fb

Regulamin działu: SKARGI NA ADMINÓW, NIE SCREENSHOTY
Jeśli chcesz złożyć skargę na jakiegoś admina, zrób to tworząc tu temat.

Pamiętaj aby zamieścić informacje tj. czas, dowody(screenshooty, logi z konsoli), ew. link do bana (http://bany.reksio-cs.pl/). W amxbans znajdziesz nick admina który Cie zbanował!
#2117 przez hawaj
Śr, 14 paź 2009, 16:44

Czemu taki patoszik ma admina ** typ w ogóle nie ogarnia, biegać nie umie, kikuje. W mario mógłbyś sprawować taka władze ale bez przesady nie na serwerze cs'a. Grać to Ty juz w ogóle nie umiesz. Życiowa porazka w daniu mu admina.
#2120 przez PaToShIK
Śr, 14 paź 2009, 18:41
KaMaL napisał(a):Po pierwsze: Hardcor ma większe doświadczenie niż Ty.
Po drugie: wcale nie ma 12 lat i nie biega do mamusi. To ty złożyłeś skargę na niego a trzeba było wyjaśnić sprawę między sobą.
Po trzecie: Nie znasz go ale oceniać umiesz ale przeprosić już nie ? Spoko daleko tak nie zajedziesz ..
Po czwarte: Hardcor napisał tutaj gdzieś, że Wujek mu coś nie tak zrobił bo nie może pisać na "admin say"

To tyle. I proponuje więcej pokory i refleksji. Napewno to wyjdzie na dobre każdemu :)

Wiesz co teraz to sam siebie pojechałeś..... JA NA NIEGO ZŁOŻYŁEM SKARGĘ??? CO TY PIEPRZYSZ???!!! WIESZ CO WYDAWAŁO MI SIE ŻE JESTEŚ BARDZIEJ W PORZĄDKU ALE SIĘ MYLIŁEM ! :@ A i naucz się czytać! KONIEC TEMATU ! JA JESTEM ZŁYM ADMINEM ON JEST KABLEM I KONIEC![hr]
a co do gracza hawaj to obrażał mnie na serwie, wyzwał od różnych że biegać nie umiem czy coś takiego więc mu dałem bana na godzine ale że ma neo i jest neo zmienił ip i wszedł znów na serw....
#2123 przez KaMaL
Śr, 14 paź 2009, 19:20
Racja Patosik to hardcor założył skargę. Tak, że sorry moja wina nie doczytałem ://
Ehh ale epic fail :/
#2129 przez PaToShIK
Śr, 14 paź 2009, 20:40
To ja przepraszam że się uniosłem ale jak czytałem te posty wszystkie to sie "troszkę" wkurzyłem...