fb

Regulamin działu: SKARGI NA ADMINÓW, NIE SCREENSHOTY
Jeśli chcesz złożyć skargę na jakiegoś admina, zrób to tworząc tu temat.

Pamiętaj aby zamieścić informacje tj. czas, dowody(screenshooty, logi z konsoli), ew. link do bana (http://bany.reksio-cs.pl/). W amxbans znajdziesz nick admina który Cie zbanował!
#1480 przez ysy
Pt, 2 paź 2009, 22:37

Jawor, wyp**rdalaj z forum razem ze swoimi kolegami.
Uważasz się za jakiegoś Boga?
#1483 przez QooQ
So, 3 paź 2009, 01:30
sQ skules sie ? bo pierdolisz herezje
#1485 przez bU!
So, 3 paź 2009, 10:20
ysy napisał(a):Jawor, wyp**rdalaj z forum razem ze swoimi kolegami.
Uważasz się za jakiegoś Boga?

chyba ty uwazasz sie za niego majac haslo do admina kozaczku.
#1488 przez sQniQ
So, 3 paź 2009, 15:28
Niestety z przykroscia musze sie zgodzic z hawajem ,nie chodzi o ten jeden raz to juz kilka razy sie powtarzalo ze admin informowany o cziterze wychodzi z servera ,lub admin informowany o cziterze pisze "zaraz" a po chwili nie widac go na servie ,a cziter nadal gra.Nie bede wypisywal dokladnych nickow adminow ktorzy tak postepuja.Server nalezy do Head Admina wiec on niech decyduje co z tym faktem zrobic.Mi osobiscie nie podoba sie takie zachowanie ,uwierzcie mi to nie jest jakas skarga na ulana lecz fakt ,ktory jest potwierdzony przez swiadkow...
#1489 przez ysy
So, 3 paź 2009, 15:49
Dobra Jawor, nie będę już pisał w sprawie o Tobie bo i tak jest przesądzona. Zbugowane ss'y hahahaha. Może jestem kozakiem ale nie tylko przez kabel jak Ty.
#1491 przez ulan_32
So, 3 paź 2009, 17:07
wiem , że wasza grupkę : jawor, sqniq, hawaj i feel wkurzyłem:), ale naprawdę jesteście żałosni! wam chodzi aby wujek zabrał mi adma! masz dowód, ze był to cziter?! poza tym najpierw mógłbyś się debilu dowieedzieć dlaczego wyszedłem! to było pierwszy raz ze wyszedłem! nie ważne dlaczego ale wyszedłem powód zna horacek jesli chcesz się dowiedzieć!
pozatym gdybym reagował na każde zawołanie gracza, że na sewrwie jest cziter to was bym musiał banować codziennie i to po kilka razy!
Jeszcze jedno czy na tym filmiku jest ten ffragment jak ktoś piszę , że jest cziter i żebym mu zrobił ss i zbanował bez sprawdzenia?! nie wiem kto to był ale to było kilka minut przed tym co wyszedłem![hr]
pom za tym , mogłbys takich głupot sq pisac , ze tak zdarzało się kilka razy, za kłamstwa pisane na forum tez powinny być jakies kary!
#1492 przez hawaj
So, 3 paź 2009, 17:34
Ta jest i to nie jest filmik tylko skreen głąbie, żałosny to własnie jestes w tym momencie, uwierz bardziej ogarniam od Ciebie, jak dla mnie jesteś leszczem w tych sprawach. Jesli widze typa jak chodzi po kazdej scianie i kazdy jego ruch wskazuje na wh to powinienes to sprawdzić. Ponieważ ** pisało kilka osob to do ciebie ciemna maso kakaowa **, juz brak mi na Ciebie słow jesteś tak tepy ze szok.
#1493 przez ulan_32
So, 3 paź 2009, 19:11
dałbyś na jakis serwer bez limitów! niehe mi sie wyciaac kabla z modemu tylko po to aby obejrzeć te zdjecie! nie wiem czy umiesz czytać ale napisałem , że nie miałem czasu! a powodu,że wyszedłem z gry w tym momencie nie musisz leszczu znać!
#1504 przez hawaj
So, 3 paź 2009, 23:05
Leszczu heh a to dobre i skończ z tymi wykrzyknikami co każde zdanie, dla mnie jesteś kompletnym zerowcem.
#1505 przez Pol.and ?
So, 3 paź 2009, 23:08
skończcie tę durną kłótnie bo żal Was czytać ...
#1508 przez Pol.and ?
So, 3 paź 2009, 23:16
spierdalaj.
#1509 przez bU!
So, 3 paź 2009, 23:27
ysy napisał(a):Dobra Jawor, nie będę już pisał w sprawie o Tobie bo i tak jest przesądzona. Zbugowane ss'y hahahaha. Może jestem kozakiem ale nie tylko przez kabel jak Ty.

uu masz 1,5m wzrsotu 10 lat i bijesz 4letnich kolegow z piaskownicy ? szczyt kozactwa w rl ;<
#1510 przez ysy
So, 3 paź 2009, 23:33
Znasz mnie? Widziałeś? Więc nie wymyślaj.