fb

Regulamin działu: SKARGI NA ADMINÓW, NIE SCREENSHOTY
Jeśli chcesz złożyć skargę na jakiegoś admina, zrób to tworząc tu temat.

Pamiętaj aby zamieścić informacje tj. czas, dowody(screenshooty, logi z konsoli), ew. link do bana (http://bany.reksio-cs.pl/). W amxbans znajdziesz nick admina który Cie zbanował!
#2269 przez eNeN
So, 17 paź 2009, 14:15

Hardcor , to pisanie jest na temat , co z tego , że wierszem ?
#2293 przez hawaj
So, 17 paź 2009, 22:44
Może zacznę Twoją siostre albo brata wyzywać jak coś Ci nie pasi, wyzwywam bo mam powód kij Ci do tego
#2316 przez Hardcor
N, 18 paź 2009, 12:21
Człowieku panuj nad sobą bo myślisz że jak napiszesz jakieś bluzgi to ludzie się będą Ciebie bać ?

Jak dla mnie za to że w taki sposób odzywasz się na forum to od razu powinieneś dostać bana,

A gówno mnie obchodzi, że masz powód...
Do mamy jak masz kare na pasztetową to tez na nią bluźnisz, to fajnie masz...[hr]
eNeN napisał(a):Hardcor , to pisanie jest na temat , co z tego , że wierszem ?

Sorry NN, ale nawet nie przeczytałem, zwracam honor ;]
#2319 przez Voodka
N, 18 paź 2009, 12:43
Wiesz, jak mnie będzie próbował wyzywać to dam bana bez ostrzeżenia. Nie będę się bawić z jakimiś niewyżytkami, a jeśli zaczniesz wyzywać rodziców to pamiętaj że to nie będzie zwykły ban:) Więc ogarnij słownictwo, a najlepiej jak grasz to się nie odzywaj, albo rób to z umiarem

Tyle mam do powodzenia
#2333 przez hawaj
N, 18 paź 2009, 15:01
To Voodka patrze dobrze czytasz, ja po starych nikomu nie jade tylko wasz kumpel patoszik, więc się ogarnij. To ze masz admina i możesz mi dac bana, nie znaczy ze jestes nietykalny. Close proszę.
#2347 przez PaToShIK
N, 18 paź 2009, 21:40
Oficjalnie przepraszam hawaja za to że wjechałem mu na rodzine. Nie piszcie w tym temacie więcej bo to bez sensu.... Hawaj nie oczekuje że mnie polubisz ale żebyś na serwie zachowywał się wobec mnie przynajmniej trochę w porządku. :D Z góry dzięki.