podobnie tak jak ja ale nie chcą ryzykować adma .

#80222 przez noeee
Cz, 1 lis 2012, 23:50
Takiego samego zdania jestem, rozumie spamowania postami po banie i zamknięciu tematu, ale gdy widzę to co robi Pietras to głowa mała. Nie chodzi tutaj o to, że jest aktywny bardziej od adminów, tylko o to w jaki sposób on to czyni. Posty pietrasa widzę tak: "Byliście już w toalecie ?" "nie miałem dziś ketchupu na kanapce" itp. Nie było jeszcze postu bez jego wypowiedzi. Zapewnie teraz też się będzie cieszył bo sobie nabijesz z 10 postów.
Amb(r)ozja napisał(a):ale nie chcą ryzykować adma .
Nie każdy chce się wypowiadać na temat, możliwe, że go to nie dotyczy, bądź ma na to wyje&^%#. O co mogę prosić ? Przestań spamować tymi postami bo to aż ..."głowa mała". Zdania są różne więc prosiłbym o wypowiedz większość adminów (online). Pozdrawiam ;n

#80224 przez knv
Cz, 1 lis 2012, 23:56
To że Pietras spamuje to fakt, ale mam pomysł jak rozwiązać ten konflikt.

Stworzenie tematu w offtopic w którym żaden post nie będzie naliczany, ale będzie mógł być poruszony w nim każdy temat, od sportu do haftowania. Forum ze względu na posty nie jest duże więc nie będzie problemu z ilością postów na stronach.
Mnie nie boli to że Pietras ma czy będzie miał te milion postów tylko że zaśmieca forum tworząc nowe czasem bezsensowne tematy, pisze przestarzałych tematach itd.

PS Oczywiście nie każde jego posty są spamem.

#80226 przez noeee
Cz, 1 lis 2012, 23:58
O i jeszcze bym zapomniał, dla kolegi:
Obrazek

#80227 przez Amb(r)ozja
Cz, 1 lis 2012, 23:58
Piszę to co myślę i każdy użytkownik powinien być traktowany równo . Ja jako admin też jestem traktowany jak normalny użytkownik i wyjątków nie powinno być takie moje zdanie , ale widzę że wystarczy "zorganizować turniej" (którego chu* strzelił) i już jest się w "gronie chronionych immunitetem" czyli robi co chce , piszę nawet ile stopni jest na dworzu ale spamu się niektórzy nie "dopaczą" .

#80232 przez -em-
Pt, 2 lis 2012, 01:16
nie chce mowic a nie mowilem ale strasznie mi to sie cisnie na usta, przy jego pierwszym podaniu o cokolwiek (nie pamietam o co skladal) pisalem ze nabija posty pustym gownem, ktore nie ma zadnego sensu, co do bana jestem jak najbardziej za, a co do jego spamu na @chacie, nie bylem nigdy swiadkiem, bo i tak przy mnie by dostal 1 ostrzezenie i z miejsca za nastepna akcje ban:)
a ty noe tak sie nie wywyzszaj bo sam gowniak smierdzacy jestes, od ziemi ledwo odrosles a juz swoich prawie rowiesnikow tak oceniasz... widocznie od tego dobrobytu jakiego zaznales jako admin sie w dupie poprzewracalo(taki maly ot)

#80233 przez pen9r
Pt, 2 lis 2012, 01:44
Co was boli, że typ pisze na forum? Nie podoba się, to nie czytajcie tych tematów. Jak coś mnie nie interesuje, to po prostu nie zawracam sobie tym dupska.
Mecz Czytanie - Arsenal miał bardzo nietypowy przebieg, pobite zostały różne rekordy. Napisał o tym, ok. Kogo to zainteresuje, ten coś napisze. Jak nie, to nic się przecież nie stanie.
Temat o kontach steam. Zapytał o cenę - to chyba normalne? Większość ludzi woli mieć podane na tacy co i jak (w tym cenę), bo jak będą chcieli kupić konto steam to sobie po prostu poszukają na allegro czy innych stronach. Chyba, że jest to oferta (po to chyba zakłada się taki temat). Nikt normalny nie będzie czekać aż ktoś założy temat na forum reksia. Nie nawiązuję nawet do tego, że Sikor wyjebał cenę z kosmosu (sorry - 25zł za konto 2k12 hehe, w dzisiejszych czasach oryginalne klucze chodzą po 15zł).
knv: a po co taki dział/temat? Boli cię, że ktoś ma 100 czy 1000 czy 5000 postów? Toż to niczego nie zmienia. Dla mnie może mieć i milion, za to nie ma żadnych nobilitacji. Może u mnie istnieje inna definicja słowa 'spam', a może po prostu luźniej podchodzę do sprawy. Sytuacja jest prosta: jak się tematy nie podobają, to nie czytajcie i nie odpowiadajcie. Z biegiem czasu znudzi się mu i sam przestanie pisać, jak zauważy, że nikt nie odpisuje. Nie znacie powiedzenia "uderz w stół, a nożyce się odezwą"?
Porażki turnieju nie ma co tu przywoływać, bo to tylko i wyłącznie wina graczy z wysokim ego.
Jak już nie macie się czego czepiać (piję w tym momencie do adminów) to zapraszam do tematu w AS: 3 strona z 12.10.2011r. pt: "Banowanie czitów" (szukałem jeszcze swego posta na ten temat, ale coś mi nie poszło). Napierdalacie banami na lewo i prawo, może nad tym byście pomyśleli?

OT: EnRoN pytanie w ramach upewnienia się: jakbym wkleił na forum, np. w tym temacie, link do tematu z AS to jego zawartość byłaby widoczna wszystkim użytkownikom forum czy tylko adminom?

#80238 przez enron
Pt, 2 lis 2012, 09:21
Tak Was strasznie boli ilość postów pod obrazkiem ? Nie podoba się - nie czytać. Jakiś problem co do mojego poziomu moderacji - zgłosić do Sru bo to jego forum.

Amb(r)ozja: Doczytaj definicję spamu.
noe: Dowiedz się do czego daje się taką łopatę.
pen9r: Wszyscy.

#80259 przez PIETR@S
Pt, 2 lis 2012, 11:39
Jaaa... nie wiedziałem, że przychodząc tutaj zrobię takie zamieszanie. W sumie to nie wiem co tu napisać bo zarówno w jedną jak i w druga stronę wszystko napisaliście. Nie mam zamiaru zaśmiecać forum. Po prostu pisze tematy, które mogę kogoś zaciekawić. Nie wiem gdzie tu jest problem, jakbym robił naprawdę śmietnik to na pewno bym dostał uwagę od Sru, bądź Enrona. Skoro nie dostałem to myślę, że to co robię nie łamie w żaden sposób regulaminu. Ale po co zakładać od razu specjalny temat na moją osobę ? Dojrzałe to to nie jest. Nie będę się już odnosił do żadnego cytatu z waszych postów. Ale posądzając mnie o spam lepsi nie jesteście. Bo pod każdym tematem moim gadacie jakieś farmazony po chuj ja to napisałem. Napisałem temat o wyniku meczu ? piszcie o meczu. a nie o tym czemu dodałem taki temat. Dzięki cze. ;n

#80261 przez *Pompa*
Pt, 2 lis 2012, 12:16
Nie wiem ,co wy macie do Pietrasa ale ja do niego nic nie mam , a niech se pisze moze kogos to zaciekawi... propnuję zamknąc ten temat bo niema on sensu.

#80270 przez noeee
Pt, 2 lis 2012, 13:21
-em- napisał(a):a ty noe tak sie nie wywyzszaj bo sam gowniak smierdzacy jestes, od ziemi ledwo odrosles a juz swoich prawie rowiesnikow tak oceniasz... widocznie od tego dobrobytu jakiego zaznales jako admin sie w dupie poprzewracalo(taki maly ot)
Nie skomentuje tego bo aż mi cię szkoda.
enron napisał(a):noe: Dowiedz się do czego daje się taką łopatę.

wiem do czego, wlepiłbym to na tego posta ale nie mogę go znaleść.

#80281 przez PIETR@S
Pt, 2 lis 2012, 14:17
noeee napisał(a):znaleść.

>.<

#80355 przez You no
So, 3 lis 2012, 02:30
komedia zakończyła się happy endem

#80366 przez enron
So, 3 lis 2012, 11:32
No i wszystko jasne. Koński członek w d... i siekiera w plecy na pożegnanie.

-- Dodano 3 listopada 2012, o 10:32 --

No i wszystko jasne. Koński członek w d... i siekiera w plecy na pożegnanie.